Skocz do zawartości

Painkiller(seria) & Necrovision.


Gość kabura

Polecane posty

Painkiller bedzie napewno super, widziałem trailer i wiem co mówie.Grafa extra,(super wygładaja bronie) dzwiek jesli taki jak na trailerze to bedzie bomba, plansze robia niezłe wrażenie tym bardiej ta katedra, WOW i ten system fizyki w grze Havoc 2 z którego korzysta HL 2 i jeszcze fabuła jej nie znam. Wiec podsumuwujac jesli to wszystko wypali w 100% a przynajmniej w 80-90, to bedzie naprawde pieknie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 849
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość R4fm@ster

Poczekamy, zobaczymy. Nie chcę, żeby z Painkillerem stało sie tak jak z Postalem 2. Miał być z niego taki chicior - i co ? - i dojpa.

Ale ja tam wieżę w polskich programistów i myslę, że osiągną przynajmniej taki sukces jak Chrome a może nawet większy :D .

P.S

Najlepszą polską grą i tak dalej jest FRANKO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy. Nie chcę, żeby z Painkillerem stało sie tak jak z Postalem 2. Miał być z niego taki chicior - i co ? - i dojpa.
Co jak co, ale Postal 2 nigdy nie był zapowiadany jako hicior... ba! - nawet nie wiedziałem, że coś takiego produkują...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperium Gier - gdybyś tam zaglądał co jakiś czas to napewno byś wiedział coś o Postalu na długo przed premierą.

Hm...źle mnie zrozumiałeś, po prostu ta gra jakoś specjalnie nie była kreowana na hicior, zapowiedzi były, ale takie zwykłe...

Painkiller ma dużą szanse okazać się hiciorem - to w końcu pierwsza rodzima gra na konsole (nie licząc Kangurka Kao :wink: )...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Painkiller będzie dobry pod warukniem, że wersja na PC będzie miała lepszą grafikę, :twisted: tak jak to zazwyczaj jest w grach wieloplatformowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę, że to będzie hit. No może nie tak wielki jak Nina Jamy Afganistanu, ale ciut mniejszy. Trailerek z CDA "łykłem" jak ciepłe kluseczki. No i jeszcze na konsolę wychodzi, mniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na cos dobrego <- to bylo powaznie

i na cos co ruszy na moim kompie <- to byl zart

Napewno u mnie nie ruszy. Chyba, ze ktos mi kupi nowy komputer. A skzoda, bo zagralabym sobie... Ostatnio mnie wzielo na wszystkie FPS, szczelanki, czy jak to tam chcecie nazywac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Obejrzałem trochę screenów, przemyślałem wywiad z twórcami i myślę, że to będzie taki Will Rock, tylko trochę mroczniejszy. Słowem - niezgorszy przeciętniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trochę screenów, przemyślałem wywiad z twórcami i myślę, że to będzie taki Will Rock, tylko trochę mroczniejszy. Słowem - niezgorszy przeciętniak.

A widziałeś trailer, chociaż troche zła jakosc ale mnie powalił, a te 2-3 screeny to nic takiego, najważniejsza jest grywalnosc i sposób walki.I napewno to nie bedzie coś takiego jak wspomniany Will Rock!!!!! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
A widziałeś trailer, chociaż troche zła jakosc ale mnie powalił, a te 2-3 screeny to nic takiego
Na oficjalnej stronie gry jest cała masa screenów. A trailer.... :lol: ciągle zapominam zainstalować QuickTime'a! Co za pacany nagrywają trailery w .mov zamiast .mpeg :x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś trailer, chociaż troche zła jakosc ale mnie powalił, a te 2-3 screeny to nic takiego
Na oficjalnej stronie gry jest cała masa screenów. A trailer.... :lol: ciągle zapominam zainstalować QuickTime'a! Co za pacany nagrywają trailery w .mov zamiast .mpeg :x

Mowie Ci sciagnij se Quick Time'a, i se obejrz ten trailer, wtedy powiedz co o nim sadzisz, zobacze ta oficjalna strone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Tropenhauzer

Wczoraj w nocy ściągnąłem demo Painkillera. I powiem szczerze, że giera jest po prostu wyku****na w kosmos. Ogólnie mroczny klimat, jedwabista grafika (silniczek graficzny jest świetny) i totalna masakra. Nie ma to jak przybicie przeciwnika do ziemi lub ściany za pomocą kołkownicy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest naprawdę świetna! Z pewnością kupię sobie oryginał, zwłaszcza, że ta gra ukaże się w serii Dobra Gra, a to oznacza, że Painkiller będzie kosztował zaledwie dwie dychy! Nie mogę się doczekać. Byle do kwietnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi demo Painkiller :?:

Demo już jest od 2 czy 3 dni np. na gry.wp.pl

Ja już mam na HDD , ale niestety w pracy :) Trza będzie "zabrać pracę" znów do domu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Gierka wychodzi za niecale 20 zl ! :)

Kupie tylko czy na gf 2 mx da sie wogole grac ... :?

Pytanie do tych, co grali w demo: na jakim sprzecie, na jakich detalach graliscie i jak chodzilo ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Będzie działać na GF 2 MX. Wprawdzie nie na najwyższych detalach, ale nawet w najniższych ustawieniach Painkiller wygląda bardzo dobrze. Ja mam Celeron 1100, 512 SDRAM i GF 4 Ti4400. Wystarczyło zmniejszyć rozdzielczość do 800x600, wyłączyć dynamiczne cienie (wszystko inne na maksa) i chodzi bardzo płynniutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi demo Painkiller :?:

Demo już jest od 2 czy 3 dni np. na gry.wp.pl

Ja już mam na HDD , ale niestety w pracy :) Trza będzie "zabrać pracę" znów do domu :wink:

RoZy jak skończysz z robota, to sie podziel nia z nami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

między GF4 Ti a GF2 MX jest przepaść, która może być za wielka żeby pogiercować w Painkiller. ale spróbować zawsze można. kiedyś grałem w RTCW na TNT 16 i było not bad^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejsciu dwoch etapow z wersji demo Painkillera mam miesane uczucia. Przede wszystkim rządzi engine gry - gra wygląda REWELACYJNIE i ma genialną fizykę (system Havoc). Klimacik tez niczego sobie, zwlaszcza na pierwszym levelu. Bronie calkiem sympatyczne, zwlaszcza swoisty shotgun strzelajacy drewnianymi kolkami (mozna np. przybic przeciwnika do sciany). Gorzej z grywalnoscia - z monitora momentami wieje nuda. Niby wszystko jest na miejscu - grafika, klimat, masy wrogow i akcji, ale jednak czegos brakuje... Denerwuje mnie sztuczny podzial etapow na czesci, zupelnie jak w Will Rock, czyli zamykaja cie na stosunkowo malym obszarze i nie otwieraja bramy, poki nie rozwalisz kilku fal przeciwnikow. Chcialoby sie juz isc dalej, ale nieeee, bo jeszcze pojawia sie 20 wrogow do rozwalki.

Jezeli tylko pelna wersja bedzie bardziej wciagajaca, bedzie miala dobra fabule, to moze byc hit. Inaczej bedzie to tylko bardzo rozbudowane demko technologiczne nowego engine'u.

Co do wymagan - na Duronie 1.6@2.0GHz, Radeonie 9500@pro, 512MB RAM gra chodzila swietnie - detale na maksimum, rozdzialka 1024x768. Klatki wahaly sie w zaleznosci od intensywnosci akcji i wielkosci obszaru, ale ani razu gra nie zaczela szarpac. Byly momenty, kiedy mialem 110 fps :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka "nieliniowosc" tzn. skrypty nie wystepuja?

Przekladajac na jezyk ludzki (graczusz jezykus ludzkus) jesli walne mozdzierzem w sciane, to zawsze spadnie ten sam obraz, ta sama cegla odpadnie, czy moze cos inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka "nieliniowosc" tzn. skrypty nie wystepuja?

Przekladajac na jezyk ludzki (graczusz jezykus ludzkus) jesli walne mozdzierzem w sciane, to zawsze spadnie ten sam obraz, ta sama cegla odpadnie, czy moze cos inaczej?

Mylisz chyba liniowosc z fizyka :) Liniowosc - tak, gra jest do bolu liniowa pod wzgledem fabuly. Fizyka - nie, nie spadnie ta sama cegla, bo jest system Havoc, odpowiadajacy za realistyczna fizyke. No chyba ze strzelisz w identyczny sposob, z tej samej broni, z identycznej odleglosci itp.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...