Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paguł

Rozwiązany: Sacred: jak zmniejszyć poziom trudności?

Polecane posty

Gram sobie, gram, mam 27 poziom. I niekoniecznie jest fajnie. Otóż zwyczajnie jest za trudno. Próbowałem pokonać smoka na pustyni (coby mnie Orkowie wpuścili do miasta) i zwyczajnie uważam to za niewykonalne: mój gladiator z blisko 1500hp pada po dwóch ciosach. Skalowanie potworów oznacza tylko tyle, że nie jest ani trochę łatwiej: grupa Orków-wojowników jak była wyzwaniem na 13, tak jest wyzwaniem na 27 poziom. Czy da się jakoś zmniejszyć trudność? Na początku, przy wyborze postaci, wybrałem opcję "Srebrny". Była jeszcze opcja "Brązowy". Nie mam pojęcia, co to oznacza (brak jakiegokolwiek wyjaśnienia, ale tak na wszelki wypadek podaję tę informację.

Postać budowałem " z głową", tj. postarałem się o kilka wskazówek od doświadczonych graczy i nie trwoniłem punktów umiejętności. Ciągle zwiewam przed goblinami >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać budowałem " z głową", tj. postarałem się o kilka wskazówek od doświadczonych graczy i nie trwoniłem punktów umiejętności. Ciągle zwiewam przed goblinami >.>

Srebrny i Brązowy to właśnie poziomy trudności . Brązowy jest najłatwiejszy . Zwracaj uwagę w co inwestujesz bo imo gra jest .... łatwa . Problem miałem z pierwszym bosem jak grałem jeszcze na czystej premierowej wersji . Potem po wgraniu patcha nie ma już problemów z niczym a .... szkoda .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz tracić postaci, eksportuj ją i zacznij na brązowym - ale oczywiście będziesz musiał zacząć grę od nowa (nie pamiętam czy mapa była zakrywana). Możesz też zacząć nową grę. Doszedłeś od zera do smoka na srebrnym? Gratuluję samozaparcia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...