Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 weeks later...

wolfenstein et, warcraft 3, nfs most wanted, team fortress 2, left 4 dead (1 za klimat; 2ka to zniszczyla), mass effect 2, resident evil 5(pare razy przelazlem bynajmniej nie z plytki cda, choc ja tez mam ;p), borderlands ( to chyba powinienem dac na samym poczatku listy bo tak mnie wciagnelo, ze przeszedlem 3razy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOSAKUpl

"Trójka" to popłuczyny po "Małyszu", w którego zagrywało się pół polski przeszło dekadę temu. Wtedy to była gra...

Co do tematu:

Nie sposób przywołać mi jednego, dwóch czy nawet trzech "niezniszczalnych" tytułów, musicie mi wybaczyć ;)

Takimi grami są dla mnie Micro Machines, Tetris, Mario, wszelakie staroszkolne przygodówki (z Książę i Tchórz na czele :wub: ), staroszkolne RPG'i na czele z Tormentem, pierwszy Starcraft i Warcraft 3 za rozgrywki sieciowe i "balans", "Hirołsy" (a szczególnie trzecia odsłona), Mafia z klimat, z nowszych tytułów TD:U za swobodę, Gran Turismo za doskonałość w swej niedoskonałości i God of War za "epickość". Długo by wymieniać ... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate 1 i 2, Icewind Dale, Wiedzmin, Diablo 2, Sacred 2.

Do Baldura wracam regularnie i boli mnie to, że jestem taki, że jeszcze go nie przeszedlem ani razu :P to samo z icewindem... a Diablo i sacred? po stokroć:)

a jeszcze jeżeli chodzi o baldura i icewinda?

Te gry mają coś w sobie i nigdy ich nie sprzedam, nawet kiedyś w dalekiej przyszłości swoim dzieciom je pokaże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pierwszy NFS Underground - Super gra, modle się o trzecią część, więc może zdecydują się zrobić :rolleyes:

-Heroes Might & Magic II - Do dziś jestem wdzięczny kuzynowi że mi ją pokazał. Po prostu świetna, po każdym zagraniu świeciły mi się piksele w oczach.

-Fifa 04 - To była moja pierwsza FIFA, potem zebrałem wszystkie części (oprócz 5-tki) Miałem wtedy 12 lat i dostałem w łapki demo z Cybermychy. Męczyłem ojca przez rok żeby mi ją kupił. Doczekałem się jak wyszła 05 :dry: .Do tego czasu rozegrałem z 200 meczy AC Milan - Juventus :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gry niezniszczalne jak to nazwano w temacie to gry przy których grając bawiłem się świetnie kilka-kilkanaście lat temu jak i teraz je uruchamiając wysysają z mojego życia wiele godzin cennego czasu. A są nimi międzyinnymi :

Fallout 1,2 Tactics

Fable

Corsairs

Heroes Might & Magic III

Fifa

Mafia I

Settlers III i IV

Fighting Force

Pewnie jeszcze wiele innych ale akurat nie przychodzi mi teraz nic więcej do glowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...