Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

Zdecydowanie Settlersi 2. Gierka była dla mnie ideałem lata temu, jednak do dziś mam do niej sentyment. Niedawno do niej wróciłemi ten mit troszkę podupadł, gdyż odkryłem, że można przejść podajże 7 albo 8 z 12 misji budując jedynie kamieniarza, drwala, tartak i koszary... Po prostu przez 2/3 ze wszystkich kampanii komputer nie zaatakuje nas nigdy pierwszy, więc można burzyć mu budynki wojskowe katapultami, na tym miejscu budowac swoje koszary i tak posuwać się aż do momentu, kiedy tym prymitywnym (ale jak satysfakcjonujacym) sposobem brama znajdzie się w granicach naszego państwa. Ci co grali zrozumieją, o co chodzi, a ci, dla któych moja wypowiedź to bełkot niech nadrobią zaległości w temacie legendarnych strategii :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

MOim zdaniem zdecydowanie Gothic 2 z Noca Kruka :) . Naprawde gra ponadczasowa jesli mozna sie tak wyrazic. :) od hmm 2003 do dzis moglbym w nia grać i tak samo podniecać sie ze ja przeszedlem :P mam nadzieje ze kiedyś uda m isie ją pokazać własnym dzieciom :D hehe

Ahh i bym zapomniał Diablo 2 :D LOD ehh t e zniszczone Tristram i Griswold :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dyskusyjniei bez sprzecznie Neverwinter Nights przeszła ją chyba 5 razy i to tom samą postacią.

Również GTA:SA przeto to poezja, ile godzin poswięcałem, poświęcam, będe poświecał tej kultowej grze.

Trzeba w spomnieć jeszcze o ganialnej strategi czyl AoE III,wszystkie metropolie miały wykupione wszystkie "upiększacze" a jedna z nich angielska chyba ma wykupione całe wparcię.

Jest jeszce kilka gier które mógłym grać do konca życia choćby:

Warlords Battlecry III za ogół i ogrom ras i klas dla bohatera,

World of Goo za fabułe :wink: i za Artyste Malarza,

Robin Hood: Legenda Sherwood za klimat i ogólną miodność rogrywki,

BatleForge za genialną "Piaskownicę" i za ogrom jednostek,

Seria Fallout za Fabułe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie niezniszczalnymi pozycjami są :

-The Settlers 2

-Gothic

-Mario

Nie wiem jak to opisać.

Te gry są po prostu epickie.

Każdy szanujący się fan gier,grał w Mario.

Każdy szanujący się fan gier RPG,grał w Gothica.

Każdy szanujący się fan gier ekonomicznych,grał w S2.

No i co tu dużo mówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic - można uznać niby zwykły Rpg ale cos jest...może grafika nie zachwyca ale świat rozbudowany, postacie _każda inna co robi wielke wrazenie.

Ethelords II - gra może tylko dla fanow Magic The Gathering(dla nie wiedzących Karciana gra) przeszedłem ją wiele razy ale nadal uważam że swietny tytul Rpg i strategia w jednym;d

mógłbym jeszcze kilka wymienic;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co przyszło mi na myśl to seria Prince of Persia. Chyba każdy słyszał/usłyszy o tych grach, skoro nawet film na ich podstawie powstał :cool:

Druga (też) seria - Assassin's Creed, chociaż z naciskiem na Assassin's Creed 2. Jedna z najlepszych produkcji, w jakie dane mi było zagrać :smile:

Muszę tu również wspomnieć o grach, które podtrzymują wokół siebie społeczność graczy dzięki trybowi multiplayer. Oczywiście chodzi o serie Call of Duty oraz Battlefield (z najnowszym na czele).

Warto również wyróżnić serię GTA, która zawsze trzymała i trzymać się dobrze będzie. Chociaż sam zwolennikiem GTA nie jestem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie call of duty 4 i 6 -wciągająca fabuła ii super tryb multiplayer

assasin'creed - fajna fabuła można się pobawić i gram to bez końca

sacred - super gra jak dla mnie grałem do 35 lv ale później miałem formatowanego kompa- trochę głupia fabuła ale broni dużo, mapa wszech ogromna, 6 postaci do wyboru z mocami stara gra ale jaka dobra polecam grać można bez końca tylko w jednym momencie niemogłem przejść :wallbash:

hitman krwawa forsa - trudna fajne ulepszenia broni mało misji ale wciągająca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją grą życia był, jest i będzie Empire Earth. Jak byłem mniejszy zawsze toczyłem jakąś potyczkę. Rano się budziłem, zjadłem śniadanko i sruuuu.... do kompa. Pamiętam raz, jak bawiłem się edytorem to leciał jakiś fajny film w telewizji. Rodzice wyłączyli mi PC abym go obejrzał :P.

Zaraz po EE jest C&C Generals. Przeszedłem go kilka razy i miałem przy tym ubaw że hej. Koledzy z podstawówki (chlip) zarazili się ode mnie graniem właśnie od Command and Conquer.

Ostatnie miejsce na podium zajmuje DoW. Grałem w niego od końca czwartej klasy. Koledzy przychodzili do mnie pograć (i nadal to robią) na LAN-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GothicXardas : odwiedzić swoją chatę

dobre xD

dobra tu się rozpiszę.

Chciałbym by była to gra, połączenie GTA+Simsy+GRAW+FEAR+STALKER+NFS+jakieś mmofps/tpp+innych gierek

gra by nazywała się "Real Life:Pro World

gatunek tej gry byłby to :fps/tpp/rts/mmo=taktyczny fps z widoku zza pleców z innymi graczami :P miejsce HDD:10gb (rozsądne wymaganie miejsce )

od lat :12+ wymagania:64mb karty grafiki (taką kartę mam :D )

dobra o grze: Tworzysz swoją postać (więcej opcji niż w ABP) wybierasz albo tworzysz swoją chatę,otwarty świat , możesz zwiedzić swój dom jak grasz w tą grę :D , wieeeele NPCów z ciekawymi misjami,żywi gracze (tzn.MMO też tu jest) żyj w jak w realnym życiu,podrywaj dziewczyny,szpanuj w mieście,kupuj,walcz,itp itd . możesz kupować bronie,pracować jako futurystyczny żołnierzu(tu z GRAWA) czy badasz strefy zony (ze STALKERA) czy inne prace jak Badasz zjawisk paranormalnych (FEAR),nielegalnego kierowcy i prace z życia codziennego i różne w tym bonusowe.Stań się dobrym lub złym mieszkańcem swojego miasta/kraju/świata .Przejdź przez portal do innych wieków w wstecz lub w przód.Poczuj smak przygody i uprawiaj sporty extremalne z popularną grupą Yamakashi (le parkour) .Podróżuj po całym świecie,niszcz co chcesz i zabijaj,pomagaj,strasz kogo chcesz,popełniaj morderstwa rodem z horrorów,co zechcesz to zrób tyle opcji że musisz spędzić rok przy tej grze by odkryć wszystko,różne rzeczy dodawane na bieżąco,tuninguj swój wóz,gra lepsza niż Secon Life,darmowa gra (tzn.kupujesz w sklepie i grasz w single player [od narodzin grasz] albo w multiplayer i to za darmo,nie ma serwerów jest jeden wielki serwer,miliony graczy,nie ma lagów) mili Admini/GMi ,brak czitów,gra jest tak stworzona że nie zrobisz czitów pozatym nie potrzeba tu czitów bo admini/gmi robią częste Eventy.Strzelaj się,kradnij i co chcesz w tej niezwykłej grze Free Life: Pro World . Możesz wykorzystać tą grę do obserwowania ludzi w rzeczywistości np: śledzić znanych aktorów,podsłuchiwać normalnie cuda na kiju.To narazie tyle myślę że mój pomysł się podoba :D:) PS: sorki za błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezapomnianymi grami będą:

Psi Ops- tego poczucia potęgi nie da się zapomnieć.

Seria Gothic (Zmierzchu Bugów nie liczę, tak samo jak Arcarni)- choć uważam, że Gothic II jest najlepszą odsłoną serii to I i III też jest świetna.

Mass Effect- tej fabuły, tych postaci, tego klimatu i całego uniwersum ME nigdy nie zapomnę :)

Dead To Rights II- choć w jedynkę nie grałem to dwójka mnie zauroczyła, świetne szybkie strzelaniny i psi kompan tego nigdy nie zapomnę, żałuję, że nigdy nie mogłem zagrać w pierwszą część (nie wyszła w Polsce) i tego, że Retribution (najnowsza część) nie ukazała się na PC :(

Seria Splinter Cell (do Chaos Teory)- najlepsza skradanka w jaką grałem do tego z fajnym głównym bohaterem, nie trzeba mówić nic więcej :) Niestety upadła po razem z Podwójnym Agentem który ponoć okazał się slaby.

Jade Empire- świetna fabuła i klimat, Bioware pokazało na co ich stać, chociaż nie jest to produkcja bez wad to i tak warta pamięci.

Seria Legacy Of Kain- Dla mnie to gierki świetne (choć wolę te w których był Kain jako główny bohater) i zawsze będę o nich pamiętał.

Advent Rising- Mocno wryła mi się w pamięć pewnie przez fantastyczny klimat i fabułą oraz muzykę.

Wormsy-tej serii trudno nie pamiętać :)

Simsy- EA już zadba byśmy o niej nie zapomnieli :D

I chyba na razie tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na miano niezniszczalnej gry zasługują Diablo II, World of Warcraft oraz seria Gothic. Myślę, że większość graczy się ze mną zgodzi iż w oba tytuły można grać i grać. Bez przerwy. Wyśmienita fabuła i cała reszta czynią Diablo II grą właśnie niezniszczalną. Z kolei jeśli chodzi o WoWa to co tu jest do wyjaśnienia? Ogrom świata, możliwości i cała przyjemność, którą czerpiemy z robienia questów i raidowania z gildia. Ostatni zaś tytuł jest moim ulubionym. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ciężko wymyślić coś co się nie będzie powtarzało. Ale spróbujmy. Więc gry niezniszczalne to tak : Diablo II, seria Gothic (choć kto wie jak z 4), GTA, Super Mario Bros i różne tego wariacje (wszystko co z Mario). To tyle z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalna gra dla mnie?... hmm jest ich kilka...

Gothic 1 i 2 - gry już nie najnowsze, ale mające to "coś", setki godzin spędzonych przy nich to jest to...i cytaty które zdarza mi się używać w realu :tongue: np. ostatnio po zabiciu pająka powiedziałem: Jedna cholerna bestia mniej xD

Mass Effect 1 i 2 - kolejna seria RPG która mnie zauroczyła za co? Za genialną fabułę, wreszcie coś w tematyce kosmicznego RPG nie będące powiązane z Star Wars. :starwars:

CoD 4 - strzelanka życia, chociaż gustuję w RPG, ale ten FPS przypadł mi szczególnie do gustu. Dla mnie gra epicka, fabuła, grafika, eksplozja głowicy nuklearnej i cpt.Price oczywiście. Tego samego oczekiwałem od CoD 6 niestety zawiodłem się, ale to już inna historia.

I na koniec nasz rodzimy Wiedźmin kolejne RPG, przechodziłem setki razy, ten mroczny wciągający klimat to jest to co mnie najbardziej przyciągnęło do tej gry.

PS: Wiem, że chodziło o jedną grę, ale z pośród tych nie mogłem wybierać. Chociaż widzę, że nie tylko ja się nie mogłem zdecydować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...