Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Mnie zawsze sponsoruje babcia (polska powinna podnieść renty).

Na moją Babcię mogą liczyć co najwyżej "czarni". I to co niedzielę : )

Noszenie kartofli rodzicom mogłoby być co najmniej uciążliwe... drobne 700 kilometrów na piechotę... do takich poświęceń chyba nie jestem zdolny : P Ot, wyciągam dwie dychy i pismo jest moje. Od 4 lat mój portfel zanosi się płaczem. A CDA to akurat jego najmniejsze zmartwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tatko jest fanem CDA więc nie ma problemu.Kupuje nasz ulubiony magazyn i razem czytamy :D:D Ale mam dobrze. Ja jestem w szkole to On czyta, jak On w pracy to Ja i nie ma sprzeczek :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość green_lantern

no ja nie mam narazie problemów z CDA bo mam prenumerate ale w okolicy czerwca sie zaczną problemy i to duze bo trzeba bedzie uzbierać na kolejny roczek a nie sądze ze moi zwieszchnicy mi dadzą :D a takiego udogodnienia nie mam ja dziadek.jest jeszcze taka opcja ze sięgne do moich oszczędności co mnie nie cieszy ale cóz zrobić bez CDA nie da sie zyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem krytczną sytuację z funduszami na CDA.

Mama powiedziała że da mi kase tyko jeśli obiecam że nie będe palił ani

pił :( Obiecałem, dostałem CDA a następnego dnia poszedłem na melanż z ziomami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem krytczną sytuację z funduszami na CDA.

Mama powiedziała że da mi kase tyko jeśli obiecam że nie będe palił ani

pił :( Obiecałem, dostałem CDA a następnego dnia poszedłem na melanż z ziomami :D

Zaiste, jest sie czym chwalic. Fatera w ch... robisz, uzywki stosujesz... nie zebym ci tu moraly walil ale chociaz bys sie tym nie szczycil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C

Ponownie forumowicze mnie zalamuja :?

Jak tak wyglada wasza droga do chwaly to moim zdaniem wzorujecie sie na teoriach Machiavielli`ego, ktory uwazal, ze do zwyciestwa i wladzy oraz chwaly mozna uzywac wszystkich zagran, nawet tych ponizej pasa.

Po przeczytaniu przeze mnie kilkunastu powyzszych postow z przykroscia stwierdzam, ze wiekszosc z was chce zablysnac i wywyzszyc sie czynami nie godnymi wspomnienia na tym forum. Jedni z was kradna, inni manipuluja, klamia i wykorzystuja swoich rodzicow i sa z tego niezwykle dumni. Mimo delikatnych upomnien ze strony innych forumowiczow, moderatorow czy nawet samego Smugglera nadal chelpicie sie swymi poczynaniami.

Przemyslcie to sobie i nie piszcie juz takich farmazonow, bo malo komu tu zaimponujecie [mi napewno nie].

Zeby nie robic off-topicu dodam jeszcze, ze to co napisalem w moim poprzednim poscie jest nadal aktualne, tyle ze z usmiechem na twarzy moge sie wam przyznac, ze udalo mi sie uzbierac na prenumerate [choc nie jestem jeszcze pewny, czy chce tak wydac te pieniadze].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak narkoman zrobi wszystko żeby mieć narkotyki tak samo gracz zrobi wszystko żeby mieć swoje ukochane pismo CDA. A wystarczy kilka miesięcy detoxu i mówie wam że bez CDA da się żyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zdobyć na CDA muszę wykonać min. 10 bardzo trudnych zadań (np. " idź do sklepu", wyrzuć śmieci" itd.). Za każde zadanie dostaje 2 zł. Następnie wystarczy tylko ciężko zarobionych złociszy nie wydać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Navaro

Ja nie mam z tym żadnego problemu odkąd moja mamuśka zaczęła czytać Na Luzie. Kiedyś to musiałem toczyć istne boje, aby wyciągnąć kase, a teraz luz blus :D mówie tylko: ,,Mamo jest nowe Cd-action", a po chwili kasa ląduje u mnie w ręce.

CDA Rulezzzzzzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [MisticwojtaS]

Ja zawsze prosze moją mame lub tatę o 1 zł lub 1,5 złotego na bułkę lub ewentualnie coś do picia i tak się zbiera... :)

A czasami(czytaj raz na pół roku) dostaje kieszonkowe i wtedy mogę sobie nawet dwa numerasy NL pod rząd kupić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, w sam raz udaje mi sie zebrac co miesiąc na CDA. 1 zeta na dzien do szkoly od mamy (nie za czesto, ale zawsze cos), mycie samochodu - 10 zł i tak dalej, i tak dalej. Aż w końcu pod koniec miecha kasa znika, a pojawia sie CDA 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na swoje CD-A najzwyczajniej w świecie uczciwie zapracowuję... w zasadzie to już DVD(CD)-A. Jeśli z nadmiaru roboty w pracy jakoś przegapię premiere nowego numeru to rodzina (żoneczka kochana) mi o tym przypomina... a nawet kupuje. Pozdrawiam Fanów i Antyfanów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba najprzyjemniej, nie dość że matka daje mi kasę to na dodatek sama kupuje mi CDA jak wraca z pracy i przynosi do domciu, ech loozik na gąsiennicach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oto moja sposoba być":

-MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!CDA!!!!!!!

-odkurz dom to dostaniesz na nowy numer

-OKI!! :D

"Noi toje być moja sposoba na CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od mamy co miesiąc dostaję kasę na CDA (kieszonkowe dostaję swoją drogą). Biegne rano do kiosku lub w drodze do szkoły wpadam do empiku i kupuję wersję z CD więc zostaje jeszcze 1.50 :wink: Ale nie długo mam zamiar kupić sobie nagrywarkę DVD więc i na CDA z DVD się przerzucę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam łatwo ze zdobyciem kasy na CDA.

Jestem studentem i większość wydatków wiąże się raczej ze studiami.

To co dostaję za stypendium starcza na mieszkanie, od rodziców dostaję na jedzenie, ale ponieważ mieszkam razem z dwoma kolegami (również czytelnikami CDA) to co miesiąc się składamy i wspólnie korzystamy z dobrodziejstw tego pisma:)

Tylko jak my się podzielimy tym co kupilismy po studiach :shock: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobrego kolegę z którym zawsze kupujemy CDA na spółę.

co miesiąc na odwrót ja biorę pismo on płyty potem sie wymieniamy. Nigdy sie nie kłucimy o to kto ma co wziąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exe_cut_or

Mnie sponsoruje na spółe Mama z Babcią. Problem w tym że CDA wychodzi 13 razy w roku (średnio co 4 tyg.) a wypłata/renta przychodzi co 1 mies. a więc na 13 wydanie zawsze musze wyskubać od siebie ewentualnie błagalne prośby o kolejne fundusze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dojerzdżający (do szkoły) jestem to dostaję zawsze 5zł na tzw "przeżycie" (nie wliczam w to kasy na bilet) więc problemu najmniejszego nie ma trzeba tylko trochę zaoszczędzić i CDA w moich rączkach :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...