Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Łamigłówki

Polecane posty

To ja coś zadam

Pewnego zimowego poranka myśliwy wyszedłszy z domu przeszedł 5 kilometrów w kierunku południowym. Następnie, zauważywszy ślady niedźwiedzie, skręcił raptownie i poszedł za tropem zwierzaka 5 kilometrów na zachód. Wtedy właśnie ujrzał tropionego przez siebie niedźwiedzia. Strzelił raz i drugi! Zabił niedźwiedzia. A niedźwiedź był prawdziwym olbrzymem - trzeba było udać się po pomoc, po jakiś środek transportowy. Uszczęśliwiony myśliwy udał się do domu, przemaszerowawszy dystans akurat równy 5 kilometrom.

Pytanie: Jakiego koloru był niedźwiedź?

To pytanie nie jest wyssane z palca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucasz się na nią gwałtownie. Nic z tego! Znów się wymyka! Doganiasz, zaciskasz palce na wyżywających, śliskich krągłościach, unieruchamiasz... Tak, za chwilę będzie Twoja...

Nie, nadal walczy, broni się, kaleczy Ci kciuki, drapie przeguby... Klniesz ,ale nie rezygnujesz. Ona musi zrozumieć, że nie ma szans. Po rozpaczliwej szarpaninie przygniatasz ją ciężarem ciała i sięgasz po nóż. Na jego widok kapituluje, leży potulna i gotowa na wszystko. Jest Twoja. Przez chwilę napawasz się zwycięstwem, a potem rżniesz, rżniesz, rzniesz... Możesz być z siebie dumny!

Za co możesz być z siebie dumny?

Tu nie chodzi o to, o czym pomyśleliście :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nic się nie stało ;)

Jak powszechnie wiadomo kanibalizm jest zjawiskiem powszechnie nieakceptowalnym w XXI wieku. Startująca w dość kontrowersyjnym reality-show "Dead or Eat It", nie mniej kontrowersyjna amerykańska gwiazdka filmowa Lindsay Lohan, aby wygrać i nie zostać stracona na stosie jak średniowieczna czarownica została postawiona przed nie lada ciężkim wyzwaniem. Aktorka, która od urodzenia choruje na ichtiofobię musiała zjeść dwie z pośród trzech potraw, których głównym składnikiem jest ryba. W menu znajdowały się:

- Lin w śmietanie

- Karp po żydowsku

- Łosoś na musie z zielonego groszku

Aktorka przemogła swój wstręt - przeżyła i zjadła dwa dania. Pytanie brzmi: czego nie zjadła? I dlaczego?

Łamigłówkę sam rozkminiłem i jest ona dość niespójna, ale poniekąd logiczna ;)

@Callin - nie o karpia chodzi, choć nie pomyślałem o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

repta trafił ;)

A wyjaśnienia były dwa:

a) na początku pomyślałem o graczu New York Knicks - Jeremym Linie ;)

b) a kilka chwil później -> Lindsay nie zje lina, bo to by wyglądało, że zjadła kawałek siebie czyli jest autokanibalką ;)

Takie programu nie było - to tylko moja chora wyobraźnia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega wymyślił ciekawą zagadkę. Otóż:

Pijesz herbatę gdy nagle... zostajesz przeniesiony/a do pomieszczenia bez drzwi i okien. W podłodze jest metrowa dziura o średnicy o dwa milimetry większej od piłeczki ping pongowej, która znajduje się na dnie. Jesteś nagi/a i masz do dyspozycji tylko spinacz biurowy, który jest zbyt mały by wyciągnąć piłeczkę. Masz bardzo słabe płuca, więc nie możesz zassać piłeczki. Jak ją wyciągniesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wzięciu piłeczki robi się czary - mary i znów lądujesz w swoim świecie ;)

Celowo napisałem o piciu herbaty i nagłym przeniesieniu do tajemniczego pokoju - inaczej można byłoby się czepiać, że nie ma czym siusiać :P

Następna zagadka, tym razem ,,śmiechowa''. Jej rozwiązanie nie mogłoby zaistnieć w rzeczywistości, ale zagadka to zagadka. Otóż:

Co to jest: siedzi na ścianie i świeci?

Sermaciej źle. Chodzi o coś o nierealnego insekta :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...