Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Mechwarrior 4 Mercenaries

Polecane posty

Spontanicznie zaczęły się próby rozwiązania problemów sieciowych. Jak ktoś chce się połączyć, a ma zainstalowane wszystkie pliki z otwierającego posta i jest w hamachi, niech łączy się z adresem 5.16.236.25

Problemy/pytania do mnie przez xfire, ew. gg.

Status update: dziś odbędzie się gra o 21-szej, na moim hamaczowym ip (patrz wyżej - w razie problemów podam prywatny, ale to w ostateczności)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu: ponieważ wyszła nowa wersja (.0021), uporządkowałem linki w otwierającym poście. Nową wersję można zainstalować zarówno przy użyciu mtx, jak i jako samodzielny patch .exe.

Niech chętni do grania pojawią się o 21-szej, w miarę możności zaopatrzeni w co-op mod (jeśli ktoś nie będzie miał, też może być :)). Nie wiadomo jak będzie się zachowywać nowa wersja, więc rozpoczęcie gry może się trochę opóźnić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś planujemy sesję o godzinie 21. Wymagana jest wersja gry z końcówką 0023. Pobieranie łat działa już normalnie przez program MTX, także nie powinno być kłopotu.

Tak ja zawsze - gramy przez Hamachi, serwer stawiany przez Rankina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłusznie zgłaszam, że mechy zostały zainstalowane i są gotowe do walki :D Co prawda jeszcze nie mam tego moda do kooperacji, ale niedługo się znajdzie. Wstępniak zrobiłem sobie w singlu wykonując parę misji i przestawiając się na wygodne WSAD + myszka ^^ Na razie tylko żadnej ochoty nie mam na bawienie się w uzbrajanie...

Co mi dadzą to wykorzystam :P BTW. może by wykorzystać TS3, który leży nieużywany, hm? Mikrofon mam, a jest to, IMO, o wiele wygodniejsze niż spamowanie czatem w ogniu walki gdzie moja zdolność do podzielnej uwagi upadła by równie szybko co mój mech ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. może by wykorzystać TS3, który leży nieużywany, hm?

Może i owszem, ale np. ja mam tak tragiczne szybkościowo łącze, że nie wiem czy ping nie skoczy w kosmos - zobaczymy :)

Anyway, dziś około 20-stej (+/- godzina) można by przeprowadzić parę walk :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest misiaczki? Nikomu już się nie chce grać? Przez najbliższe dwa tygodnie mogę się bawić późnym wieczorem, mniej więcej od 22 do północy lub dłużej ;)

Wakacje przyszły, połowa z was powinna nerdzić 27 godzin na dobę... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka :) na samym początku chciałbym się przywitać bo jestem na forum nowy.

Gra może ktoś jeszcze w mechwarriora po sieci?

Po mozolnym patchowaniu przez mekteka i małym configu mogę powiedzieć że jestem gotowy do gry, na razie gram sobie misje solo żeby co nieco przypomnieć jak to się kiedyś grało.

Moja wersja gry:51.03.01.0027 , mam też hamachi tak że proszę o kontakt.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...