Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puszek11

Grafika AGP do Athlona XP 2000+ i 1GB ram

Polecane posty

Kiedyś grałem na dosc starym sprzecie ( Intel celeron 2.6ghz-256mb ram- Radeon 9600pro 256mb DDR) w Lokiego i grało sie calkiem niezle w rozdzialce 1024x768 ale nie pamietam na jakich detalach. Natomiast wiedzmina uruchomilem.. i chyba na tym zaprzestalem bo byl niestety pokaz slajdow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Activision ujawnia wymagania sprzętowe dla gry Call of Duty 4. Minimalne wymagania sprzętowe:

* Procesor: Intel Pentium 4 2.4 GHz, AMD Athlon 64 2800+ lub jakikolwiek 1.8Ghz Dual Core

* Pamięć RAM: 512MB RAM (768MB dla Windows Vista)

* Wolne miejsce na dysku: 8GB

* Karta graficzna: NVIDIA Geforce 6600, ATI Radeon 9800Pro lub lepsze

Cod4 wejdzie na radeonach z serii: 95xx-96xx-97xx-98xx pamiętam że kiedyś chodził mi na radku 9600pro na srednich w rozdziałce 1024x768.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gdzieś widziałem tego CoDa na jednym z wymienionych radków a więc myślę, że będzie chodził. 9500Pro jest nawet lepsze od 9600 ponieważ ten pierwszy ma 8 potoków a ten drugi tylko 4. ATI niestety w tedy się nie popisało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kiedyś się na to złapałem jak byłem jeszcze zielony w tych sprawach:) Miałem do wyboru 9500pro a 9600pro i niestety wybrałem tą drugą. Póżniej jak kolega kupił sobie 9500pro (miał prawie taki sam sprzet wiec mozna było porównać) i zobaczyłem jak u niego TDU chodzi to myślałem że temu ,,miłemu'' panu z vobisu spalę cały dorobek razem z nim samym..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe..czyli najprawdopodobniej wybor padnie na Radeona 9500pro...tylko martwi mnie to ze mimo tej grafy raczej nie pogram w wiele tytulow, predzej wzrosnie wydajnosc w starszych grach ;p ....ale ja uparcie poprosze zeby ktos komu sie nudzi sporzadzil liste swiezszych tytulow w ktore pogram sobie na tym konfigu...powodzenia i za wszystko bardzo, ale to bardzo dziekuje.

pozdro!!

A dlaczego te karty sa tak okropnie drogie?? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki element którego wydajność szybko przestaje być wystarczająca i z racji tego trzeba go dosyć często wymieniać. A jak trzeba często wymieniać to i można ładnie na tym zarobić. Mówiąc krotko czysty biznes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys slyszalem plotki ze Intel lepiej wspolpracuje z GeForce, a AMD z Radeonem, czy jest to prawda??

A np. http://www.allegro.pl/item677176251_agp_sa...b_ddr2_box.html radeonik?

Wiem ze polecacie mi tego 9500pro, ale jesli dalbym jeszcze proca dwurdzenia??

Kolega ma plyte glowna na AGP i ma core duo...oplacalo by sie wtedy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest zbyt droga w stosunku mozliwosci jakie oferuje, zdaje sie ze masz soscket A, wiec o dwurdzeniowcu nie ma mowy, a jezeli myslisz o zakupie tego C2D na plycie AGP to wtedy z kolei bedziesz mogl zainstalowac znacznie mocniejsza karte, tyle ze z finansowego punktu kompletnie ci sie to wszystko nie oplaca. Odnosnie tego Intel/AMD to dawno temu mawiali odwrotnie, ogolnie to jest takie uproszczenie odnoszace sie do sytuacji na rynku w konkretnym okresie, ktore zmienilo sie w legende ludowa, ogolnie nie jest to prawda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki Radeon x800 jest duzo mocniejszy od 9500pro??....bo tez jest stosunkowo tani

Jak możesz go tanio wyrwać to wybór jest bardzo dobry. Przeglądam teraz allegro i widzę, że są w niezłych cenach zbliżonych do 6600. Także w tym przypadku radek jest zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o wydajność. Jasne, że w 100% go nie wykorzystasz ale za podobną cenę masz mocniejszy sprzęt który może zadecydować o tym czy sobie zagrasz w jakąś ulubioną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz w lokiego grałem na athlon 1700+ geforce 5200fx i 512ramu i na minimalnych i 800x600 gra śmigała bez problemów.

W nowsze gry i tak nie pograsz to co w ostatnim roku było w CDA powinno ruszyć ale nie obiecuję na konfigu podanym wyżej nie działał tylko Two worlds i dark star one obie strasznie haczyły. Na twoim miejscu poczekałbym i kupił zaraz nowy komputer a za to co wydałbyś na tę kartę kupisz lepszy komputer. W lutym zapłaciłem 1600zł za komputer na którym chodzą wszystkie nowe gry przynajmniej na średnich detalach, teraz byłby jeszcze tańszy, więc czekaj i kupuj nowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem u znajomego informatyka ktory prwadzi sklep, no i chcialem sie zapytac o grafe na AGP. Powiedzial mi ze ma tylko Radeona 9600...;/

Ale za to powiedzial ze moglo by mi sie oplacac wymianienie plyty glownej, procka, grafy, RAMu i zasilacza.

Dal mi taki konfig:

plyta glowna: GA-945GZM 100zl

procesor: Pentium 4 3000 100zl

grafa: FX8500GT 100zl

RAM: 2GB PC800 96zl

zasilacz: ------- 118zl

Nie wiem czy sie oplaca....i czy zbierac na nowke czy na to??

A ten Radek 9600 sie sprawdzi??...bedzie szybszy niz moj FX??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co rozważasz R9600 skoro miałeś lepszego R9500Pro oraz X800? Pierwszy ma 4 potoki zaś drugi 8 o trzecim nie wspominając. R9600 jest gorszą kartą. A do tego X800 nawet nie ma co go porównywać. I jeszcze jedno nie kupuj tego "zestawu" utopisz tylko kasę w beznadziei. Już by mógł Ci polecić choćby jakiegoś Athlona 64 na jądrze Venice bądź San Diego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie lepiej dozbierać do nowego sprzętu niż ładować 500zł w kompa który do gier już dawno, dawno przestał być wystarczający...A nawet jak swojego czasu był wystarczający to do najlepszych w tamtych czasach jednak mu brakowało. Odpowiedz jest prosta zbieraj na nowy sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...