Skocz do zawartości
Hamax

PlayStation 4 Pro czy warto teraz kupić?

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich! 

Od ponad 2 miesięcy zastanawiam się nad zakupem PS4 Pro. Było nawet parę fajnych ofert wcześniej to nie brałem, a teraz cena stoi ponad 1900 zł. Tak śledzę wiadomości o PS5 i ciągle coś dochodzi, że już niedługo ujawnią PS5, że warto poczekać na nową konsolę i już nie wiem sam co zrobić. Mam telewizor 4K i brałbym PS4 Pro, ale czy teraz warto to kupować, może warto poczekać na PS5? Chodzi mi o to co Wy byście wybrali. Cena też jest dość wysoka. Jestem bardziej niedzielnym graczem, który nie gra we wszystko co wychodzi lecz wybieram tytuły, które mnie interesują. Dodam, że konsolę chciałbym kupić na raty 0%. Więc nie wiem czy się opłaca brać PS4.

 

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to cena wersji Pro idzie w górę i w górę, jakbym sprzedał swoją teraz to bym nieźle zarobił :) 
Jeśli jesteś niedzielnym graczem to kup wersję Slim. Raczej i tak nie zobaczysz dużej różnicy w jakości obrazu, a wyjdzie taniej. No i to że wyjdzie PS5 (jeśli faktycznie niedługo wyjdzie) nie oznacza że poprzednia generacja zostanie od razu ubita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Zero sensu w zakupie na dzień dzisiejszy PS4 czy zwykłej czy Pro.

Jak wejdzie PS5 to: po pierwsze zobaczysz czy Twój budżet wytrzyma zakup nowej konsoli (i nic nie stracisz bo będzie wsteczna kompatybilność z tytułami z PS4), po drugie: PS4 (i Pro) używane sypną się na rynek szerokim strumieniem (znowu-wsteczna kompatybilność) za śmieszne pieniądze.

Chyba, że po prostu nie masz w co grać i nie chcesz czekać to brać. Ja bym się jednak nie spieszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem podobny dylemat. Co prawda posiadam TV FullHD, ale Pro poza oferowaniem wyższej rozdzielczości poprawia ilość FPS w różnych grach i jest to potwierdzone. Problem jest jednak z ceną - skoro slim można dorwać poniżej 1k, wersja Pro powinna kosztować max 1200 zł, a nie 1600-1900 zł. W związku z tym zdecydowałem się poczekać na PS5, które będzie miało wsteczną kompatybilność i ogram na niej wszystkie interesujące mnie tytuły z PS4 oraz te, które posiadam w swojej bibliotece z PS2 i PS3.

Zatrzymałem się na PS3, ponieważ zdenerwował mnie wymóg opłacania PS PLUS do gry w multi na PS4 (PS3 miało to darmowe). Jednakże kilka tytułów bardzo chciałbym na PS4 ograć, dlatego celuję w premierę PS5.

Edytowano przez mystic8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...