Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Ja za swojego Armor A60 (+1 do prestiżu bo go nie ma na alledrogo :P) dałem jakieś 260 zł, i ma chyba wszystko co do szczęścia potrzebne, oprócz otworów na kable. Jak poczuję przypływ weny to go rozmontuje, złapie diaxik i sam je dorobie. Ale narazie jestem zbyt leniwy :P

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Allegro, to tam w ogóle czasem się zdarzają bardzo fajne okazje. Ostatnio było ~25 sztuk Anteca P182 za... 199zł. Miałem ciężki orzech do zgryzienia, czy nie namówić brata na wymianę swojego iboxa ;)

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu on nieuświadomiony jest?

Niedawno naprawiałem koledze kompa. Nic poważnego, ale pod maskę trzeba było zajrzeć na chwilę. Jak otworzyłem obudowę, powitała mnie pajęczyna, zapchany cooler procka, i siwa karta graficzna, do tego kłaki przy zasilaczu i z przodu obudowy. Sodoma i Gomora. A on na to "eeee to nie jest jeszcze tak źle z nim!". Załamać się można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle z nim nie jest. O sprzet jeszcze jako tako dba (skoro mimo takiego kurzu, iboxa i boxowego chłodzenia mu sie Q6600 nie przegrzewa...), po prostu żaden z niego entuzjasta i mu wystarcza to co ma. Zresztą i tak do tej pory twierdzi że jego ibox lynx 202k jest ładniejszy od mojego CMa 692 :P

Może kiedyś wrzuce foty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Jak szukałem obudowy to przeglądałem też ofertę i-boxów. Mają kilka naprawdę ładnych bud, ale w środku to nic ciekawego, więc stwierdziłem że skoro już kupuje nową budę to warto zainwestować w coś lepszego. Po długim przetrząsaniu Allegro padło na TT :P Najpierw chciałem A90, ale wtedy była dostępna tylko w chorej cenie 400 zł (bezsens), więc padło na A60. Po wczytaniu się w specyfikację okazało się że to był dobry wybór, bo sześćdziesiątka jest nieco lepiej wyposażona :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem dzis na laptopie w pracy stare zdjecie mojego kompa, zrobione jakies 2 lata temu:

dsc00008sa.th.jpg

Jesli dobrze pamietam, jego konfiguracja wygladala wtedy mniej wiecej tak:

Procesor: Intel Core2 Q6600 2,4GHz

MOBO: Asus Striker II Extreme

Grafika: EVGA GeForce 8800 GTX

RAM: OCZ 2GB

Dzwiek: Sound Blaster Fatal1ty 64MB

HDD: Seagate Barracuda 500GB SATAII

Obudowa: Thermaltake Armor

Klawiatura: jakas od M$ z czytnikiem linii papilarnych do logowania sie do Windowsa

Mysz: Logitech G5

Glosniki: Logitech Z3 2.1

Monitor: Samsung 21"

Z powyzszego zestawu do tej pory ostaly mi sie juz tylko glosniki i myszka, ktora od czasu do czasu podpinam do laptopa. Wciaz jeszcze mam tez widoczna na zdjeciu stojaca na kompie antenke firmy Hawking, doskonale wzmacniajaca sygnal sieci wi-fi. W ciagu kilku dni powinienem miec w pelni dzialajaca stacjonarke, to wrzuce tutaj takze jej zdjecia ze screenshotami z programow testowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym starcza maluch, drudzy wolą Ferrari... co w tym dziwnego :P W sumie sam się chyba kiedyś zdecyduję na SSD 64GB, ale raczej poczekam z tym do następnej generacji.

Pomyśleć że jeszcze 3 lata temu korzystałem z Celerona 433@525MHz i Rivy TNT. I byłem nawet zadowolony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...