Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Infinitum

BrzydUla 2009

Polecane posty

Co do mnie, Brzydulę oglądałem od samego początku, może być serial jak dla mnie, tylko myślałem że ta edycja Brzyduli, zakończy się inaczej niż oryginał, no ale niestety serial od samego początku był nastawiony na romanse, ale śmieszny to był, Violetta mnie rozbrajała zawsze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ten był bardzo fajny i zabawny, ale do czasu. Wiele ludzi myśli, że takie seriale są albo dla dziewczyn, albo dzieci, jednak ja jestem facetem, a oglądało mi się to bardzo przyjemnie :). Nie dotrwałem jednak do końca, bo już mnie to znudziło. Najlepsze były tu pierwsze odcinki, gdzie Ula miała naprawdę fajne przygody w firmie. Później, szczególnie wtedy, gdy odbyła już swoją 'odmianę' na tą piękniejszą, odcinki były naciągane i Brzydula straciła to "coś". Zamieniła się w to, czego najbardziej nie lubię, czyli M jak Miłość, czy Pierwsza Miłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dla dziewczyn a (tak jak koledze u góry) oglądało się przyjemnie. Świetne powiedzenia Violetty(choć autorzy zaczęli trochę przesadzać) potrafiły rozbawić. W ogóle odniosłem wrażenie, że drugoplanowe postacie były lepiej "wymyślone" od pierwszoplanowych.

Wadą serialu było to, że po kilku ciekawych odcinkach nadchodził nudny okres co potrafiło zniechęcić do oglądania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest bardzo fajny serial na te 25 minut. Sprawnie poprowadzony z nutką pozytywnego humoru. W zasadzie to serial dla kobiet ale w sumie czemu nie skusić się?

Co do Majki [nazywając ją pieszczotliwie Fajką] to serial jest liniowy do bólu. Majka w domu uprzejma, w pracy pogrymasi jak nie wiem co, a potem strzeli focha Michałowi [czy jak mu tam] podroczy się z Dagmarą on przeprosi Majkę, "nowy" dramat, koniec. Finito. The end. Powtórzyć jeszcze 75 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...