Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coenn

Mam sugestie odnosnie komentarzy pod niusami

Polecane posty

Chyba nie bedzie wielkiej przesady w stwierdzeniu, ze gotowosc do zostawiania komentarzy pod niusami na stronie glownej jest wieksza niz pisanie postow na forum. Dlatego tez chcialbym zauwazyc iz:

  • https://forum.cdaction.pl/discover - gdyby na tym podgladzie aktywnosci poza postami z forum i  bloga byly tez komentarze z niusow, to byloby duzo lepiej. Mam swiadomosc, ze forum i blog - w przeciwienstwie do strony glownej - napedza IPS i zapewne siedza w jednej bazie danych, ale moze daloby sie jakos to doczarowac,
  • jesli nic z tego, to proponuje na stronie glownej, po prawej stronie, dodac rubryke "Ostatnio napisane komentarze", gdzie bylyby widoczne ich fragmenty. Najlepiej, aby byl to jeden najnowszy komentarz sposrod ilus tam niusow, by uniknac sytuacji, gdy wszystkie nowe komentarze sa z jednego. Mozna tez wtedy wywalic rubryke "Najczesciej czytane", by nie bylo tloku,
  • strona Interii wyskakujaca w nowej karcie, gdy sie kliknie gdzies na boku jest tak irytujaca… zaklne wtedy za kazym razem. Na pewno nie wzbudza to mej sympatii do Interii. :-]
  • odnosnie urzadzen mobilnych to...

cdamob.thumb.png.842164de665ad69f227813956dd356e2.png

A sprawdzal to Google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, 2real4game said:

Chyba że całość zostanie zamknięta

Nie ma takiej potrzeby… Nowe robi sie na boku podwiazujac baze danych, a na koniec zamienia stare na nowe "jednym kliknieciem".

Realna komplikacja moze byc fakt, ze redaktorzy CDA sa tu gospodarzami, ale wlascicielem ziemi jest Interia. Naprawde nie wiem skad ten romans Bauera z Interia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coenn Sprawa jest bardzo prosta, CDA Action i Interia mają tego samego właściciela, czyli Bauer. Strona magazynu stoi na serwerach Interii, bo wydawca najprawdopodobniej ogranicza koszty. Ja raczej nie nazwałbym to romansem, powiedziałbym, że to taki związek z przymusu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...