Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie będę oryginalna.

Diablo II - tryb sieciowy oczywiście. Kosmos.

Death Rally - staroć w który grałam z bratem kilkanaście lat temu - jakie to były emocje!

długo długo nic

Prey - coś niesamowitego.

The Settlers II - wiadomo :)

SWAT4 - jeszcze długo długo ludzie będą w nią grać

Obiektywnie sprawę ujmując, to bez wątpienia nigdy nie wygaśnie pamięć o PacManie, Mario i Diablo - właśnie w tej kolekności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję bardzo mocny sentyment do gry zwanej Lionheart: Legacy of the Crusader. Coś w stylu Diablo... Przez wielu niedoceniana, najczęściej przez swój wysoki poziom trudności, lecz dla mnie to gra której nigdy nie zapomnę... Jak najmocniej polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy Moja pierwsza gra którą przeszedłem do końca (miałem może 10 lat?) z jedną misją męczyłem się pół roku. Nie pamiętam już skąd ją miałem ani co się z nią stało ale to była moja pierwsza gra i nie zamieniłbym jej na żadną inną.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic III - przy żadnej grze nie spędziłem tyle czasu, co przy poczciwych Heroesach. Do dziś to najlepsza i najbardziej rozbudowana część serii. Z dodatkami staje się jeszcze lepsza, a z WoG-iem to w ogóle miód! Ileż to było nieprzespanych nocy, gdy z kuzynem/kumplami/ciocią katowaliśmy gorące krzesła. Polecam wszystkim :)

Bardzo wielki sentyment mam też do gry TZAR: Ciężar korony, gdyż była to po prostu moja pierwsza strategia, która zresztą do dziś jest grywalna - Ma śliczną grafikę, ciekawy system rozbudowy, trzy charakterystyczne nacje i wiele świetnie zrobionych elementów + trudna kampania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać tutaj po skończeniu L.A Noire, ale co się odwlecze to nie uciecze :D Mówiąc wprost - dzieło Team Bondi/R* z kompleksową fabułą, fajnymi śledztwami, brakiem drewnianych mechanizmów dziejąca się w teraźniejszości. A jeżeli dałoby radę to podobne klimaty, ale po stronie złego. Interaktywny i dobry Dexter czyli gra o seryjnym zabójcy widziana jego oczami... chciałbym coś takiego ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA: Vice City - moim zdaniem, najlepsza część serii, niezapomniany klimat lat 80. w mieście stylizowanym na Miami, do tego genialny soundtrack. Nie zliczę ile razy w nią grałem, ale z pewnością jeszcze nie raz do niej powrócę. Liczę na to, iż szósta część serii zabierze nas ponownie do tego słonecznego miejsca zbrodni.

Heroes of Might and Magic III - najlepsza część wielkiej serii, od czasów premiery powracałem do niej niezliczoną ilość razy i z pewnością jeszcze wiele razy to uczynię, zwłaszcza, że żadna z kolejnych części nawet nie zbliżyła się do niej poziomem, a ostatnia wręcz spadła tak nisko jak się tylko dało.

The Elder Scrolls III: Morrowind - ta gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie już w czasie premiery i nie opuszcza mnie ono do dziś, powracałem do niej już wiele razy i tak się składa, że znowu mam ochotę odwiedzić ojczyznę Dunmerów.

The Longest Journey - piękna i magiczna gra, pomimo iż minęło tak wiele lat od jej premiery (ta miała miejsce w roku 2000), to nadal zachwyca. Piękny świat, czy raczej dwa światy, świetna główna bohaterka, a oprócz tego również wielu ciekawych pobocznych bohaterów, do tego wciągająca historia i bardzo długi czas rozgrywki. Ponownie mam ochotę wraz z April Ryan zgłębić tajemnice światów Stark i Arkadii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life1 , Half Life Opposing Force i Half Life Blue Shift (dwa ostatnie to dodatki do pierwszej częśći) To po prostu wymiata, przeszedłem chyba z 20 razy i za każdym kolejnym mnie zaskakiwały :D

Gothic oraz Gothic2 wraz z dodatkiem Noc Kruka - można w to grać cały czas bez końca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre MMORPG w uniwersum Heroes of Might And Magic V/VI (czyli świat Ashan), fajnie by było wędrować po cesarstwie gryfów/sokoła/jednorożca lub walczyć z Orkami z wyspy Pao, chyba zaliczam się do tych nielicznych którym się podoba nowy świat serii might and magic. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chyba najlepsza gra pozotanie Quake 2 swietny klimat i nie zapomniana grafika oraz fabuła sprawiaja ze jest to gra epokowa w ktorą pedą graly pokolenia na takie produkcje czeka sie dosyc długo ale podoba mi sie rownierz

Blood Rane,Star Craft, no i wiecej nie bedę pisał,dobrych gier jest coraz wiecej i trudno jest cos powioedziec nie zap[ominajac o starszych produkcjach,im tez nalezy sie należyty szacunek i pamiec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blackjack508

Star Wars KOTOR i Neverwinter Nights. Od premiery obu tych gier co roku przechodze co najmniej raz. Dla mnie kompletna klasyka RPG i jedne z najlepszych gier wszechczasów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym zobaczyć LEGO StarWars online :D

Gra online typu LEGO Universe, tylko gramy jako Jedi i Sithowie (i żołnierze z pistolami).

Oraz LEGO Monster High - wyobrażacie sobie te potworne buźki w wersji LEGO :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć... hmm... nowego, "oldskulowego" Gothica, który miałby wiele z klimatu poprzednich części, z tymi samymi postaciami, jednak nową fabułą, z tym samym bohaterem itp. Ale zeby nie było to takie coś jak Arcania (a tfu!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy mógłby tutaj wypisać całą masę gier z każdego gatunku która pozostała mu w pamięci i w każdej chwili z chęcią by do niej wrócił.

Ja jednak pozostanę przy swojej pierwszej "miłości" czyli Final Fantasy VII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...