Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Ladne pudlo yoyo2. :)

Ze sposobem montazu stosowanym przez Prolimatecha, to musze sie z Toba zgodzic. Identycznie jest w moim Armageddonie i zalozenie/zdjecie chlodzenia to proscizna. Rozumiem, ze uzywales pasty dolaczonej do Megahalems? Ja ja sobie odpuscilem i ostatnio uzylem Coollaboratory Liquid Pro. Prawda jest to, co pisales w innym temacie, ze jej nalozenie jest troche trudniejsze niz zwyklej pasty termoprzewodzacej. Na szczescie nie jest to fizyka kwantowa i kilka minut zabawy pedzelkiem by dokladnie rozsmarowac krople cieklego metalu po procku i podstawie radiatora wystarczylo. Zaraz po nalozeniu i7 3,4GHz @5GHz mial w spoczynku nie wiecej niz 35 stopni, ale z tego co wiem temperatura jz czasem eszcze sie obnizy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, użyłem dołączonej pasty. Stwierdziłem że nie będę kupował innej, bo prawdopodobnie w przyszłości kupię Zalmana VF3000F na swojego GTXa, a tam dodają STG-2 - będzie w sam raz.

Swoją drogą mogłeś kupić nowszą Coollaboratory Liquid Ultra, ponoć nakłada się znacznie prościej niż Pro. :) Temperatura się raczej nie obniży, bo ta pasta się nie wygrzewa (ale i również się nie starzeje, co jest plusem). Jeśli się w końcu przemogę i zrobię lapping procka i chłodzenia (jak się skończy gwarancja), to prawdopodobnie sam się zdecyduję na CLU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie moglem wziac ultra, ale potrzebowalem pasty jak najszybciej, a w Irlandii niestety wielkiego wyboru nie ma. Wzialem to co bylo i jeszcze sie cieszylem, ze udalo mi sie ja dostac. Tym bardziej, ze nie chcialem zakladac tej od Prolimatecha tylko na kilka dni i pozniej czyscic procka. Podobnie zreszta bylo z samym Armageddonem - na Wyspach niedostepny i musialem go sprowadzac z Niemiec, co trwalo ponad tydzien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie chyba dość nietypowy mod.

Wentylator mocowany sznurkami:) Zabrakło mi miejsca na wentylator, kratki z przodu nie miałem czasu wycinać,zresztą są tam teraz kable od dysku. Wentyl na razie przejściowy

dscn1452n.jpg

Zdjęcie ofc robione szklanką z toniciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że tonic to alkohol?:D

Ciocia wikipedia przemawia: "Tonic ? bezalkoholowy napój gazowany, w skład którego wchodzi woda sodowa, chinina oraz soki owocowe. Posiada on charakterystyczny, gorzkawy smak.

Mieszanka wody sodowej z chininą została wynaleziona w 1870 roku przez kolonistów brytyjskich w Indiach[1].

Tonik zyskał popularność ze względu na szerokie zastosowanie do koktajli. Najpopularniejszym drinkiem z dodatkiem toniku jest gin z tonikiem."

Co do taśmy. Nie znalazłem takowej w domu, więc na razie padło na sznurki

Alkohol, napoje gazowane - jedno i to samo :P A tak na serio to chyba żem się nie wyspał. ~y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt eskapady na strych :P

klick, klick. Oldschool pełną gębą :P

Co ciekawe, w obudowie, pod kartą był jeszcze osobny wentylator Tracera :P No i chłodzenie procka też nietypowe. Od boxa intelowskiego aż do kratki w obudowie szedł 'tunel' zakończony jeszcze jednym wiatrakiem. Wrzuciłbym zdjęcia, ale jest tyle kurzu jest, że można zawału dostać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt eskapady na strych :P

klick, klick. Oldschool pełną gębą :P

Jeżeli dla Ciebie to jest oldschool to zastanawiam się czym dla Ciebie jest Riva TNT.

No i chłodzenie procka też nietypowe. Od boxa intelowskiego aż do kratki w obudowie szedł 'tunel' zakończony jeszcze jednym wiatrakiem. Wrzuciłbym zdjęcia, ale jest tyle kurzu jest, że można zawału dostać xD

No przecież nic nie typowego to nie jest - można powiedzieć, że swojego czasu w Intelach uchodziło to za standard.

Mój komputer

p1040160n.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jak znajdę w końcu tą pastę co gdzieś zapodziałem to wreszcie będę mógł się pobawić.

Edytowano przez MadMan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...