Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HawX

Zasilacz do Pentium Dual Core 1,8GHz i GeForce 9600

Polecane posty

Polećcie mi jakiś dobry zasilacz do 100zł najlepiej z allegro pod te platformę:

Intel Pentium Dual Core 1.80

2gb ddr2 800Mhz Kingston

9600gt 512 ddr3

Segagate Barracuda 80gb

jakiś dvd samsung

Napewno nie będe podkręcał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo popros kogoś, żeby przejechał po tym komputerze ciągnikiem. Zapytaj jakiegoś znajomego, może ma C4. Efekt będzie taki sam, jak po włożeniu tam Tracera, a widowisko będzie dużo lepsze.

Propozycja Wuwusia jest jak najbardziej ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he sorki Gofer, że troszkę nie na temat ale ta akcja z Tracerem po prostu mnie rozwaliła a tym samym banan, mi nie zniknie z twarzy już do końca dnia...A to ważne po ciężkim dzionku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo popros kogoś, żeby przejechał po tym komputerze ciągnikiem.

Brutal :-P

Tracer Highlander "400W" to najnowszy członek rodziny znanych z (byle)jakości i zawodności zasilaczy popularnej na naszym rynku firmy Tracer. Dzięki wbudowanemu wiatrakowi 80mm (z rezystorem ograniczającym obroty) jest cichszy nie tylko od zasilaczy Codegen, ale nawet Mustang! oraz nagrzewa się do ~60°C, co docenią wszyscy użytkownicy mieszkający w niedogrzanych barakach.

Poprawiono również parametry elektryczne zasilacza, dzięki czemu można podłaczyć do niego nie tylko nowe zestawy w cenie poniżej 800PLN ale nawet komputery klasy średniej (1000-1500 PLN) sprzed 4 lat. Aktualnie sprzedawana seria (*) ma nastepujące parametry:

+12V 19A,

+5V 21A,

+3,3V 18A,

-12V 0,5A,

-5V 0,5A,

+5VSB 2A

post-40486-1247076192_thumb.jpg

(*) - przy zakupie kolejnej partii zasilaczy na innej dżonce prądy mogą się zmienić o ? 33%

Nie kupować, nie jest wart tych 99,99 PLN ktore trzeba za niego zapłacić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, spóźniłem się i wszystko co było złośliwego do napisania już wykorzystaliście, szkoda;)

Tylko jedna uwaga. Ta aukcja nie ma opcji 'Kup teraz', i małe są szanse żeby cena końcowa była niższa niż 100 zł. Tagany zwykle osiągają wyższe sumy, więc raczej proponuję któryś z Fortronów 350 W. Ten albo ten.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSP350-60MDN (OEM Medion) mają krótkie kable i mało wtyczek. Brak złącza PCI-E ( 6-pin do karty graficznej), tylko 4 molexy, ATX 20-pin ... z podłączeniem tego zasilacza do współczesnego sprzętu bywa ciężko. Ale jak się uda to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie na razie jak na tę klasę zasilacza i czas który został do zakończenia aukcji cena jest smakowita. A jak podskoczy zbyt wysoko to któryś z Fortronów bądź Mode Com MC będzie też ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Wybieramy wg innych parametrów niż marka... Każdy model jest inny.

Ten Fortron to naprawdę dobry zasilacz. Dla Twojej informacji - ta firma produkuje zasilacze dla m. in. Be Quiet i... Chiefteca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, spóźniłem się i wszystko co było złośliwego do napisania już wykorzystaliście, szkoda;)

Tylko jedna uwaga. Ta aukcja nie ma opcji 'Kup teraz', i małe są szanse żeby cena końcowa była niższa niż 100 zł. Tagany zwykle osiągają wyższe sumy, więc raczej proponuję któryś z Fortronów 350 W. Ten albo ten.

350W pod GF 9600 ( ktory wymaga podlaczenia zasilania) to troche za malo. Wedlug mnie Chieftec 400 badz 450 dalby juz rade spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...