Skocz do zawartości
Equisetum

Na jaką kartę wymienić 1070?

Polecane posty

@Bull3t Wielkie dzięki za doradzenie w kwestii monitora, jako, że na MM pojawiła się promocja i MSI przecenili z 1899 na 1545 zł skorzystałem z okazji i kupiłem dzisiaj monitor. Po odjęciu bonów i po ewentualnej sprzedaży obecnego monitora dopłata wyniesie ze 300 zł co jest świetnym interesem :) Z kartą już tak fajnie nie będzie więc czekam na dostępność/testy i obniżki tymczasem GTX 1070 powinien na chwilę dać sobie radę z 2k, przynajmniej w mniej wymagających tytułach.

Edytowano przez Equisetum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajniejsze pamięci pomogą niezależnie od rozdzielczości, ale bez wymiany cpu się nie obędzie.

Najbardziej opłacalne będą pamięci Crucial Ballistix 3000/CL15 lub 3200/CL16 na kościach Micron E-Die ("AES" w nazwie). Obecnie chyba ten zestaw jest najtańszy: 319 zł

W zależności od gustu, możesz wybrać też takie z radiatorem w białym lub szarym kolorze.

Recenzja: https://www.funkykit.com/reviews/memory/ballistix-sport-lt-64gb-ddr4-3200-white-memory-kit-review/5/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy różnica między 3000 a 3200 jest ewentualnie warta dopłaty, czy to już są kwestie marginalne?  W x-kom jest promocja na taki ram https://www.x-kom.pl/p/481891-pamiec-ram-ddr4-crucial-16gb-3200mhz-ballistix-sport-lt-gray-cl16.html?utm_medium=komponenty&utm_source=purepcy&utm_campaign=artykul

po wpisaniu kodu wychodzi 329 zł, ale chyba w jednej kości nie ma sensu brać? Kiedyś ten dual channel miał spore znaczenie a teraz nie wiem jak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...