Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Hmm..Właśnie szukam jakiś zdjęć informacji jak to zrobić, bo jak tak na nie patrze to są grube, i nie wiem jak je wyprowadzić na "tył"

Oglądałem jak to zrobić..ale nie mam miejsca z tyłu..nie domknie się pokrywa jak tam wszystkie kable dam, zresztą one są tak grube, że nie ma ich jak tam nawet przeciągnąć, nie ma takich otworów z tyłu..to co mogłem to uporządkowałem..jest troszkę lepiej.

Edytowano przez golden1182
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalman to gotowiec ;p

A gdzie tam do zabawy toż to mocniejsze niż mój główny komp :D

Zresztą zalman by się nie spisał.

Jeśli miał bym wywalić kasę to napewno jakaś chłodnica minimum 2x120,jakaś pompka która uciągnie bardzo prosty układ i blocze, złączki.

Czemu tak ?

Bo chłodnicę wsadzę do wiadra z lodem i schodzimy do wystarczająco niskich temp jak na te procki a z zalmanem tak nie zrobię :)

Prawdopodobnie jeśli podpiął bym FC pod to cudo to za bardzo bym zmroził taki zestaw

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff... komputer cały po składaniu od czerwca 2011 roku. Po zakupie karty dźwiękowej, mogę uznać jako skończony. :laugh:

PROCESOR: Intel i5 2500k

COOLER CPU: ZALMAN CNPS10X PERFORMA

MOBO: MSI P67A C45

PAMIĘĆ RAM: ADATA 4x2 GAMING (1600)

KARTA GRAFICZNA: Sapphire HD6870

ZASILACZ: OCZ StealthXStream 2 SLI 600W

NAPĘD: LG GH22NS50 oraz NEC ND_3550A

OBUDOWA:SilentiumPc Brutus 310(3x wentylator)

KARTA DŹWIĘKOWA:Asus Xonar DG

dsc00046fn.th.jpg

( sry za jakość, ale jak zawsze mój pancerny, niezawodny, elitarny k800i )

dsc00071sj.th.jpg

dsc00050vc.th.jpg

dsc00057rx.th.jpg

dsc00054bk.th.jpg

dsc00056ps.th.jpg

UPDATE:

dsc00082fk.th.jpg

-Przeciągnięte kable za tylną ścianką. ( ledwo się domknęło :) )

dsc00084et.th.jpg

-Zbliżenie na kable.

dsc00078cs.th.jpg

- Po tym zdjęciu przy zamykaniu obudowy zaszły jeszcze małe zmiany. Ale tylko kosmetyczne.

dsc00085rf.th.jpg

-Już nie widać kabelka :laugh: Ze specjalną dedykacją dla Dani14

P.s. Jeszcze nagrywarkę drugą wyciągnąłem. Tak, i tak nie była podłączona.

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwróć dysk! Jest naprawdę lepiej! Poza tym 24 pin zmieścisz przez backplate:D Jak ja przy mojej płycie to zrobiłem i zamknąłem budę to i Ty dasz radę Fredziu :trollface: Kabelek od wentyla (albo od czegoś innego - ten kolorowy z tyłu, schowaj pod wentyl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek od wentyla. No mogę go schować.

Swoją drogą odwrócić dysk, może nie zły pomysł. No pomyślimy. Swoją drogą mam trochę czasu ;)

EDIT: Wszystko oprócz porady z dyskiem wykonane. Update czyli 4 dodatkowe zdjęcia w poście wyżej.

P.s. Nie wiem czemu ale widząc twoje zdjęcia byłem przekonany że muszę odkręcić płytę. :laugh: Teraz zauważyłem że ASRock'a P67 PRO3 masz ;) Przynajmniej łatwo poszło. MSI na szczęście węższa jest trochę.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kabelek od wentyla! Strasznie mnie wkurzał! A co do dysku, gdzie masz przedni wentyl? Jeśli na dole, to z odwróceniem twardziela będzie problem, bo kable będą właziły w śmigło. Ja mam ten wentyl w zatokach, bo na dole mnie wkurzał dźwięk odkurzacza:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator jest na dole. Dlatego próby jego odwrócenia się nie podejmowałem.

Jeszcze docelowo był zamiar montażu niebieskiego wentylatora 120mm w zatokach 5,25 cala. Po przeróbkach małych co się orientuję 140mm bym wcisnął. Do tego jeszcze 120mm na dół.

Na razie brak funduszy wolnych mi to uniemożliwia. Dlatego czy się tego w przyszłości podejmę to nie wiem.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...