Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

Ladne pudlo yoyo2. :)

Ze sposobem montazu stosowanym przez Prolimatecha, to musze sie z Toba zgodzic. Identycznie jest w moim Armageddonie i zalozenie/zdjecie chlodzenia to proscizna. Rozumiem, ze uzywales pasty dolaczonej do Megahalems? Ja ja sobie odpuscilem i ostatnio uzylem Coollaboratory Liquid Pro. Prawda jest to, co pisales w innym temacie, ze jej nalozenie jest troche trudniejsze niz zwyklej pasty termoprzewodzacej. Na szczescie nie jest to fizyka kwantowa i kilka minut zabawy pedzelkiem by dokladnie rozsmarowac krople cieklego metalu po procku i podstawie radiatora wystarczylo. Zaraz po nalozeniu i7 3,4GHz @5GHz mial w spoczynku nie wiecej niz 35 stopni, ale z tego co wiem temperatura jz czasem eszcze sie obnizy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, użyłem dołączonej pasty. Stwierdziłem że nie będę kupował innej, bo prawdopodobnie w przyszłości kupię Zalmana VF3000F na swojego GTXa, a tam dodają STG-2 - będzie w sam raz.

Swoją drogą mogłeś kupić nowszą Coollaboratory Liquid Ultra, ponoć nakłada się znacznie prościej niż Pro. :) Temperatura się raczej nie obniży, bo ta pasta się nie wygrzewa (ale i również się nie starzeje, co jest plusem). Jeśli się w końcu przemogę i zrobię lapping procka i chłodzenia (jak się skończy gwarancja), to prawdopodobnie sam się zdecyduję na CLU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie moglem wziac ultra, ale potrzebowalem pasty jak najszybciej, a w Irlandii niestety wielkiego wyboru nie ma. Wzialem to co bylo i jeszcze sie cieszylem, ze udalo mi sie ja dostac. Tym bardziej, ze nie chcialem zakladac tej od Prolimatecha tylko na kilka dni i pozniej czyscic procka. Podobnie zreszta bylo z samym Armageddonem - na Wyspach niedostepny i musialem go sprowadzac z Niemiec, co trwalo ponad tydzien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie chyba dość nietypowy mod.

Wentylator mocowany sznurkami:) Zabrakło mi miejsca na wentylator, kratki z przodu nie miałem czasu wycinać,zresztą są tam teraz kable od dysku. Wentyl na razie przejściowy

dscn1452n.jpg

Zdjęcie ofc robione szklanką z toniciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że tonic to alkohol?:D

Ciocia wikipedia przemawia: "Tonic ? bezalkoholowy napój gazowany, w skład którego wchodzi woda sodowa, chinina oraz soki owocowe. Posiada on charakterystyczny, gorzkawy smak.

Mieszanka wody sodowej z chininą została wynaleziona w 1870 roku przez kolonistów brytyjskich w Indiach[1].

Tonik zyskał popularność ze względu na szerokie zastosowanie do koktajli. Najpopularniejszym drinkiem z dodatkiem toniku jest gin z tonikiem."

Co do taśmy. Nie znalazłem takowej w domu, więc na razie padło na sznurki

Alkohol, napoje gazowane - jedno i to samo :P A tak na serio to chyba żem się nie wyspał. ~y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Efekt eskapady na strych :P

klick, klick. Oldschool pełną gębą :P

Co ciekawe, w obudowie, pod kartą był jeszcze osobny wentylator Tracera :P No i chłodzenie procka też nietypowe. Od boxa intelowskiego aż do kratki w obudowie szedł 'tunel' zakończony jeszcze jednym wiatrakiem. Wrzuciłbym zdjęcia, ale jest tyle kurzu jest, że można zawału dostać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Efekt eskapady na strych :P

klick, klick. Oldschool pełną gębą :P

Jeżeli dla Ciebie to jest oldschool to zastanawiam się czym dla Ciebie jest Riva TNT.

No i chłodzenie procka też nietypowe. Od boxa intelowskiego aż do kratki w obudowie szedł 'tunel' zakończony jeszcze jednym wiatrakiem. Wrzuciłbym zdjęcia, ale jest tyle kurzu jest, że można zawału dostać xD

No przecież nic nie typowego to nie jest - można powiedzieć, że swojego czasu w Intelach uchodziło to za standard.

Mój komputer

p1040160n.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jak znajdę w końcu tą pastę co gdzieś zapodziałem to wreszcie będę mógł się pobawić.

Edytowano przez MadMan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...