Jump to content
Hamax

PlayStation 4 Pro czy warto teraz kupić?

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich! 

Od ponad 2 miesięcy zastanawiam się nad zakupem PS4 Pro. Było nawet parę fajnych ofert wcześniej to nie brałem, a teraz cena stoi ponad 1900 zł. Tak śledzę wiadomości o PS5 i ciągle coś dochodzi, że już niedługo ujawnią PS5, że warto poczekać na nową konsolę i już nie wiem sam co zrobić. Mam telewizor 4K i brałbym PS4 Pro, ale czy teraz warto to kupować, może warto poczekać na PS5? Chodzi mi o to co Wy byście wybrali. Cena też jest dość wysoka. Jestem bardziej niedzielnym graczem, który nie gra we wszystko co wychodzi lecz wybieram tytuły, które mnie interesują. Dodam, że konsolę chciałbym kupić na raty 0%. Więc nie wiem czy się opłaca brać PS4.

 

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam! 

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę to cena wersji Pro idzie w górę i w górę, jakbym sprzedał swoją teraz to bym nieźle zarobił :) 
Jeśli jesteś niedzielnym graczem to kup wersję Slim. Raczej i tak nie zobaczysz dużej różnicy w jakości obrazu, a wyjdzie taniej. No i to że wyjdzie PS5 (jeśli faktycznie niedługo wyjdzie) nie oznacza że poprzednia generacja zostanie od razu ubita.

Link to comment
Share on other sites

Jak wyżej. Zero sensu w zakupie na dzień dzisiejszy PS4 czy zwykłej czy Pro.

Jak wejdzie PS5 to: po pierwsze zobaczysz czy Twój budżet wytrzyma zakup nowej konsoli (i nic nie stracisz bo będzie wsteczna kompatybilność z tytułami z PS4), po drugie: PS4 (i Pro) używane sypną się na rynek szerokim strumieniem (znowu-wsteczna kompatybilność) za śmieszne pieniądze.

Chyba, że po prostu nie masz w co grać i nie chcesz czekać to brać. Ja bym się jednak nie spieszył.

Link to comment
Share on other sites

Sam miałem podobny dylemat. Co prawda posiadam TV FullHD, ale Pro poza oferowaniem wyższej rozdzielczości poprawia ilość FPS w różnych grach i jest to potwierdzone. Problem jest jednak z ceną - skoro slim można dorwać poniżej 1k, wersja Pro powinna kosztować max 1200 zł, a nie 1600-1900 zł. W związku z tym zdecydowałem się poczekać na PS5, które będzie miało wsteczną kompatybilność i ogram na niej wszystkie interesujące mnie tytuły z PS4 oraz te, które posiadam w swojej bibliotece z PS2 i PS3.

Zatrzymałem się na PS3, ponieważ zdenerwował mnie wymóg opłacania PS PLUS do gry w multi na PS4 (PS3 miało to darmowe). Jednakże kilka tytułów bardzo chciałbym na PS4 ograć, dlatego celuję w premierę PS5.

Edited by mystic8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...