Skocz do zawartości
Blaznik

Kabarety

Polecane posty

Coś o skeczach... Ostatnio polecono mi żebym obejrzał występ Kabaretu Młodych Panów jak to jeden z nich przyszedł na stację zapłacić za paliwo. Ubawiłem się nieźle, ale trochę mi łyso bo sam pracuję na takiej stacji, polecam kawę/hot dogi/płyny do spryskiwaczy, wyrabiam karty na punkty i chodzę tankować gaz a tutaj wyraźnie się ze mnie śmieją sad_prosty.gif Czasem chciałbym zachować się jak ten sprzedawca (moment "czy mam tu coś za uchem?"), ale muszę trzymać wysokie standardy wink_prosty.gif Dla chętnych link

http://www.youtube.c...h?v=rK73R5RreZM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi polskimi kabaretami są Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mu Mru oraz Neonówka.

Zgadzam się z kolego, ale nie do końca "Ani Mu Mru" jest kiepskim kabaretem. W porównaniu z dorobkiem (skeczów) KMN czy Neonówki to są cieniasami. Nie chodzi mi tez o ilość bardziej o jakość ich wykonania. Tak czy siak bardziej cenie sobie te dwa kabarety niż Ani Mru Mru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma różnicy jaki jest kabaret, uwielbiam wszystkie. Może dlatego ze lubię się pośmiać smile_prosty.gif

Jednak zgadzam się z kolegami. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Neonówka są najlepszymi kabaretami, ich nie które skecze powalają z nóg, i nie kiedy ze śmiechu łzy mi lecą. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roastu Abelarda - z początku też myślałem, że Jachimek był wymiótł wszystkich, ale trzeba przyznać, że list od Bartosza Gajdy też był ciekawy. Abelard, cóż, nie ukrywajmy, że spodziewałem się po nim czegoś lepszego - na swoich występach stand-up po prostu wymiata, na innych roastach też, a tutaj wydawało się tak, jakby nie mógł sam siebie wybronić. Kiepsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi polskimi kabaretami są Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mu Mru oraz Neonówka.

Akurat KMN stracił wiele po odejściu Pakosińskiej. Wiadomo, że Górski z Cieślakiem nadal dają radę, ale M. Stużyńska w ogóle nie ma ducha kabareciary jak wspomniana Kaśka. "Marcysia" jest drętwa, recytuje swoje kwestie jak robot i wcale nie chce mi się z nich śmiać. Panowie Borkowski i Zbieć też jakoś odstają. Dlatego jeśli mówimy już o dobrych skeczach KMN to dla mnie najlepsze są te, w których występują tylko Gwidon i Romek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak nazywa się ten skecz kabaretu Smile, ale pewnie większość będzie go kojarzyć. I ma opisać Polskę pod kątem administracyjnym. Jest to chyba najpopularniejszy skecz tego kabaretu. Przy odrobinie szczęścia pewnie na YouTube znajdziecie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to Neonówka i Smile. Skecz "Niebo" rozwala system i na razie niczego śmieszniejszego nie widziałem. Osobiście uwielbiam też stand up, który polubiłem już bardziej od klasycznego kabaretu. Najlepsi w tej dziedzinie to panowie Abelard Giza i Kacper Ruciński. Mistrzowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to Neonówka i Smile. Skecz "Niebo" rozwala system i na razie niczego śmieszniejszego nie widziałem.

"Niebo" jest świetne. Szczerze mówiąc wydaje mi się, że to jedyny skecz, który się Neonówce udał, bo inne mnie jakoś nie bawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się starzeję, ale przez ostatni rok zwężyła mi się lista dobrych kabaretów. Moimi faworytami są Łowcy.B. Od zawsze ten sam, dobry poziom abstrakcyjnego humoru. Warto zwrócić uwagę na zespół, który kilku Łowców współtworzy - Ja Mmmmm Chyba Ściebie. Nie lubię omijać skeczy kabaretu Limo, którzy ostatnio sporo bawią się improwizacje kabaretowe, co im dobrze wychodzi. Nie wspomnę nawet o świetnych materiałach wideo czy karierze muzycznej - Mariush. A na trzeciej pozycji Neonówka. Ostatnio skecze rzadziej i trochę mniej śmieszne, ale i tak wyżej od większości naszych kabaretów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...