Skocz do zawartości

Painkiller(seria) & Necrovision.


Gość kabura

Polecane posty

Gierka wychodzi za niecale 20 zl ! :)

Kupie tylko czy na gf 2 mx da sie wogole grac ... :?

Pytanie do tych, co grali w demo: na jakim sprzecie, na jakich detalach graliscie i jak chodzilo ?

Też myślałem, że sobie kupie za 20 zł. Widzialem demko u kolegi (ma Radeona 9600, 512 ram, Athlon 2200XP+) i wygłądało bosko. Po przyjściu do domu odpaliłem na swoim (GF4Ti, 256ram, Athlon 1700XP+) i wole nie mówić. OKROPNIE SKAKAŁO. I tylko sobie smaka narobiłem. A dziwne bo demo UT2004 na wysokich detalach chodzi mi płynnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 849
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Orion

A to dziwne!

Na takim sprzecie nie powinno skakac! Procek w porzadeczku, grafcia tez ( chyba ze zamiast Ti to jest MX to juz co innego) moze gierka to kolejny ramo-pozeracz ? No bo to jedyne wytlumecznie tego mulenia sie u Ciebie...

Ale o ile masz nowe sterowniki itp. to po zmiejszeniu detali ( ew. rozdzialki) powinno przynajmniej teoretycznie chodzic gites.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Jeeeeny. Ale to demo jest fajowe. Tylko szkoda, że dynamicznych cieni nie zaimplementowali w demku, ale i bez tego wygląda i działa grubaśnie. Ale, że skakało na GF 4 Ti... To raczej wina procka. Brat ma radeona 8500 LE, Athlona 2400+ i 256 RAM200. W 1024x768 ze wszytkim na ON i High działa. Czasem zwalnia [ok 20fps] (jak się baaardzo dużo dzieje), ale na moje oko to od RAMU. W końcu zalecane jest 512..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Są dynamiczne cienie, są. Trzeba w zaawansowanych opcjach włączyć cienie postaci i dynamiczne oświetlenie. Gierka wygląda wtedy jeszcze bardziej zaj****cie, niestety zwalnia tak bardzo, że nie da się grać. Chyba wymuszę na tacie małego upgrade'a, przydałby mi się jakiś lepszy procek i płyta główna do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w demo nie gralem, ale zapowiada sie swietna gra..no i po jakiej cenie :D ... jak sadzicie, czy na moim sprzecie painkiller dobrze chodzil? Mam Pentiuma 4 - 2,67 Ghz, 512 DDR, Ati Radeon 9200 64 ddr... np. Wladca pierscieni: powrot krola czasami tak cial,ze shok.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion
jak sadzicie, czy na moim sprzecie komp bedzie dobrze chodzil?

Jak zmniejszysz rozdzialke i detale napewno da sie grac ale majac Radeona 9200 nie nastawiaj sie na komfortowa gre :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmniejszysz rozdzialke i detale napewno da sie grac ale majac Radeona 9200 nie nastawiaj sie na komfortowa gre :(

dobra... juz zmienione :P przed chwila wstalem dlatego tak pisze ... :D ta karta zaczyna mnie juz denerwowac... a najgorze jest to,ze mam kompa zle skofigurowanego [plyta glowna z msi i karta z Gigabyte'a wiec sie 'gryza']... zastanawiam sie nad kupnem nowej karty, ale nie wiem co wybrac... wezme chyba cos z msi, zeby bylo ok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly momenty, kiedy mialem 110 fps :)

Pozdrawiam!

A mozna wiedziec, jak ilosc fps sprawdzales, bo cos sie nie moge w polecenie do konsolki wcelowac. Trafilem jedynie zmiane kata widzenia (fov jak w UT200x). Inna sprawa, że z tego co pamietam, w demie jest ograniczona ilosc fps do 30, co mozna zobaczyc w configu (i tam tez zmianic ;) ). Pisali tez o tym autorzy na oficjalnym forum bodaj...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabolum

Znalazłem...ściągnąłem...zagrałem...JA TO CHCĘ ! Może fizyka to nie Havoc, ale jest dobrze! Gierka wymiata wszystko co pojawiło sie dotychczas ze znaczkiem Made In Poland :) Mam nadzieję, że zoptymalizują troszeczkę kod gry i oby Multi wymiatał! Gierce życzę, aby czekano na nią tak jak na HL2, aby chodziła jak Wolfenstein 3D, aby grywalność w multi dorównała CSowi! Czego sobie i Wam życzę!

Wreszcie gierka na miarę Polskich programistów! Ma przewagę nad HL2 i całą resztą (termin : when it's done)...mamy demo Painkillera!

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz chyba liniowosc z fizyka :) Liniowosc - tak, gra jest do bolu liniowa pod wzgledem fabuly. Fizyka - nie, nie spadnie ta sama cegla, bo jest system Havoc, odpowiadajacy za realistyczna fizyke. No chyba ze strzelisz w identyczny sposob, z tej samej broni, z identycznej odleglosci itp.

No masz racje, ale zalapales o co mi chodzi :) Szkoda tej fabuly widze :/ Ale Havoc prezentuje sie nadzwyczaj milo :)

Pozdrawiam!

No to ja tez - Pozdrawiam! :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna wiedziec, jak ilosc fps sprawdzales, bo cos sie nie moge w polecenie do konsolki wcelowac.

Sprawdzalem tak jak zwykle, czyli programem FRAPS - darmowy programik wyswietlajacy w rogu ekranu aktualne fps.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Owszem dynamiczne cienie są, ale postaci. Natomiast mi chodzi o obiekty w grze (np. takie jak w Deus Ex 2). Ale to w końcu wersja 0.93 (chyba). Ale i tak nie ma co marudzić, bo jak na polskie twory, to jest to do tej pory najlepsza gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marco.sm

Ta gra może narobić szumu na zachodzie. Mam przynajmiej taką nadzieję [-o<

Czy czasem nie mówiłem Ci już czegoś o banalnych i krótkich postach - jakbyś nie zrozumiał powrórzę - jeszcze jeden taki i masz ostrzeżenia :evil: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie... Widziałem kilka filmików , są świetne. Bronie też są niezłe, fizyka i grafika powala......

Mój sprzęt (PIII 700, 384SDRAM, RAD 9100) będzie pewnie miał spore problemy z tą gierką, ale i tak kupię. Świetny pomysł z tą Dobrą Grą za 20 zł

:mrgreen: To jest dopiero walka z piractwem......POPIERAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem demo, pograłem i musze powiedzieć, że gra będzie rewelacyjna, szczególnie, że za 20zł w Polsce :D Fajna jest fizyka gry, można kilka śmiesznych screenów porobić :) Klimat w 1 planszy jest naprawde zaje***ty, coś jak połączenie Quake'a 1 z Hereticiem. Grywalność zrywa kask(razem z głową :D ) Kołkownica rulzz :D

Co do wymagań, to u mnie na XP2500+.Ti4600 i 512RAM gra chodzi cudownie, nawet z włączonym AntiAliasingiem na 4x

Orion, nie martw sie, u ciebie na MXie powinno śmigać dosyć ładnie, bo u kumpla z takim samym kompem jak twój, tylko, że GF2Ti z włączonymi wszystkimi detalami 2 1024 nie schodzi poniżej 30fps, a w 800x600 idzie jak po maśle(50fps<) Także zapowiada się TANI, POLSKI, z piękną grafiką, fajnym klimatem, powalającą grywalnością i MAŁYMI WYMAGANIAMI HIT!! Naprawde jest na co czekać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Dziwne, ale mnie się zbytnio nie podoba to, że Painkiller będzie taki tani! 8-[ Może ma to związek z tym, że niska cena i seria Dobra Gra jest domeną gier średnich (lub wręcz słabych). A Painkiller - gra na (wszech)światowym poziomie - jest właśnie wydawana na poziomie takich gier. Bardziej by chyba pasowała cena rzędu 60 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Może dystrybutorzy wpadli na taki plan, że lepiej zarobić cokolwiek na grze, sprzedając ją za 20 zł, sądząc, że ta cena przyciągnie potencjalnych nabywców. U niektórych pewno odezwie się sumienie - powiększ swoją kolekcję gier oryginalnych do np. 4 :D . Gdybym nie widział dema, też bym sądził, że coś tu jest podejrzane...Ale widziałem i podoba mi się i mam nadzieję, że tego nie spartaczą dając np. denne levele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Z pewnością tak właśnie pomyśleli, że im niższa cena (nie popadając w skrajność), tym więcej potencjalnych nabywców. Demo też widziałem i według mnie jest wspaniałe. Jednak szkoda mi się zrobiło panów z PCF z tego powodu, że zbyt dużo sobie w Polsce nie zarobią. Wydaje mi się, że cena rzędu 20 złotych to kpina dla gry na poziomie Painkillera ;). Twórcy zasługują na to, by sobie troszkę zarobić. Ale na pewno odbiją sobie na zachodzie. Ech.. znowu odezwało się to moje dobre, współczujące serduchno. Serduchno - mówiłem ci już, że masz siedzieć cicho! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Z pewnością nie. W chAmeryce będzie kosztował ok. 40 dolców, więc nie sądzę, żeby zrobili wyjątek na terenie Niemiec. U nas niższa cena bardziej się przyda z powodu wszechobecnego piractwa i niskich zarobków. W Niemczech nie ma z tym aż takiego problemu, więc nie potrzebują niskich cen. A i zarobić bardziej się da. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy ta cena dotyczy tylko Polski, czy też w Niemczech będzie można kupić Painkillera za 4 - 5 Euro

Nie. Przeciez producent chce na tym zarobic. Elastycznosc cenowa elastycznoscią cenową, ale bez przesady :) Po prostu w Polsce nastawiono sie na swego rodzaju "minimalizacje strat". Wiadomo przeciez, ze nawet jakby gra kosztowala powiedzmy 59 pln, co i tak jest cena niewysoka, to wiekszosc wolalaby sobie przegrac od kolegi czy kupic od znajomego pirata za ulamek ceny sklepowej. A przy 20pln to juz wiekszosc przynajmniej sie zastanowi, ze moze warto kupic oryginal.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge, Polakom to sie nic nie podoba. Gra-100zł, eee ale drogo, ide do kumpla niech mi przegra/ściągnie. Gra 20zł, eee za tania, pewnie jakiś kicz...W sumie, lepiej by zrobili gdyby dali PK do CDA :D Też 20zł(prawie) i CDA ma lepszą opinie, ale ten co czyta CDA, regularnie odwiedza popularne strony o grach, "działa" na forach wie, że PK to będzie "coś" i nie ważene czy będzie w Dobrej Grze, extra grze, super grze czy gdzieś. Ludzie z PCF chcieli poprostu wyrobić sobie "dobrą opinie", że nie dość, że robią suer gierke to jeszcze specjalnie u nas za 20zł!! I to im sie chwali, a nie to co zrobił Techland czy co to tam robiło Chrome'a, że nie dość, że zrobili dla polaków bete, to jeszcze za nie najniższą cene. Twórcy Polskich gier powinni dbać przedewszystkim o Polskich graczy, a nie traktowac ich jako króliki doświadczalne :evil: :evil: . Więc nie nażekajcie, że za 20zł, bo będziecie mieli wypas giere i nikt nie kupi pirata! Naprawde trzeba pochwalić PCF i za gre i za to co zrobili dla Polskich graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

A kto mówi, że się nie podoba taka niska cena? Czy ja tak napisałem w swoich postach? Wiedziałem o tym, że Painkiller będzie kosztował trochę taniej niż inne gry będące po premierze. Ale nie przewidziałem, że cena będzie AŻ tak niska. Myślałem, że cena będzie oscylowała w granicach 60 - 80 złotych. Więc chyba niezbyt trudno wyobrazić sobie mój (pozytywny) szok? Jedynie zdziwiłem się, że twórcy posunęli się tak daleko przy ustanawianiu niskiej ceny. I nie twierdzę, że Painkiller to kiepska gra, nigdy czegoś takiego nie napisałem i nie napiszę, bo Painkiller to cudna gierka (wiedziałem o tym już wtedy, gdy przeczytałem zapowiedź Painkillera w dawnym Secret Service). Tak więc proszę o czytanie postów Z WIĘKSZYM ZROZUMIENIEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i źle cie zrozumiałem, więc sorry. Ale pisałem to ogólnie o Polakach. Na innych forach ludzie cały czas mówią, że to będzie kicz, bo za 20zł..A nawet nie widzieli screenów, trailerów ani dema. Polacy tacy są. Coś za drogie-->eee, słabo

Coś taniutkie--->eeee, jeszcze bardziej słabo...Naprawde ten naród schodzi na psy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...