Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

FPS

Temat: II wojna światowa

MP: ala RtCW, ET

SP: Wolniejsza rozgrywka, pokazanie całęj brutalności i dramatu a nie jakiś o fajna ta wojna. Kampania od strony Aliantów i Osi. Zero cenzury, przyparcie gracza do muru tak by się bał... ale z dzisiejszym AI to wszystko niemam sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zdecydowanie cała seria Mount&Blade, a w szczególności Warband. Jak znudzi mi się multi to w singlu wymyślam jakieś historie np. werbuję bandytów i bohatera utożsamiam z grabieżcą, albo ze swojego oddziału tworzę jakieś karawany itp. Wymyślam historię związaną z bohaterem, dbam o szczegóły gry i wiele, wiele innych. Ta seria chyba nigdy mi się nie znudzi. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2. Dlaczego? Bo minęło ponad 8 (słownie: osiem!) lat od premiery, a ta gra nie zestarzała się ani trochę. Serio - nawet graficznie wciąż daje radę, a animacje i twarze postaci rozkładają na łopatki niektóre współczesne produkcje. Ciekaw jestem, czy tym samym zszokuje nas HL3 (tylko w innej skali).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części Hitmana oprócz Rozgrzeszenia (jestem w trakcie przechodzenia :D) skończyłem jakieś 6 razy (na każdym poziomie trudności, zazwyczaj więcej razy na najwyższym). Te gry mnie urzekły. Są bardziej rozbudowane niż część dzisiejszych gier. Zawsze była masa dróg do celu. Za to kocham te gry i wracam do nich bardzo często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło by powstać takie growe Expendables icon_twisted.gif Chętnie bym zobaczył taki skład: Sam Fisher jak Stallone - przywódca, Serious Sam jako mięśniak i heavy gunner (lub Duke), Garrett jako złodziej i ekspert od cichej roboty, Cate Archer od uwodzenia strażników, Niko z GTA 4, do tego epizodycznie mógłby pojawiać się Tobias Reaper, który pomagałby na odległość wykonując rozmaite zlecenia, aaach i bym zapomniał !!! oczywiście Max Payne - jako zmarnowany życiem alkoholik (niczym Doph Lundgren icon_twisted.gif )

W roli złego natomiast też chętnie zobaczyłbym jakiegoś bohatera, którego normalnie znamy z dobrych ról (tak jak Van Damme w roli głównego sukinsyna w Exp2 wypadł imo fenomenalnie), może Snake? biggrin_prosty.gif albo Lo Wang z Shadow Warrior bądź Caleb z Blooda

Sama gra powinna być czymś w rodzaju Jagged Alliance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja sięgając pamięcią wstecz do nieśmiertelnych do których często wracam, to:

-dyna blaster, w którą zagrywam się dziś na telefonie w dosboxie.

-red alert 1, też zagrywam się na telefonie, ale jakość, a raczej obsługa leży. Strasznie niewygodna, ale czego się nie robi dla ukochanej gry!

-settelers III , mua, wieeele wspomnień! Grę kupiłem po premierze za zbierane latami pieniądze. Wtedy wydać na grę 120zł to było coś!. A i koszulkę miałem w zestawie i fajnutkie pudełko (duży box) które przez wiele lat stanowiło ozdobę pokoju ;)

Potem długa przerwa i znowu na horyzoncie pojawiły się epickie gry:

-Half Life 2 - nie trzeba przedstawiać!

-Gothic 2, przegrane naprawdę wieeele godzin.

-CS:S, tutaj czas spędzony na rozgrywkę przeliczam na tygodnie. Oj grało się

-Splinter Cell : Chaos Theory - gra dla mnie, pod mój ulubiony styl rozgrywki i kwintesencja tego co lubię. Gra po prostu zrobiona pode mnie ;) Często do tego wracam

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelna grą dla mnie jest Max Payne. Często wracam do tej gry

Max Payne odpręża mnie po ciężkim dniu. Nie muszę przy tej grze myśleć, tylko iść do przodu i strzelać :-)

Bullet-time to dodatkowy element, który stawia Maxa w kategorii gier nieśmiertelncych/niezniszczalnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalna? Oczywiście, że Gothic, Gothic II, Noc Kruka (szkoda, że kolejne części nie powstały na tym samym silniku graficznym, wszystko wyglądało pięknie ), TES III: Morrowind, Bloodmoon i Diablo II LOD. Te gry mają najlepszy klimat, którego nie znajdzie się w żadnej nowej produkcji. Przy tych grach siedziałem z bratem nawet po 20 godzin dziennie jeżeli były wolne dni od szkoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak Need for speed ale z bronią palną i bez licjonowanych marek(ale auta mogą wyglądać jak realne odpowiedniki)

Mamy Policjantów i piratów/oprychów, w czasie pościgów można wykorzystać broń palną, za zarobione pieniądze można kupować różne rzeczy, oto lista...

-Nowa bryka.co tu mówić więcej ;D

-Karoseria, im lżejsza tym auto lepsze do ucieczek, ale im cięsze tym lepiej ochroni przed ostrzałem

-Opony podobna sytułacja jak z karoserią ale chroną przed przebiciem

-Uzbrojenie, czyli drugi motyw tej gry, Od Pistoletów po coś mocniejszego kalibru(Rzadnych Minigunów, Rakietnic, Broni Laserowej czy energetycznej)

Do tego pseudo RPG element, co za każdy poziom wybieramy sobie perka którego można używać jako specliajną ujemiętnosć a do wyboru by były np

-Precyzjny strzał = Przejmujemy kontrolę nad naszym komputerowym strzelcem w celu odania JEDNEGO strzału.

-Tytan = Przez 10s nie da rady naszego auta zepchnąć z drogi

-Tajemniczy gość = Czarny samochód z przyciemmninymi szybami pojawia się w krytycznym momencie aby nas wspomóc

Jako darmowe DLC mogły byc dodane motocykle i wtedy gra mogła przypominać Road Rasha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP to byłoby niezłe!

Moja propozycja:

  1. FPS/TPS (można zmieniać)
  2. bohater, który będzie gadatliwy
  3. futurystyczne bronie
  4. czas akcji- 20 wiek
  5. czas grania- 15 godzin
  6. dziwni przeciwnicy
  7. niezła pomocniczka bohatera
  8. trudne jak kolendra
  9. straszna
  10. z wyścigami
  11. NIE wymaga Steama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio serię Need for Speed przeżywają kryzys (przykład: Most Wanted). Chciałbym powrotu Underground plus połączenie pierwszego Shift'a, oraz Most Wanted'a (2005). Jazda w dzień, i w nocy, zmienne warunki pogodowe. Do tego w dzień ucieczki przed policją, a w nocy nielegalne wyścigi. Tuning optyczny w stylu Shift'a, wizualny w stylu Underground'a 2. Oczywiście do tego muzyka wpadająca w ucho, system zniszczeń, widok z kokpitu. Taka część jakby powstała na pewno ciepło by się przyjęła, niż poprzednie części serii NFS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Fajnie by było jak by wszyły jakieś historyczne FPS'y o wojnie Koreańskiej, albo I wojnie światowej, bo wałkowane w kółko Macieja te same konflikty II wojna światowa, bliski wschód i Wietnam mi się znudziły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak Need for speed ale z bronią palną i bez licjonowanych marek(ale auta mogą wyglądać jak realne odpowiedniki)

Mamy Policjantów i piratów/oprychów, w czasie pościgów można wykorzystać broń palną, za zarobione pieniądze można kupować różne rzeczy, oto lista...

-Nowa bryka.co tu mówić więcej ;D

-Karoseria, im lżejsza tym auto lepsze do ucieczek, ale im cięsze tym lepiej ochroni przed ostrzałem

-Opony podobna sytułacja jak z karoserią ale chroną przed przebiciem

-Uzbrojenie, czyli drugi motyw tej gry, Od Pistoletów po coś mocniejszego kalibru(Rzadnych Minigunów, Rakietnic, Broni Laserowej czy energetycznej)

Do tego pseudo RPG element, co za każdy poziom wybieramy sobie perka którego można używać jako specliajną ujemiętnosć a do wyboru by były np

-Precyzjny strzał = Przejmujemy kontrolę nad naszym komputerowym strzelcem w celu odania JEDNEGO strzału.

-Tytan = Przez 10s nie da rady naszego auta zepchnąć z drogi

-Tajemniczy gość = Czarny samochód z przyciemmninymi szybami pojawia się w krytycznym momencie aby nas wspomóc

Jako darmowe DLC mogły byc dodane motocykle i wtedy gra mogła przypominać Road Rasha.

Coś podobnego do tego co opisujesz to Crash Time, jeżeli zależy Ci na broni palnej to wtedy Crash Time 4.

Grałem i polecam.

Przydała by się gra typu The Settlers gdzie królestwo budujesz w czasie rzeczywistym z opcjonalną synchronizacją z innymi graczami.

Więcej gier typu Brothers in Arms z system krycia.wykrzyknik.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...