Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kartofel101

Rozwiązany: Sacred, Jakie są konsekwencje smierci?

Polecane posty

Jakie są konsekwencje śmierci postaci w Sacred bo widzę że jak się zginie to się wraca do jakiegoś miejsca (właśnie po czym poznać że to mejsce jest miejscem do którego będziemy się teleportować po śmierci skoro nie jest to jakkolwiek oznaczone nie chodzi mi o żadne konkretne miejsce tylko po prostu jak poznać te miejsca.) ale oprócz tego nie zauważam żadnych ubytków bo np. w diablo to się chyba nawet całe złoto traciło jakie się miało przy sobie a tu nic. Wie ktoś czy śmierć oprócz teleportacji coś jeszcze wnosi bo nie wiem czy czasami opłaca się ginąć czy starać uniknąć smierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofamy się do miasta, w którym miało miejsce wydarzenie istotne dla fabuły (czyli pogadanie z kimś;]) poza tym chyba nic nie tracimy. Pamiętam, że ja kilka razy przechodziłem długą drogę i ginąłem w jednym miejscu, po czym cofałem się do miasta i tak na okrągło, aż kilka lvli tam wbiłem;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chciałbyś usuwać? W końcu nic nie kosztuje i nie ma przymusu używania o_O

jest pełno potworów trochę czasu trzeba poświecić żeby takiego ubić

You are doing it wrong ;). Chodzi o "kreatywne" wykorzystywanie umiejętności - wszak nie ma tu many więc nie trzeba sępić bo potionów mano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...