Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Zagadki konsolowe

Polecane posty

Odbierz to jako zwrócenie uwagi i mobilizację do częstszego zaglądania do tematu, w którym zadałeś zagadkę. Szczególnie, że również teraz ma miejsce taka sytuacja, bo odpowiedziałeś prawidłowo - to Shadow Man, konkretniej z drugiej części gry, wydanej wyłącznie na PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, postaram się częściej wpadać.

Tymczasem nowa zagadka:

Co to za postać (ten pan, nie byk) i oczywista- z jakiej gry?

----------------------

Faktycznie za pierwszym razem przesadziłem- myślałem, że pierwsza musi pojawić się prośba o podpowiedź. Znów trochę sztywno nam się tutaj robi, więc postanowiłem, że nie będę czekał do 17:00 i sypnę z deka temat już teraz (tym bardziej, że niedziela jest):

Ok, więc oto pierwsza podpowiedź:

1. Pierwsza część tytułu gry wiąże się z pewnym drogocennym kruszcem oraz z czymś, co nieustannie przywołuje mi na myśl film "300".

post-62434-1253375133_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona, nowy post

Ok, wygląda to tak: Tytuł gry jest dwuczęściowy, a więc:

Coś tam, coś tam: Coś tam, coś tam

Podpowiedź do pierwszej części już znacie- Drogocenny kruszec oraz coś, co kojarzy się ze Spartanami i filmem "300".

Druga część tytułu to nic innego, jak film wytwórni Dreamworks.

Podsumowując:

Drogocenny kruszec i Spartanie: Film wytwórni Dreamworks (heh, ciekawie to wygląda, mogliby coś takiego wypuścić :laugh: )

Myślę, że sprawa się dość znacznie rozjaśniła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garść podpowiedzi: gra ta to sequel, tak jak swój poprzednik (którego posiadam w swoich zbiorach) wyszła na PS2, niestety na razie tylko w Japonii i USA, nie ma planów wydania jej w Europie. Przedstawiony stwór to maskotka wydawcy gry, ubrana tak, jak główny bohater poszukiwanego tytułu. Pluszak z tą istotą był dołączany bonusowo do amerykańskiego wydania gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...