Skocz do zawartości

Rozwiązany: Mysz z lekkim profilem, ~200 zł


Polecane posty

Szybki temat, myszka pod fingertipa, lekko profilowana dla praworęcznych. 
Obecnie widzę jest dostępna G703 LIGHTSPEED HERO za 290 zł - warto? 

Przy okazji, można dopisać +1 do śmierć rolki w Mionixie.

#EDIT
HERO wyszedł... Zastanawiałem się jeszcze nad SteelSeries Rival 3.

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rival 3 to dobra mysz.

Kilka innych propozycji (do 300 zł - skoro rozważałeś G703 w takiej cenie):

- Logitech G102;

- Roccat Kain 100 Aimo (może być nieco za duża, ale gdyby rozmiar był odpowiedni - jest to raczej lepsza mysz niż Rival 3);

- Cooler Master MM710 (otwory w obudowie mogą okazać się problematyczne - do środka może dostać się kurz i woda);

- Roccat Kone Pure Owl-Eye;

- Roccat Kone Pure Ultra - jedna z najlepszych myszy w kompaktowym rozmiarze dostępnych na rynku. Świetny sensor, bardzo dobre przyciski oraz doskonały scroll, niska waga.  Wymieniłem ją jako ostatnią, bo starałem się zacząć od najtańszej konstrukcji, a skończyć na najdroższej. Jednak widzę, że x-kom ma tę mysz aktualnie w promocji - 230 zł. Moim zdaniem, w tej cenie trzeba brać. ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie, jak w tym zmienić ustawienia? Profile? Nic się nie zapisuje, oprogramowanie jest do chrzanu, w sieci wątki z 2012. Te dioda wypala oczy i za nim nie idzie tego wyłączyć.

#Edit

Teraz widzę, że mam sterownik na Pure, nie Pure Ultra, do której sterów nigdzie nie ma... co to ma być...

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... już dawno mi minęła cierpliwość do takich rzeczy - zero informacji, przeglądarka na stronie Roccata nie działa, po wybraniu z listy ręcznie przenosi do errora, linki aktualizacji tak samo, w guidzie nic konkretnego, a jeszcze zła wersja sterownika jak gdyby nikt nic wskazywała, że wszystko jest aktualizowane...

W takim razie krótka recka - lekka, w porównaniu do 150 g mionixa, coś pięknego; kabel wcale nie taki sztywny, nie odbija ruchu myszy; guziki główne mogłyby być cichsze, boczne pierwsza klasa; może lekko śliska; profil myszy z ostrymi przejściami, wcięcie kciuka wymusza palm grip przy małych dłoniach, ale fani trzymania myszki przy podkładce znajdą małą półkę, żeby to zrobić; sterowniki, gdy już je znajdziemy, też robią robotę; samo wykonanie, wygląd, detale - klasa.

Dzięki jeszcze raz, można zamknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...