Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Earendil

Dungeon Siege 2, nie pojawiają się cut-scenki

Polecane posty

Witam,nie widziałem żeby taki temat był , więc założyłem nowy.
Otóż mam problem z grą Dungeon Siege II , a mianowicie gdy mam rozmawiać w pierwszym akcie z tym staruszkiem z obozu zarażonych driad to w trakcie rozmowy ma być cut-scenka.
I tu jest problem , gdyż wszystkie ` elementy ` pulpitu tj. Ekran postaci itd. znikają ..kursor jest przekreślony tym znakiem `stopu` , dźwięk z cut -scenki słychać , ale ja wciąż widzę moją postać stojącą przed tym staruszkiem..dodam tylko , że komputer spełnia wymagania gdy nawet te zalecane ...

PS. Gram w Edycję Deluxe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie patcha poprawiającego filmiki w grze. Znajduje się on na płycie dołączonej w grze z dodatkami. Oczywiście po zainstalowaniu patcha wszystkie filmy będą wyświetlane w grze bez tłumaczenia. Przydatny jest również patch poprawiający lokalizację gry. Jeżeli płytki nie ma dołączonej do edycji deluxe to zostaje poczciwy "google"

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o patcha 2.2 to nic to nie daje..gra nie wyświetla filmików nawet po spatchowaniu , które jest potrzebne do polonizacji gry..

Aby filmiki wyświetlały się bez problemowo należy zainstalować patch poprawiający lokalizacje filmów. Jeszcze raz mówię znajduje się on na dołączonej płycie z dodatkami. W najgorszym wypadku zostaje jeszcze google..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...