Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Najlepsza gra sieciowa?

Polecane posty

Niestety ale dla mnie tylko CS. Tyle badziewia co mi sie przez palce przewalilo jak wow-y i ta reszta to az szok i nic mi nie podpasilo. No a jak juz sie cud zdarzy szybko sie nudzi. Mialem spore nadzieje co do nowego starwarsa ale kupic cos i pozniej za to tyle jeszcze placic nie wiedzac czy tak naprawde mi sie to spodoba nie jest za bardzo moim sposobem na umilanie sobie czasu przed kompem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór pada na BF3, który jest chyba pierwszym sieciowym shooterem (i nie tylko sieciowym) w którym spędziłem ponad 100H i dalej mi się nie nudzi.

Do tego zestawienia dodał bym także EVE Online. Co prawda nie gram już w EVE przez ostatnie nieprzemyślane posunięcia producentów, ale ostatni update ponoć wynagradza ich niedowidzenie (a ja zastanawiam się nad powerotem). Poza tym to jedyny prawdziwie nieszablonowy MMO, bo reszta w większym lub mniejszym stopniu czerpie z jakiejś innej gry onlinowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najlepszych gier sieciowych z jaką miałem do czynienia o dziwo okazała się niszowa produkcja spod bandery Aeria Games. Była to cukierkowa gra o nazwie Eden Eternal. Gra przypadła mi do gustu nie tylko z powodu ciekawej grafiki, którą sobie cenie, ale również z racji jednego z najlepszych moim skromnym zdaniem systemów klasowych. Czyli ?wszystko w jednym?. Jedna postać ? nieskończona możliwość w dowolnej chwili zmiany klasy na taką, na jaką masz ochotę. O dziwo jak na taką sporą ilość klas w grze i jej skromny budżet, gra zawiera aktualnie 18 zupełnie innych od siebie klas z podziałem większym lub mniejszym od wojownika do maga. Kolejną rzeczą, która mnie zauroczyła w grze to mechanika zbliżona do tej z World of Warcraft (czyli chyba teraz taka jaka znajduje się w większości MMORPG a przynajmniej podobna), która pozwoliła mi szybciej przyzwyczaić się do gry. Typowy podział na starego dobrego Tank-hil-dps. Poziom trudności gry również okazał się miłym zaskoczeniem. Z natury zawsze grywam w grach postaciami defensywnymi, lub też lekarzami ? tym razem padło na lekarza. Jak jak zawsze tylko nudziłem się lecząc innych, w tej grze leczenie wywarło na mnie nie małe wrażenie. Okazało się bowiem, że muszę trzymać ciągle rękę na pulsie a nie tylko okazyjnie dbać o swoich i resztę czasu marnować na wyczekiwanie, aż reszta mojej grupy upora się z zadaniem. Jednym z jej minusów jest mała popularność. Nie jednokrotnie spędziłem długie godziny pod wejściami by zebrać choć prowizoryczną grupę, tak więc jeśli będziecie mieli zamiar wypróbować ten tytuł. Polecam uzbroić się w grupę minimum trzech znajomych. Drugim problemem gry, choć może, dla nie których to żaden problem, jest słodkość gry. Przesiąka ona słodkimi potworami, rasami, skrzydełkami i innymi. Trzeci choć już nie duży problem, gra może się wydać dość stara. Starszemu pokoleniowi graczy to z pewnością jednak nie przeszkodzi. Na sam koniec dodam - jeśli kogoś zainteresowałem, że za niedługo wyjdzie odświeżona wersja tej gry pod inną nazwą.

Nie mam ulubionego typu w innych kategoriach gier niz rpg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...