Skocz do zawartości

World of WarCraft+dodatki


Gość kabura

Polecane posty

Nie ma to jak narzucony limit danych... Do przegladania netu i odbierania maili bez problemu wystarczy, ale jesli jestes graczem, to unikaj tego jak ognia. Niestety wszelkiego rodzaju patche i update'u contentu swoje waza... Nie wspominajac nawet o dystrybucji cyfrowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A dlaczego tutaj tak cichutko od paru dni? Skoro ostatnio dodano nowe PvP Mounty. Dla Alliance - Vicious War Steed natomiast dla Horde: Vicious War Wolf. Na głównej WoW-a wyczytać można, że dodane one zostały wraz z patchem 4.2 i aby takiego "sweet" Mounta dosiąść musimy posiadać zdobyte achiv 75/150/300 wygranych na BG. Tak nawiasem to Fire Festival też się miło zapowiada. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten ;) mi natomiast ten walentynkowy do gustu najbardziej przypadł ze wszystkich w jakich miałem okazje brać udział. Takie szerzenie miłości w grze, ciekawe i fajne. ;)

Po za tematem Eventów, nie tak dawno temu widziałem na głównej nowe zbroje, które mają zostać/już zostały wprowadzone. Fakt oczywisty ta dla Mage była najbrzydsza. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, bo przez dlugi czas to hunterzy dostawali najbrzydsze sety. ;) Mnie najbardziej podobaly sie do tej pory T2 dla palka, T5 dla locka no i T10 dla death knighta. Chociaz IMO to rogale maja najwiecej szczescia jesli chodzi o design setow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, bo przez dlugi czas to hunterzy dostawali najbrzydsze sety. ;) Mnie najbardziej podobaly sie do tej pory T2 dla palka, T5 dla locka no i T10 dla death knighta. Chociaz IMO to rogale maja najwiecej szczescia jesli chodzi o design setow.

DK - kurcze, zawsze dostawał najlepsze zbroje :( Takie mroczne, stylowe, świetnie mu pasowały! :D T8 rządzi! :] Choć w sumie te Sety dla Mage - Arena też dają radę.

Co do Pana UP ja grywam na Agamaggan. Świetny PvP server. :) Alliance. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole sety wygladajace co prawda mrocznie, ale w miare normalnie. Nie podobaja mi sie te, w ktorych cos tam mocno swieci, blyska sie czy dymi, bo przez to postacie wygladaja jak Power Rangers z kosmosu, co slabo pasuje do realiow Azeroth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównej możemy zobaczyć już nowe zbroje przygotowane na 10 sezon PvP. Tak oto się prezentują: Season 10 Armor Preview. Normalny jest fakt, iż Set przygotowany dla DK po raz kolejny jest naj, naj aczkolwiek ten dla Shamana jak i Mage też daje radę. ;) Tym razem nie narzekam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja narzekam. Bo odkad Blizz wprowadzil resilience w TBC to z hardcore pvpera stopniowo przeszedlem do bycia hardcore pverem, grajac na bg i arenie juz tylko dla zabawy gnomim lockiem affliction. Przynajmniej do czasu az nie stwierdzilem, ze po ponad 5 latach czas przejsc na zasluzona WoWowa emeryture. Ale chociaz nie bylo mnie w Azeroth juz 10 miesiecy to, jak to mowili kumple z dowodzonego przeze mnie premade pvp "the drums of Warsong Gulch will always run in your blood". Stare, poczciwe WSG... Ile to godzin i epickich batalii stoczylem na tym battlegroundzie, ilu wspanialych graczy pvp w Alliance i Hordzie sie tam poznalo. Az lezka sie w oku kreci... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu - szkoda, że na różnych serverach graliśmy ;D Skosiłbym tego Twojego Hunter-ka moim wspaniałym (Fire) Mage, który tak nawiasem nie ma jeszcze pełnego seta PvP na 70 lvl :D

O.o a czy ktoś widział te cuda? New Designs for World of Warcraft Visa Card. Śmiało dopisuję do mojej listy marzeń! ;) Jako mały bonusik do zamówienia karty dodają 1 miesiąc grania. Cudo! :D Chcę tą z Deadwingiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skosiłbym tego Twojego Hunter-ka moim wspaniałym (Fire) Mage

Mysle, ze nie. I to nie tylko dlatego, ze moj hunter, lock, druid i DK maja pelne sety pvp. Po prostu za duzo bg i dueli stoczylem kazda z tych postaci do poziomu 80 by nie wiedziec jak nimi optymalnie grac pvp, jakich sztuczek sie spodziewac i by nie umiec poradzic sobie z takim plackiem jak fire mage. :P Juz lepiej by Ci poszlo gdybys stanal do duelu bedac we froscie. Co prawda i tak wiele by Ci to nie pomoglo, ale przynajmniej walka bylaby dluzsza. :P Musialbys grac rogalem lub upierdliwym palkiem i byc zrobionym typowo pod pvp zebym sie musial naprawde pomeczyc. A to i tak pod waruniem, ze nie stanalbym do duelu moim DK czy dr00dem. Wiec nie prowokuj, bo jeszcze sobie konto odmroze i zaprosze na Khadgar. ;) I lepiej uwazaj czego sobie zyczysz jesli chodzi o mojego huntera - do pvp zawsze uzywalem nietoperza. Nie dlatego, ze zadawal super obrazenia, ale dlatego, ze jak juz "siedzial" na przeciwniku, to wiekszosc graczy zaczynala sie motac, bo on sam i jego skrzydla zaslanialy spora czesc ich ekranu i wprowadzal na nim lekki chaos. Taka mala, zlosliwa dywersja z mojej strony. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mi grozi! :D Ja mojego Fire nigdy nie zmienię! Jest wspaniały. Pyro wymiata jak crit siądzie, a living bomb też nie źle daje czadu. Wiesz to było tylko tak: o, powiedziane ;) nie skosiłbym! Ciesz się! ;( Chociaż zawsze można byłoby spróbować ja z healerem a Ty bez. Byłby równe szanse :D Albooo, ja dobiję 85, zrobię full seta a Ty zostaniesz na 80 i co wtedy? min. około 100k hp różnicy. Ale ok... już nie prowokuję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyro wymiata jak crit siądzie

No i to jest wlasnie najwiekszy problem fire magow. Jak walna z zaskocznia czyms mocnym, wyplacajac komus spory bochenek prosto w twarz, to maja szanse cos ugrac. Gorzej jednak, jak z zaskoczenia wyjda nici, a crity nie beda siadaly zgodnie z planem. Bo zanim taki ubrany w szmaty placek cos ukreci, to moze byc juz za pozno. Tym bardziej, gdy prawie gotowa ognista kula zostanie przerwana i trzeba zaczac castowac od poczatku. Naprawde, ze wszystkich magow jakich spotykalem w pvp, ci ogniowi, owszem, jesli nikt im nie przeszkadzal potrafili mocno walnac, ale ich zywot byl zazwyczaj krotki. Za to kiedys trafilem na maga, ktory bez leczenia ogral i pokonal 4 przeciwnikow naraz, wciaz zakladajac im buty, blinkujac sie i walac ich z dystansu. Byli nieporadni jak male dzieci. Tyle ze on w ogniu nie byl zrobiony... ;)

Co do reszty - z healerem to ja sie nie bawie. :P I nie prowokuj, bo nie chce wracac do WoWa. Jest za duzo innych gier, ktore czekaja az je przejde, by znow sie dac wciagnac w zycie w Azeroth...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze można byłoby zagrać po raz kolejny. Ja zapewne w niedalekiej przyszłości zamówię sobie Cata i PrePaida. Dobiję ten upragniony 85 - Magiem, jakiś PvP secik na 85 zbiorę i trochę w areny i bg się pobawię. Już nie mogę się doczekać. Ciekawe czy guild tęskni. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie masz racje, z tym zagraniem po raz kolejny. Ale WoW jest na tyle miodna gierka, ze niezle wciaga. A jak juz Ci kiedys pisalem, wyznaje zasade, ze albo gram w niego na powaznie, starajac sie wyczyscic z gildia wszystko co jest do wyczyszczenia i porzadnie rozwinac oraz uzbroic moje postacie, albo nie gram wcale. Jesli juz mam placic abonament i poswiecac swoj wolny czas na gre, to chce to robic w pelni w high-endzie, a nie biegac tu i tam dla zabawy, lowic ryby, boostowac niskie lvl w instancjach, robic randomy i okazjonalnie chodzic na 10-osobowe rajdy. Cos takiego moglbym robic ewentualnie altem, ale nie mainem. A ze czasu juz nie starcza na regularne rajdowanie, a takze innych tytulow nie bedacych MMO i wartych uwagi jest calkiem sporo, to sadze ze moj czas w WoWie minal. Jesli chodzi o rozgywke online to duzo bardziej wole teraz rozegrac kilka szybkich meczy w BF: BC2 Vietnam czy CoD: MW2. Przynajmniej nie zabieraja tyle czasu co MMORPG i w kazdej chwili (a dokladniej po kazdym meczu) mozna je po prostu wylaczyc i zajac sie czyms innym, zamiast wciaz byc skupionym na poprawnej taktyce podczas rajdu, z ktorego choc mozna, to nieodpowiedzialnie jest wzgledem reszty gildii wyjsc przed jego koncem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu zróbmy wszystkim joke i wykupmy WoW-a na dwa mieszki. Ciut sobie przypomnimy, zagramy, poczujemy radość płynącą od WoW-a ale mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia. Mianowicie: zagramy na tym samym servie. Uprzedzam, będę przekonywał dopóki się nie zgodzisz ;) Ja sobie właśnie włączyłem trial na 10 dni - jakoś tak mnie naszło i wynikło z tego to, iż taka wielka ochota zagrania mnie złapała... huuuuh.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie tej ochoty najbardziej sie boje........ :dry:

Triala w sumie tez mam do wykorzystania, a nawet dwa. Oprocz moich bylych mainow mialem juz niskolevelowego maga, priesta i warriora, a palkiem i rogalem gralem w betach TBC i WotLK. Pozostaje chyba tylko szaman. Ale jak mnie wciagnie, to na samym trialu sie nie skonczy. Na szczescie wciaz czekam na nowa grafe, wiec Twoje niecne podszepty i kuszenie mnie na nic sie nie zdadza, tym bardziej, ze na starym i mulacym laptopie grac nie bede, a na drugim, majacym ledwie 2 miesiace nie moge WoWa zainstalowac bo to sprzet sluzbowy. Zreszta w nastepny weekend sie przeprowadzam i bede zbyt zajety, a na nowym mieszkaniu zanim mi neta podlacza, to z doswiadczenia wiem ze z 3 tygodnie mina. Jak widzisz w WoWem mi zupelnie nie po drodze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się ja poczekam ;) Ty sobie zrobisz coś ciekawego a ja już się rozmarzyłem and Hunterkiem no chyba, że na Agamaggan-ie zechcesz zagrać to wtedy wiadomo. TS-ik, fajna guild (25 lvl już dawno nabili - w ogóle te parę miesięcy temu jak grałem - super klimat i fajni gracze byli. Myślę, że do teraz tak pozostało) raidy, bg iiii na tych dwóch miesiącach wtedy, znając życie pewnie się nie skończy. Po raz kolejny powtórzę: nie przestanę namawiać. Będę kusił niczym Szatan aż się zgodzisz. Przypomnij sobie to latanie na BG, Insty - istny raj i ten klimat Azeroth! A potem Cataclysm i padający niczym mucha wielki Deadwing! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Na jakich dwoch miesiacach? Ja mam triala tylko na 10 dni. A jesli chodzi o subskrypcje to zawsze wykupowalem na min. 3 miechy z gory. Ten Amagan czy jak on sie tam zwie, moglby byc... W koncu przez ponad 5 lat siedzialem na Khadgarze. Tylko raz probowalem swoich sil na Warsong, ale tam mnostwo Rosjan gra i na glownym wiekszosc wypowiedzi byla pisana cyrylica. Wytrzymalem tam az do nabicia 14 lvl... -.-;; Ale zaczynac wszystko od nowa? Chyba juz bym wolal zrobic transfer postaci, ewentualnie znowu wybrac DK, zeby od 1 lvl nie zaczynac... Na razie jednak nie mam na to i tak czasu. Zobaczymy na ile Ci starczy cierpliwosci z tym kuszeniem mnie i czy bedzie ono skuteczne. :P A tak przy okazji to grasz po stronie Alliance czy Hordy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to legalne, posiadam konto do WoWa z dodatkami aż do Wrath of The Lich King. Ostatnio grałem w grudniu chyba, zmieniłem kraj na Wielką Brytanie. W śrd. gdzieś ładuje konto i kupuje Cata, więc jeśli ktoś chciałby mnie zaprosić do gry i otrzymać 30 dni za darmo to prosiłbym o wysyłanie zaproszenia. Nie wiem czy to działa u nas w kraju dlatego zmieniłem kraj czekam na wasze odp. kto pierwszy ten lepszy :)

Up: Nie aktualne, przepraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zdaje mi sie, ze Blizz nigdy nie robi specjalnych ofert ograniczonych tylko do poszczegolnych krajow. Jesli juz, to raczej dana promocja obejmuje swimi warukami caly region (Europa, Ameryka, itd.). Nie widze wiec sensu w zmienianiu przez Ciebie kraju przypisania konta. To nie Xbox Live czy GfWL Microsoftu, gdzie aby grac trzeba bylo robic tego typu cyrki z rejestrowaniem sie. Jak widac Polak potrafi kombinowac na wszelkie mozliwe sposoby, ale w tym konretnym przypadku niepotrzebnie starasz sie byc cwany i osiagnac korzysc oszukujac system. A jesli nie wiesz, czy dane dzialanie jest legalne i zakladasz, ze moze takie nie byc, to powinienes sie najpierw powaznie zastanowic nad tym co chcesz zrobic i zasiegnac opinii forumowiczow na ten temat. A takze przeczytac regulamin FA poruszajacy kwestie forumowiczow podejmujacych nielegalne dzialania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu - Alliance, gdyż Horde jakoś nie miłosiernie mnie odpycha. Mój DK (oddany bratu) oraz Mage to Night Elfy - czyli dwie postacie, z którymi spędziłem najwięcej czasu. Na tym samym account mam także niskopoziomowego Dwarfa - Warrior oraz Druid brata - Human. Jeśli chodzi o Horde to posiadam niestety także nisko poziomowego Hunter-a - Blood Elf-a (akurat BE - ślicznie wyglądają ^.^). Co do kuszenia, będę próbował mam nadzieję, że z pozytywnymi skutkami. ;)

Co do opcji, którą opisałeś powyżej, wyczytałem na polskim forum WoW-a , które nawiasem bardzo tępi piractwo o funkcji "wyuczania" nowych graczy za pośrednictwem, że tak powiem weteranów, którzy w zamian dostają miesiąc gry za darmo. Niestety co typowe, opcja ta nie działa na terenie polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem, ze grasz Horda... Ale to dobrze, bo ja tez od zawsze Alluchem bylem. W Hordzie gralem tylko dwa razy - raz w becie TBC, bo chcialem wyprobowac BElfy, a drugi raz jak stwierdzilem, ze zrobie sobie Taurena warka na pvp i wylevelowalem go do 29 lvl. Okazalo sie to byc wielkim niewypalem, bo za kazdym razem po wzieciu flagi na WSG z bazy Alliance, w pewnym momencie mylily mi sie kierunki i wracalem do niej z flaga, myslac ze to moja baza. Sila przyzwyczajenia... :P Od Blood Elfek wole Dranejki (ach te ksztalty), chociaz zadna kosmiczna osmiornica z rogami nigdy nie gralem. ;) Moimi mainami byli kolejno: NE hunter, gnomi lock, NE dr00d i ludzki DK. Do krasnoludow nigdy sie nie przekonalem, a krasnoludki sa obrzydliwe, gorsze od taurenek.

PS.

A kus, kus... W koncu "kropla drazy skale". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...