Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

Gość Miodek
nie uważam jednak dodawanie płyt za dobry pomysł

Ja natomiast odwrotnie. Kupuję TA tylko i wyłącznie dla płyt, bo co to jest 30 zł za 2 nowe albumy? Jeśli chodzi o recenzje, newsy itp rzeczy ze świata muzyki to korzystam z netu, bo w nim jest wszystko aktualniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość kijasS

Ja chcialbym zpaytac was wszystkich o wrazenia zwiazane z plytka Pantery. Mianowice chodzi o Official Live 101 Proof. Kupilem ta plytke dzisiaj i nie wiem czy nie postapilem zbyt pochopnie. Narazie nie mam mozliwosci przesluchania, wiec pytam was.

===edit===

Ludu! Pytanie nieaktualne. Plytka jest swietna! Czad jakich malo. NAprawde fajny koncert i jeszcze dwa studyjne kawalki. Wiecie, ze chyba stalem sie fanem PAntery i mam zamiar kupic sobie jakas plytke studyjna. Ale chyba ta najnowsza nie jest zbyt dobra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwile więc poszukałem TA by zobaczyć jak z nim faktycznie jest, niestety nigdzie nie mogłem go znaleźć. Za to znalazłem stary (z lutego) numer Mystic Art, bardzo mi się spodobał chyba będe go regularnie kupować. Naprawdę musze odwołać to co wcześniej mówiłem o magazynach. A tak z innej beczki wczoraj (dzień kobiet) cały czas zaczepiały mnie HH mówiąc ''Dostałeś już różę?''. Niestety skończyło się na bójce, a potem na dyrce. I jak zwykle uwieżyła im że ja zacząłem, myślałem że mnie szlag trafi. Wszyscy mają takiego pecha i są tak prześladowani? I jeszcze ktoś śmie powiedzieć że HH są fajni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
A tak z innej beczki wczoraj (dzień kobiet) cały czas zaczepiały mnie HH mówiąc ''Dostałeś już różę?''. Niestety skończyło się na bójce, a potem na dyrce. I jak zwykle uwieżyła im że ja zacząłem, myślałem że mnie szlag trafi. Wszyscy mają takiego pecha i są tak prześladowani? I jeszcze ktoś śmie powiedzieć że HH są fajni?

Tak to jest, popularne jest ważniejsze. Jedyny sposób na głupów to olanie ciecia tudzież śmiech w twarz (okazyjne splunięcie ;)). Ja nie mam tego problemu - ludzie mnie widząc ostatnie co mówią to to że słucham metalu ;). A dyrce jak zwykle to wszystko wisi, bo "czy się siedzi, czy się leży, pensja się nalezy" - co ją obchodzi jakiś długowłosy szatan (nie obrażam, piszę jak ona zapewne myśli) antyrydzykowy. Niestety, muzykę popularną znają wsyzscy, dobrą natomiast nie. Ot co. Nie przejmować się kawałem sku**iela i już :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek
Uwierz mi, że wiele zespołów wydaje płyty za podobną cenę (że już nie wspomnę o demach), a jeżeli nie, to zawsze masz komisy. Do takich czasopism jak TEA nie zawsze dodają świetne albumy, ja bym więc wolał najpierw się rozeznać, czy nawet te 15 zł. za poszczególną płytę zapłacić. Osobiście wolę dać nawet te 50zł. za dobry materiał, niż 15 za byle jaki tylko po to, aby mieć bogatą kolekcję płyt.

No racja, nie zawsze w TA są dobre albumy wydawane (zresztą nie napisałem, że tak jest :) ), jednak w ostatnim czasie trafią się dość często rarytasy (choćby Spinal Cord, Lost Soul, Supremacy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pierwszy dzień rekolekcji mieliśmy w walentynki. Ja oczywiście zdołowany, bo mnie jedna taka fajna i w ogóle... nie chce, jeszcze coś ksiądz gadał żeby siebie samego kochać, a to też w moim przypadku nie przechodzi.

Ja już załamany, więc drugiego dnia wyszłem po pięciu minutach z kościoła, zanim doszłem do domu stwierdziłem, że Boga nie ma i w ogóle... Ale jak już przyszłem do domu i włączyłem Metallice(RULEZ!!) to mi przeszło i aktualnie znowu wierzę w Boga:D(i o tamtą fajną i w ogóle się staram :P ). I niech mi ktoś teraz powie, że metal jest be

PS

to jest prawdziwa historia

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh siostra mnie dobijo relacjami z metalmani -_-.... siedzi w nocy u znajomej i pisze mi na GG....

"Spyrka (1:34)

buuuzi=D

Spyrka (1:34)

haa

Spyrka (1:35)

a ja gadalam z facetami z apocalypticy =d

Spyrka (1:35)

i uscisnelam reke dannemu filtowi

Spyrka (1:35)

i mam podpisy wszystkich z kredek i apo na koszulce i plakacie

Spyrka (1:35)

i troche gadalam tez z 2 chyba z kredek

Spyrka (1:35)

haha ^^

Spyrka (1:35)

i widzialam dark funeral na zywo(uszy mnie o nim bolą)

Spyrka (1:36)

i takie tam "

I jak jej niekochać :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużó bardziej bym wolał od natłisze czildreen of bodom, ale tródno. a zamiast dragonforce hammerfalla jak miało być na początku... ale cóż...

Cromi a co do twojego linka w podpisie, ta pani po prawej wygląda na wyjątkowo inteligentna :) jest jakiś magistrem czy czymś ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużó bardziej bym wolał od natłisze czildreen of bodom, ale tródno.

Ja wolalbym Bodomow zamiast calej reszty supportu.

a zamiast dragonforce hammerfalla jak miało być na początku... ale cóż...

Hammerfall?! O fu!

Cromi a co do twojego linka w podpisie, ta pani po prawej wygląda na wyjątkowo inteligentna :) jest jakiś magistrem czy czymś ???

No wyobraz sobie, ze z nia nie rozmawialem :D Nie byla na Games Convention czasu podrywac hostess ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS
Sklad Mystic Festival: Iron Maiden

Wiadomo... Giwazda, wiec nie ma co komentowac. :)

Nightwish

Nie lubie takiej muzyki. Babka na wokalu mnie nie przekonuje. Ale o tym to juz kiedys pisalem. :)

Kreator

Ponoc to swietna thrash metalowa kapela, ale niestety nie slyszalem zadnego ich kwalaka. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreator.. hm.. no, najlepszy europejski thrash moim zdaneim, wiec nie wiem, czemu oni graja przed pedalkami z nejtwysza ;/.. ogolnie, milo, ze dodali Kreatora i Behemotha, przynajmniej nie ebdzie sie siedzialo na festiwalu tylko dla pannic, ale tez by posluchac muzyki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że już mam bilecik. Skład się zapowiada fantastycznie, znowu Behemocik, Kreator to wymarzony support dla IM w połączeniu z innymi, Dragonforce nie znam. Nightwish będzie jako odskocznia od thrash/death/heavy, a na koniec IM... mam nadzieję, że zagrają nieco dłużej niż parę przebojów + parę bisów i goodbye ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardi jeszcze jedno słowo bogaczu o jakichś biletach to obiecuje że cie utopie w imię szatana !!!...

Cormi ? wpadniesz na Mystik do nas ? skoczylibyśme se z innym forumowiczowymi paskudami na piwko a potem pokazali siłę Iron Maiden :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan Marysia

Sorry że tak nie na temat, ale może mi coś doradzicie. Otóż mam pewien drobny problem z księdzem (pastorem, plebanem, jak zwał tak zwał). Otóż to pewnego pięknego dnia przychodzę do szkółki w eleganckiej koszulce Behemocika z takim seksi demonikiem a on do mnie podbiega na przerwie, wyzywa od szatanów, obraża i wogóle chce mnie egzorcyzmować. I pytanie moje: odpuścić gościowi czy spróbować z nim podyskutować i podrzucić mu coś lżejszego typu Iron Maiden czy Slayer (bo jest przeciwnikiem gitar i perkusji generalnie) może zmieni zdanie? W to ostatnie jednak wątpie bo straszny z niego krzyżowiec :( Gdybyście widzieli jak się na mnie patrzył pedrych na rekolekcjach... Zabić takiego to za mało... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię to pocieszy to takie przypadki wśród księży i katechetek są nagminne. Radziłbym ci ją jakoś utemperować(tylko niebież przykładu ze mnie). Moja się uspokoiła po 2 petardach (żuconych w imię szatana oczywiście:P), codziennym przychodzeniu w najkrwawszej bluzie jaką mam i po burdelu jaki wchodząc do klasy zostawała(ławki i krzesła po przewracane, na tablicy pentagramy,a po usadowieniu się zawsze obrywała kredą). To pomaga, tylko to jest ostateczność. Na początek starczy powiedzieć by się od ciebie od***. Powinno pomuc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak nie na temat, ale może mi coś doradzicie. Otóż mam pewien drobny problem z księdzem (pastorem, plebanem, jak zwał tak zwał). Otóż to pewnego pięknego dnia przychodzę do szkółki w eleganckiej koszulce Behemocika z takim seksi demonikiem a on do mnie podbiega na przerwie, wyzywa od szatanów, obraża i wogóle chce mnie egzorcyzmować. I pytanie moje: odpuścić gościowi czy spróbować z nim podyskutować i podrzucić mu coś lżejszego typu Iron Maiden czy Slayer (bo jest przeciwnikiem gitar i perkusji generalnie) może zmieni zdanie? W to ostatnie jednak wątpie bo straszny z niego krzyżowiec :( Gdybyście widzieli jak się na mnie patrzył pedrych na rekolekcjach... Zabić takiego to za mało... :(

Najlepiej zrobisz jak się przerzucisz na hip hop, nikt nie będzie miał do ciebie pretensji a my nie będziemy musieli czytać tych pedrylowatych głupot :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek
Skład się zapowiada fantastycznie, znowu Behemocik

Wiesz, wydaje mnie się, że kapele tego pokroju gorzej wypadają na tak dużych scenach. Przykład chociażby Vadera przed Metalliką. Taka muza jest stworzona do małych, góra 600 osobowych klubów. Ale to tylko moje prywatne spostrzeżenia :)

a na koniec IM... mam nadzieję, że zagrają nieco dłużej niż parę przebojów + parę bisów i goodbye ;]

Ja słyszałem plotki, że IM ma grać kawałki tylko i wyłącznie z kilku pierwszych albumów. Jak dla mnie bezsens, ale dość dużo ludzi tak mówi. Obiło wam się coś o uszy w tej sprawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... jak ja bym chciał na Ironów jechać... kurde mol - już ich nie słcuham, ale od tego zaczynałem i miło by bylo ich na żywo zobaczyć ;). ja słyszałem że będą grać kawałki z całego okresu działalności. ale mogliby darować sobie utwory z "Dance Of Death"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą zagrać Aces High, Be Quick or Be Dead, Mother Russia (czemuż tego nigdy nie grają? genialny kawałek) i mogą się zmywać :twisted: A tak szczerze mówiąc, to faktycznie ułożyć playlistę na koncert jest bardzo trudno, bo IM jest bardzo równym zespołem - trudno wskazać u nich jakieś szczególnie dobre czy złe kawałki, wszystko jest na wysokim poziomie.

Taka muza jest stworzona do małych, góra 600 osobowych klubów
That is yet to be seen. Ale faktycznie, tego typu zespoły lepiej dochodzą, jak wokalista drze ci paszczę wprost do ucha ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...