Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jak dla mnie to Star Wars: Jedi Knight III: Jedi Accademy. Przeszedłem ją ze 20 razy, znam ją na pamięć ale ciągle do niej wracam. Ciągnie mnie go niej Grywalność (przez duże G) i to że jestem fanem uniwersum SW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier wytypowanych na "niezniszczalne" mam kilka:

-Pierwsze Call of Duty. Nigdzie indziej nie był tak wyrazisty klimat.

-Empire:Total War. Trochę z szacunku, mało jest gier w których możemy pokierować Rzeczpospolitą Obojga Narodów.

-ARMA 2. To taki lepszy Operation Flashpoint, według mnie ma wszystko co w duchowym spadkobiercy, a nawet troche więcej.

-No i oczywiście GTA..... Vice City. GTA IV jest fajne, ale VC nie straszy, warto do niego wrócić mimo upływu 8 lat :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo II- przechodzę już 5 raz :D

Killzone 2- z 3 razy na trooper i 2 na Elite

UFC 2010- mogę grać i grać i walczyć i wygrywać i przegrywać...

Mam nadzieję, że do niezniszczalnych gier dołączą RDR i AC2 ale paczka jeszcze nie doszła :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde GTA w serii po kilka razy przeszedłem, VC i IV najwięcej. Ponadto KotOR, tak jak reszta Diablo I i II (przechodzenie razem z kumplami to poezja). No i Zawsze Wieczna Gra (wg. mnie) to klasyk: Wolfenstein: Enemy Territory. Niestety tu nie jest tak różowo... bo gra nie jest już tym samym co kiedyś. Po 5-letniej karierze (kilka lat w klanach, mecze i cupy w ClanBase, chociaż nigdy nic wielkiego nie osiągnąłem) odszedłem na zasłużoną emeryturę e-gracza : P. Jeśli tylko nadarzy się okazja, z chęcią wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wszystkie RPG-i studia Black Isle. Najlepiej pograć tak raz na rok, sporo fabuł się zapomina i można pograć.

Masę czasu spędziłem tez przy Pokemonach i Zeldzie, ale wracam raczej do tego drugiego (choć nie powiem, mam ambitny plan przejścia wszystkich częśći pozycji o kieszonkowych stworkach jeszcze raz :happy: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gothic : Pierwsza i ... trzecia część :laugh:

- CoD: MW2 : Gra w którą gram nałogowo na multi i do której czasem wracam w singlu :]

-Seria HoM&M : Szczególnie trójeczka i ... czwórka .

-Crysis : Sporadycznie przechodze grę kolejny raz :icon_mrgreen:

-Rise of Legends : Jedna z moich dwóch ulubionych strategii , głównie za ciekawe jednostki i

zaje&^%tą grywalność :)

- StarCraft : Druga z ulubionych strategii , która mimo słabiutkiej grafiki przyciąga mnie do siebie :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SimCity 3000. Ta gra ciągle bawi, a rozwijanie metropolii wcale takie łatwe nie jest ;)

Call of Duty: Moder Warfare. Świetna fabuła, dużo akcji i oczywiście multiplayer.

Gothic II. Niby Bezimienny, jednak samo utożsamianie się z postacią jest świetne. A najczęściej przechodząca przez głowę myśl: Uciekać!

Stalker: Cień Czarnobyla. Gra sama w sobie wyśmienita, nigdy nie zapomnę oszczędzania amunicji podczas gry z kumplem, liczyliśmy każdy strzał. Zew Prypeci już taki dobry nie był, a niedługo kupię Czyste Niebo.

Mirror's Edge. Innowacyjność i to "coś" dzięki czemu zacząłem trening parkouru ;)

Długo jeszcze by wymieniać, np. Scarface za klimat i odzywki bohatera, i Tekken za znakomitego Hwoaranga, jednak lista jest dłuuuga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gothic 1&2 (wiem, nie jestem oryginalny)

-KOTOR 1&2

- Pierwsze 3 Combat Misson (te w trakcie drugiej wojny i na starym silniku)

- Ił-2 Sturmovik: Forgotten Battles (obecnie 1946) niestety joystik mi się rozwalił a obecnie nie sposób kupić nowego (dobrego tz. z drążkiem skrętnym) nie wydając fortuny.

- Earth 2150 i dodatki.

-Galactic Civilizations (Pierwsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie niezniszczalną grą jest Codmw,przeszedłem ją chyba z 50-siąt razy i jeszcze mi sie nie znudziła.Ta gra jest zarombista,jest szybka ,dynamiczna,wciaga jak diabli,, :happy: ,ma porządną grafe,ktura do tej pory sie niezestarzała,dużo sie w niej dzieje,i na koniec oczywiście multi-jest świetne,do tej pory w nim gram :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-The Elder Scrolls III: Morrowind - Za otwartość i swobodę . Coś pięknego ^^ Jedyna gra w której nie lubię biegać po świecie w nocy i/lub podczas deszczu ...

-Warhammer 40k Dawn Of War + dodatki - Genialna strategia

-Half - Life 2 - Przeszedłem to 8 razy ...

-Gears Of War - Sam nie wiem , po prostu ma to coś

-Heroes of Might and Magic III - Ta gra to legenda ... koniec i kropka .

-Red Alert II - Pierwsza strategia ... Do dziś w to gram ^^

-Star Wars Knights Of the Old Republic - Za MOMENT! ... kto grał wie o co chodzi .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim marzeniem (jeśli chodzi o gry) jest S.T.A.L.K.E.R. zrobiony przez porządniejszą firmę (mam wrażenie ,że Deep Silver leciał w kulki jeśli chodzi o zew Prypeci)

były by prawdziwe bronie ,więcej strachu (momenty kiedy pijawka wyskakuje są świetne ale ,że by coś na twarz właziło albo w psionicznych anomaliach te iluzje były lepsze)

nowy silnik który by dawał grze gipkość na skakanie przez murki i upadki po wybuchu +jazda pojazdami (wiem ,że są mody) ,więcej krwi i rozczłonkowywania jak w Falloucie (nie jest sadystą ani wariatem)

i ,że by budynki się psuły i rozwalały lepiej niż w Bad Company 2.

Porządny F.E.A.R.

I uwaga!

tak jak zrobią połączenie Tekkena i Street Fightera (brawo dla twórców chociaż tych gier nie lubię)

tak niech zrobią połączenie CoD'a lub Bad Company 2 z Crysisem i na koniec

No i przyznam się : Tibia 2 ogólnie gry nie ździerżam ale jej klimat np.: podziemia i tp. +zadania coś niesamowitego!

szkoda ,że wszystko inne w tej grze jest do [beeep] (społeczność graczy, grafika ,dźwięk którego nie ma , i taka wielka różnica pomiędzi freeaccountem a premium)

niech to zrobi jakieś pożądne studio w 3D (ładna grafika się wie)

też z takimi podziemiami zadaniami i z mapami (i z dźwiękiem xD) GRAŁBY nawet z abonamentem 70zł/miesiąc (chociaż była by to przesada)

no i że by społeczność graczy była dobra

no jak by naprawili APB to bym się ze szczęścia zesrał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...