Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Najlepsza gra sieciowa?

Polecane posty

Chciałbym nawiazac do tabelki w nowym CD-a. Bylo tam: " Czy World Of Warcraft złapie jeszcze drugi oddech?". Gem stwierdził, ze sie odbije. Al pisze ze Blizzardowi uda sie najwyzej przedluzyc upadek. Wszedzie mowi sie tylko SWTOR jako potencjalnym konkurecie WoW-a. Czy wszyscy zapomnieliscie juz o starym dobrym Guild Wars, ktore chce pokazac Bilzzardowi ze czas WoW-a sie konczy? Serwis: http://www.mmorpg.org.pl/ informuje w jednym z postow ze jedna ze slawniejszych gildi Europejskich ( 4 w statystykach ogolnych T11 ) zakonczyla działalnosci i...

przenosza sie grac w SWTOR. Dlaczego? Bo szukaja czegos nowego. Juz LoL zabrał duzo graczy WoW-owi, wiec pomyslmy jak bedzie Guild Wars 2 ? Wszyscy beda zauroczeni ogromnym swiatem, masa ras, klas, nowych ciekawych questow, moze kampania z czym wiaze sie nowa historia. No i do tego lochy i podwodny swiat. O tym wszystkim juz zapomniano, bo ArenaNet nie daje juz zadnych nowych trailerow i newsów. Ja sadze ze Guild Wars 2 ktore ma wyjsc w 2012 spowoduje smierc podupadajacego juz WoW-a.

Jeszcze dodatkowo nowy, dodatek do WoW-a: Mystics of Pandaria. Czy Blizzard nie zarzekał sie kiedys ze nigdy nie wprowadzi do WoW-a "chinszczyzny"? A własnie to robi. Bo gracze na to leca. Jak dla mnie jest to ostatnia proba Blizzarda znalezienia nowych nabywców. Nie wazne ze to komercha, zgapianie z innych tytułow, wazne zeby jeszcze resztka sił zarobic troche pieniedzy. Czy warto? Bo ja wiem, napewno w Mystics of Pandaria nie pogram bo drzewko talentow zminimalizowane na maxa mnie nie pociaga. No i dodatkowo jezeli teraz tanki potrafia miec 300k hp to w kolejnym dodatku ile beda mieli ? 1 M ?

Podsumowujac. Jezeli Guild Wars 2 nie zabije WoW-a, to predzej czy pozniej zrobi to F2P mmo, takie jak Vindictus. ( a zrobi to napewno bo konto w Guild Wars przybywa bo wszyscy leca na darmowe itemy ktore mozna zdobyc za Achivy w HoM ^^ ).

Jezeli sa bledy to piszcie, a poprawie, nie bede sie tlumaczyl zadna dysortografia.

Enjoy i Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za najlepsze uważam:

1.Wolfenstein ET - może graficznie nie powala, ale jest bardzo grywalny i jest w niej kilka bajerów typu rozdawanie amunicji lub budowanie wieżyczek z km.

2.Medal of Honor Allied Assault Spearhead & Breakthrough - gry mają swój klimat i do tego posiadają ciekawe tryby gry, np. countdown oraz liberation.

3.Hidden & Dangerous 2 - fajne tryby, nieco pojazdów oraz całkiem spora dawka realizmu. Szkoda tylko, że gra mało popularna i niewiele osób jest na serwerach.

Z sentymentu potwierdzam MoH:AA - ile ja nocy przy tym zmarnowałem ;]

Więcej poświęciłem chyba tylko dla starego dobrego Unreal Tournament, szkoda że się skończył bo sama konwencja była bardzo rozwojowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF Heroes. Kto nie próbował, ten niech się wstydzi. Wciaga ogromnie. No i to że za prawie wszystko jestesmy nagradzani: trafienie przeciwnika, przejecie flagi, asyste, obrona flagi itd. po prostu super. No dobra, niech bęzie, że gracze inwestujący w gre realną kasę mają przewagę, ale wystarczą wyższe umiejętności, i już gostek leży.A potem wystarczy mu pomachać, przez tym gdy sie zespawnuje... bezcenne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra sieciowa? Ciężko mi jest wskazać grę którą uważam za najlepszą ale mogę podać zestaw gier które mogą pretendować do tego aby walczyć o miano najlepszej gry sieciowej, będą to w kolejności przypadkowej Starcraft, Diablo, Quake, HL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to bezkonkurencyjny BF: Bad Company 2, ze względu na spore mapy, ilość graczy, model zniszczeń, ciągłą chęć zdobywania kolejnych levelów, broni i perków. Jak mam ochotę z kimś zagrać przez sieć, nie mając na myśli co-opa, odpalam właśnie BF:BC2 albo LoLa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie pobije dwóch największych sieciowych kolosów.(W europie rzecz jasna) Kultowy counter strike jest nadal wielbiony przez rzesze fanów na całym świecie, ta gierka ma w sobie to coś. Rzadko zdarza się ktoś kto by nie grał w counter strike. Irytuje niestety duża ilość hakerów, ja osobiście aktualnie nie gram. Ale kiedyś ostro się zagrywałem. Bardzo ostro.

Drugą pozycją jest wiadomy wszystkim graczom World of Warcraft i to nie wiadomo jakie mmo by było miodniejsze, grywalniejsze, z lepszą grafą, udźwiękowieniem. To właśnie Wow jest moim zdaniem początkiem "ery" gier mmo( Za te słowa zostaną mi uciętę ręce, to nic, wszczepie implanty jak w Deusie :D) Miliony graczy na całym świecie świadczą o fenomenie tej gry. A ilość kontentu dla przysłowiowego newbie dosłownie powala. Osobiście jestem tym wyrzutkiem który nie "kupił" tej gry. Pograłem, potestowałem, ale jak to moja nauczycielka mówi, nie ma między nią a mną "chemii".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF Heroes. Kto nie próbował, ten niech się wstydzi. Wciaga ogromnie. No i to że za prawie wszystko jestesmy nagradzani: trafienie przeciwnika, przejecie flagi, asyste, obrona flagi itd. po prostu super. No dobra, niech bęzie, że gracze inwestujący w gre realną kasę mają przewagę, ale wystarczą wyższe umiejętności, i już gostek leży.A potem wystarczy mu pomachać, przez tym gdy sie zespawnuje... bezcenne ;)

BF: Heroes bezsprzecznie dobra gra, która trafiła w moje gusta klimatem i grywalnością. Szkoda, że w obieg poszła opinia o tym że ludzie inwestujący w tą grę mają wielką przewagę. Według mnie, mimo wszystko tak nie jest, wcale nie psuje mi to zabawy i jeśli ktoś zapytałby mnie czy warto zagrać w BF: Heroes to odpowiedziałbym, że na pewno warto chociaż spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF Heroes do mnie nie przemawia... Ta grafika... Nie jest jakas rozowawa czy cukierkowa, ale przypomina mi bajki dla dzieci. :D I ta muzyczka. Oraz masa ciuszkow dla avatar'a... Koszmar! ;)

Właśnie, nie wszystkim to przypada do gustu ale w BF:H chodzi o to aby pokazać wojne z, hmm... jajem. Zdecydowanie bardziej żartobliwie niż na serio, dlatego taka grafika i muzyczka oraz śmieszne ubrania bohaterów. Jednym to się podoba, drugim nie, jak dla mnie świetny zabijacz czasu, w niektórych wolnych chwilach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tribes: Ascend.

Trwa beta, a ja mam kody. PW!

Poczytać o grze można u wujka Google'a, krótko:

Następca serii Tribes - strzelanka z dużą swobodą ruchu po sporych, otwartych mapach oraz jetpackami pozwalającymi się unosić i butami o ślizgania się po każdej powierzchni. W tej chwili trzy tryby rozgrywki, mój ulubiony to Capture the Flag z pojazdami, bazami do obrony (tudzież najazdu na bazę wroga), flagą twojej drużyny oraz wroga, które kolejno trzeba ochronić i zabrać do własnej bazy oraz dużą ilością gonitw po całej mapie. Pędzenie 200kmph zawsze jest czymś fajnym. Oprócz tego Team Deathmatch oraz tak zwany Rabbit (królik), czyli jedna osoba ma w danej chwili flagę, a reszta ją goni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF Heroes do mnie nie przemawia... Ta grafika... Nie jest jakas rozowawa czy cukierkowa, ale przypomina mi bajki dla dzieci. :D I ta muzyczka. Oraz masa ciuszkow dla avatar'a... Koszmar! ;)

Właśnie, nie wszystkim to przypada do gustu ale w BF:H chodzi o to aby pokazać wojne z, hmm... jajem. Zdecydowanie bardziej żartobliwie niż na serio, dlatego taka grafika i muzyczka oraz śmieszne ubrania bohaterów. Jednym to się podoba, drugim nie, jak dla mnie świetny zabijacz czasu, w niektórych wolnych chwilach.

Wiem, ze to ma byc ujete w humorystyczny sposob. :D

"Z jajem" to tutaj zle okreslenie... Jak z jajem to od razu kojarzy mi sie z ogromnym realizmem, jak np. w ARMA II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...