Skocz do zawartości

Piłka Nożna II


Turambar

Polecane posty

@up - Inter z CFC gra dopiero 24 lutego, niestety przez nowy, głupi format Ligi Mistrzów, który dzieli spotkania.

Nie rozumiem. Pierw narzekasz, że nie mogłeś zobaczyć meczu Milan-Manchester United, a teraz na nowy system. Tylko dzięki temu systemowi, zobaczysz dwa mecze 1/8, a nie tylko jeden. Dla mnie to rozwiązanie jest "na plus" z wcześniej wymienionego powodu, a po drugie i tak w przyszłym tygodniu LM by "odpoczywała".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jeśli masz ochotę sobie radośnie trollować, to wynoś się na forum jakiegoś Onetu albo innego portalu dla trolli. Siłą nie trzymamy, a widzę że masz ochotę na jakieś głupie zaczepki, miast na normalną dyskusję. Odpuść sobie, bo jak się wkurzę to nie będzie co zbierać.

Aha, czyli im wolno mówić o Milanie dom starców itp, a mi 250mln nie wolno wypominać? No cóż, przepraszam, że miałem inne zdanie. Hala Madrid! Milan merda!

A tak poważniej - po pierwsze, gdy pisałem tamtego posta targały mną emocje - taki już jestem, o urazach osobistych zwykle zapominam w ciągu pół godziny, po meczach, szczególnie takich jak ten wczorajszy targają mną emocje przynajmniej 24h ;) Nie chciałem nikogo obrazić, jeśli jednak tak się stało - przepraszam. Po drugie, kolega Crawler nieraz gorsze rzeczy na temat mojego klubu wypisywał, i nie dostał ustnego upomnienia.

Pewnie taki sam jak twój po grze emerytów z hemoroidami

Tylko, że ci emeryci pokazali się z dobrej strony, i przegrali niezasłużenie. ;) A z tego co widziałem na skrócie, to 1-0 to dosyć łagodny wynik dla Hiszpanów. No, i Manchester a Lyon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne aby w meczu rewanżowym (grają na wyjeździe) nie dali sobie strzelić, choć znając Baines'a, Artetę i spółkę powinni utrzymywać tę bramkowa przewagę i grać z kontry - sam bym tak grał wink_prosty.gif

Problem w tym, że bez Distina nie bardzo jest komu grać na środku obrony. Johnny nie może grać w pucharach, Jags nadal nie gra, Distin zawieszony... Chyba tylko Senderos z Yobo zostali, a oni do tytanów naszej defensywy raczej nie należą. Nie mówiąc już o takich wynalazkach jak Neville albo Hibbo na stoperze :P

Śniło mi się, że Landon ustrzelił hat tricka przeciwko United. Oby się spełniło... A największym prezentem byłoby wykupienie Donka na stałe :)

Za to Fellaini ma półroczne wakację dzieki Kirgiakosowi. Luty nadal pechowy (rok temu właśnie w lutym połamali Artetę) :(

@ Sandro - ja czuwam i czasem daję o sobie znać. Zależy mi na poziomie dyskusji, a nie na jakichś prztyczkach niepotrzebnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym, aby Chelsea przegrała starcie z Interem. Mówię tak, gdyż jeśliby Chelsea jakimś fartem zdobyło tytuł Premier League, to chociaż Manchester będzie mógł starać się o trofeum Ligi Mistrzów i także wyjść na koniec sezonu z niezłym dorobkiem nagród (jeśliby MU wygrało finału pucharu ligi angielskiej z AV, oraz Rooney zdobyłby złotą piłkę i/lub złotego buta, to także by to były niezłe sukcesy).

@Turambar - ten sen to mógł być takim ostrzeżeniem, że ten hattrick i wygrana Evertonu to może być faktycznie jedynie sen i marzenie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Distin dostał karę? Bo jak pisałem nie oglądałem do końca. Grek popsuł Felkowi sezon i nic już się na to nie poradzi. Moyes musi coś wymyślić i sądzę, że wymyśli. Senderos może nie będzie złym wyborem, ale przyrównałbym go do Kaładze. Jak ma dobry dzień to gra dobrze, a jak zwykły to jest okropny ;)

Donka muszą wykupić, bo jest wart tego co życzy sobie LA Galaxy ;) Choć po wczorajszym meczu jestem pod wrażenie Sahy. To jak przyjmował piłkę, grał jak ktoś kogo Milanowi brakuje na napadzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Saha byłby w Milanie potrzebny? Milan ma imo dobry atak, ale nie za dobrze rozstawiany. Ronaldinho przecież może grać na ataku bardzo dobrze - strzelając bramki i łapiąc asysty. Poza tym może w końcu Huntelaar rozwinie skrzydła i będzie trafiał regularnie do brameczki jak za czasów w Holandii. No i zawodnik milanu, którego chętnie bym widział w Manchesterze - Pato - zapewne będzie znakomitym piłkarzem/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Pato coś mnie zaczyna martwić. Nie widzę jakoś wielkiego postępu w jego grze, ale może to przez system gry. I nie piszę tego z perspektywy miesiąca ale ponad roku. Patinho potrafi zagrać super zawody, ale nadal robi ten sam błąd - zamiast odgrywać strzela i odwrotnie. Szuka dryblingu, zamiast spróbować odegrania na klepkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając, że pasuje mi wynik z San Siro, a także wygrana Lyonu (Real musi się ogarnąć i błysnąć jak chce grać dalej), chciałbym się zająć kwestią komentarza na kanale N Sport (mecz Milan - Man Utd).

Dowiedziałem się z niego, że:

-Pato złamał rękę w ostatnim meczu z Aston Villą (nikt nie poprawił);

-W obronie Man Utd gra Leo Ferdinand (nikt nie poprawił);

-Mecz zakończył się wynikiem 3:3 (10 sekund później komentator się poprawił);

Lekko żenujące były także rozmowy między dwoma komentatorami (jeden z nich to chyba Sergiusz Ryczel); typu ,,Kto jest wg Ciebie najlepszym szkockim trenerem?" Tu du dummmm ,,SAF" odpowiedział Ryczel sam chyba będąc lekko zażenowanym. Prócz tego, podobała mi się nawet ich żywiołowość :)

Następnie ok 23:30 na TVP Info dowiedziałem się, że Rooney strzelił 3 bramki, choć w tym samym czasie pokazali tablicę z wynikiem i z tym kto strzelał bramki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mecz oglądałem na eNce i tych pomyłek było nawet więcej niż wymieniłeś (było coś o kontuzjowanym ! Beckhamie ze złamaną ręką w Manchesterze, przekręcone imię Valencii itp). Bylem trochę zażenowany ich rozmowami. Między innymi, że Real to potęga i gra bardzo dobrze, chyba z 4x wypominali Fergusonowi "suszarkę", byli też przekonani, że Vidić na 100% odchodzi z MU (choć on sam i agent zaprzeczają i chce grać dla United do końca swojego kontraktu - 2 i pół roku).

Ogólnie porażka, żenada, tragedia, no ale co poradzić... jedyny plus że mają to lepiej zorganizowane niż Polsat.

EDIT: dokładnie mnie to samo pytanie o szkockiego trenera wywiodło w pole... Rozumieć, że pytanie by brzmiało ''na świecie'', ale że ''szkockim''??? Chociaż i tak pewnie by nie znali żadnego innego trenera z tego kraju jak np. Craig Levein czy choćby całkiem dobry Walter Smith z Rangerów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, tvp na początku transmitowało mecze i we wtorki i w środy, z resztą tak samo jak polsat, zanim tvp zdobyło prawa do transmisji LM. Wg mnie to totalna porażka, żeby w naszym kraju nie transmitowano wtorkowych meczów LM w tv publicznej.

edit. Porto - Arsenal do przerwy 1-1

Mecz rozpocząl sie od mocnego uderzenia graczy PC Porto, co juz w 8min przyniosło gola. Ogólnie oglądamy bardzo ciekawe spotkanie, dopiero pod koniec pierwszej polowy poziom meczu nieco spadl. Na uwagę zasługuje klops Fabiańskiego, przez co kanonierzy stracili gola, oraz solidna gra Cambpella. Co prawda z powodu wieku i braku regularnej gry szybkosciowo nieco odstaje od reszty druzyny, ale wciąż zadziwia fantastyczną grą głową, i czytaniem gry. Koncowy wynik wciąż pozostaje sprawą otwartą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem ponoć nawet remis bramkowy nie wchodził dla Milanu w grę, a po porażce 2-3 niektórym marzy się pogrom MU na Old Trafford.

W istocie, remis bramkowy był jeszcze jakoś do przyjęcia, ale porażka już odpadała. Niestety sprawdził się najgorszy scenariusz. Przegraliśmy i co nam pozostało? Bić pokłony przed Manchesterem? Ja wolę pogratulować co serdecznie tu robię oraz po cichu liczyć na niespodziewajkę Milanu i awans do ćwierćfinału. Da się to zrobić, ale będzie to wyjątkowo trudne.

A Twój Manchester przecież na końcowe minuty był już przegrany w finale z Bayernem. I co? Udało się straty odrobić, a nawet pokazać Bawarczykom kto zasłużył na puchar. Wczoraj Milan mógł coś podobnego zrobić - mieliśmy dwie okazje na wywalczenie remisu. Jeżeli za 2 tygodnie będziemy mieli dwie okazje, które wykorzystamy to nikt Wam nie gwarantuje bramki na 1:2.

Pozostała nam wiara w końcowy sukces. To była dopiero pierwsza połowa.

A Viola schodzi na przerwę pokonana. Mam nadzieję, że uda im się coś w drugiej połowie ugrać.

ale wciąż zadziwia fantastyczną grą głową, i czytaniem gry

Sol to klasa sama w sobie. To piłkarz pokroju Nesty - nie patrz w papiery ile ma lat, zachwycaj się jego grą! :)

ps. tylko ja dostaję ataku śmiechu czytając posty Crawlera? Jak tam nastrój po wczorajszej przepięknej grze Waszych 250mln?

Taka fortuna nie jest gwarantem sukcesu. Tutaj jednak niech się Vlado&Crawler nie bulwersują, bo jak się wydaje taką kasę na transfery to i na klub patrzy się pod innym kątem. Pokonały mnie komentarze kibiców Realu po meczu mówiące o potrzebie transferów i wzmocnień. Wybaczcie, ale to my moglibyśmy tak mówić ponieważ wczoraj " czegoś" brakowało, a nasz prezydent do wydatków ze swojej kiesy skory nie jest. Wam także, ale to " coś" zostało już chyba w wakacje kupione.

P.S. Zauważyłem, że Turambar jest w swoich upomnieniach bardzo nieuprzejmy ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest 2 do 1

Czemu? Fabian gra padakę ;) Szkoda mi go i to bardzo,bo dostał szansę aby się pokazać pod nieobecność Almunii, ale jak można popelnić 2 takie błędy? Nelsona jeszcze lukasz nie pobił, ale mecz nadal trwa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pochwaliłem Sola, a to co zrobił na spółkę z Fabiańskim zasługuje na naganę:P Bardzo dziwna rzecz wydarzyła się w tej 50 minucie, Fabiańskiemu wyraźnie brakuje dobrej komunikacji z obrońcami. Niestyty jeśli będzie dalej tak grał, to po tym meczu jego droga do nr 1 w Arsenalu znacznie się wydłuży...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz zostanie Fabiańskiemu na długo w pamięci... Na początek wielki kiks, który jeszcze mógł by pójść w niepamięć, gdyż Kanonierzy wyrównali, ale akcja z 55 minuty już nie. Campbell tknął piłkę turlającą się w kierunku Polaka, który ją złapał, a sędzia podyktował rzut wolny. Ten od razu wykonali piłkarze Porto pakując piłkę do niepilnowanej bramki. Niestety to raczej koniec kariery Fabiańskiego w lidze angielskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fanat1c - a dlaczego Chelsea ma niby wygrać fartem?! Mogę wtedy śmiało stwierdzić, że MU wygrywało poprzednie sezony też fartem... Nie wiem skąd bierzesz takie stwierdzenia... Rooney i złoty but? Może coś teraz gra, ale on tylko WYKAŃCZA akcje, Drogba wg mnie gra lepiej, co prawda mniej bramek, ale cała gra wygląda lepiej no i stracił spotkania na PNA. Ty się lepiej martw, żeby United dali sobie radę z Milanem na Old Trafford.

EDIT: W tym sezonie MU ma akurat więcej farta, to tylko im rywale potrafią strzelać po 3 samobóje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fanat1c - a dlaczego Chelsea ma wygrać EPL fartem? Gra wg mnie lepiej od MU w tym sezonie, a farta ma więcej Twoja drużyna, bo tylko im trafiają 3 samobóje, lepiej się martw o grę United w meczu z Milanem. Nie bój się, CFC poradzi sobie z Interem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na 2 - 1 dla Porto.

Ciekawe jak będą wyglądały jutro nagłówki w Polsce i w UK. Nasi redaktorzy zapewne będę bronić Fabiana, ale po tym meczu nie ma jak go wybronić. Obie bramki są jego 100% winą! Rozumiem jeszcze kiks, bo się zdarza, ale nawet ja wiem że łapanie piłki przez bramkarza po podaniu do tyłu skutkuje rzutem wolnym ;)

*****

Identyczny wynik na AA w meczu Violi. Grunt, że Fiołki mają rewanż u siebie. Prandelli może zaskoczyć i liczę na to ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie koniec kariery, bo przecież ma ważny kontrankt do 2014r: P, ale szansę na grę w pierwszym składzie sam sobie przekreśla ostatnimi słabymi występami. Mecz zakończył się wynikiem 2-1, i wszystko rozstrzygnie się na Emirates. Sprawa awansu jest wciąż otwarta, ponieważ Porto w LM gorzej gra na wyjazdach. Podbnym rezultatem zakończyło się spotkanie Bayernu z Fiorentiną. Bawarczycy zapewnili sobie zwycięstwo dzięki trafieniom Robbena i Klose odpowiednio w ostatniej minucie pierwszej i drugiej połowy. Więcej na temat meczu się nie wypowiem, ponieważ nie oglądałem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dzisiaj świadkami dziwnego meczu. Dużo chaosu, kuriozalne gole, ale też niezłe tempo i kilka naprawdę ciekawych akcji. Niestety Fabiański popełnił dwa fatalne błędy i Wenger może Łukasza posadzić na ławkę na długi czas. Druga bramka dla Porto to kompletne kuriozum. Jak można zachować się tak nieprofesjonalnie? Fabiański idzie sobie plecami do piłki, a piłkarze Porto pakują piłkę do siatki. Obrona Arsenalu też zasługuje na naganę. Sol Campbell mimo strzelonej bramki, obok Fabiańskiego jest antybohaterem meczu. Kto by pomyślał, że tak doświadczony obrońca może seryjnie popełniać dziecinne błędy w defensywie. Porto ma duże szanse na awans, chociaż na "Emirates" będzie ciężko. Jednak po dzisiejszym meczy, wiem że wszystko jest możliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynają się sypać gromy na Fabiana. Wystarczy wejść na skyspots.com, i od razu rzuca się w oczy wielki tytuł: "Fabianski gifts Porto lead" Może to krzywdzące słowa dla Polaka, ale niestety odzwierciedlają to co wydarzyło się na Estadio Dragao...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ArturMilan

Od dwóch miesięcy czytałem na forum Twoje i Sandro wpisy jak to Milan wciągnie nosem MU więc mam prawo do odrobiny tryumfalizmu :smile: .

Żal było wczoraj patrzeć na Fabiańskiego w bramce. Dwa fatalne błędy i jego szczęście że Arsenal zdobył gola na wyjeździe bo mogłoby być już dla Kanonierów nieciekawie. Ogólnie mecz nienajgorszy, ale obu zespołom nie wróżę wielkiej kariery w LM.

W drugim spotkaniu Bayern planowo wygrał z Fiorentiną. Nie jest to jednak zwycięstwo na tyle okazałe by być pewnym awansu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to zwycięstwo "ukradzione"? Po obejrzeniu powtórki meczu zastanawiam się czemu Klose nie dostał czerwa za brutalny faul wchodząc wyprostowaną nogą w piszczel? Czemu sędzia zaliczył bramkę ze spalonego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gol Klosego z metrowego spalonego! Do tego dlaczego Pan Ovrebo (ach jak go kocham!) nie uznaje przywileju korzyści i nie zalicza bramki Gomezowi tylko dyktuje rzut karnego, którego nie było? Rozuuumiem - za takie sytuacje są karne, ale jak Gerard Pique gra ręką w polu karnym to wszystko w porządku - żałosne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...