Jump to content

Hamax

Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Właśnie tak myślałem o Slimie, ale każdy mówił, że jak ma się TV 4K to już pro lepiej brać.
  2. Witam serdecznie wszystkich! Od ponad 2 miesięcy zastanawiam się nad zakupem PS4 Pro. Było nawet parę fajnych ofert wcześniej to nie brałem, a teraz cena stoi ponad 1900 zł. Tak śledzę wiadomości o PS5 i ciągle coś dochodzi, że już niedługo ujawnią PS5, że warto poczekać na nową konsolę i już nie wiem sam co zrobić. Mam telewizor 4K i brałbym PS4 Pro, ale czy teraz warto to kupować, może warto poczekać na PS5? Chodzi mi o to co Wy byście wybrali. Cena też jest dość wysoka. Jestem bardziej niedzielnym graczem, który nie gra we wszystko co wychodzi lecz wybieram tytuły, które mnie interesują. Dodam, że konsolę chciałbym kupić na raty 0%. Więc nie wiem czy się opłaca brać PS4. Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam!
  3. Potem napiszę model zasilacza, bo aktualnie nie ma mnie w domu. Wiem, że jest to 550W. Prawdę mówiąc to pierwsze co chciałem zrobić to kupić lepszy zasilacz, tylko jaki model itp?
  4. Witam! Otóż ostatnio kupiłem komputer za dość niską cenę i chciałbym w nim trochę powymieniać rzeczy. Chodzi mi dokładnie jakie podzespoły będą dla tej płyty najlepsze? Jaka karta, procesor i ram? Aktualnie mój komputer to : Płyta główna : GA-MA69G-S3H Procesor : AMD Athlon X2 4600+ 2.4 GHz Karta graficzna : Gigabite Geforce 210 1 GB (chłodzone radiatorem). Pamięć : 6 GB. Dysk twardy : 150 GB. System : Windows 7 Home. Dzięki za pomoc!
×
×
  • Create New...