Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mati93

Głośniki do 300zł

Polecane posty

Witam

Zamierzam zaopatrzyc się w nowe głośniki, mowa oczywiście o zestawie 5.1, i jestem w tym temacie kompletnie zielony. Macie jakieś propozycje? Powiedzmy ze mam 300zł na nie... na szybko patrzylem to znalazłem Creative T6100 i Logitech X-530 - co o nich sądzicie? Jakieś opinie?

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te X-540 wydaja sie byc fajne :) Moze ktos powiedziec cos o jakości dzwieku? Bo czytalem ze w X-530 zdarzalo sie ze szumily strasznie, a w tych jak jest? Co prawda mam tylko zintegrowana karte dzwiekowa ale jesli chodzi o muzyke to dla mnie wazne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na czym postawisz suba taki będziesz miał jego dźwięk (głośnik na dole) na drewnie /betonie czy innej podstawie dźwięk zawsze będzie inny.ale złym zestawem w tym przedziale cenowym to on nie jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj k.dźwiękowa niema nic do rzeczy(jeśli chodzi o to na czym stoi głośnik) zależy od podłoża ,kubatury pomieszczenia ,kształtu jaki będzie dźwięk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe drewno, czy sklejka z ładną okleiną? A poza tym, to może byś kupił nieco tańsze głośniki[może nawet i 2.1/2.0], ale za to z kartą dźwiękową? Dźwięk będzie prawdopodobnie ładniejszy, niż na zintegrowanym układzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są głośniki z duszą. ;)

Ja bym brał X-540, choć dwie wymienione przez Ciebie na początku konstrukcje jak na ten przedział cenowy też dają radę.

Dzięki za taką duszę... Wolałbym jednak taką, z którą się dogadam: polską, angielską czy coś - GFR

No to miałbyś dodatkową motywację, by nauczyć się kolejnych języków obcych. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...