Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Tak tylko trzeba mieć szczęście do naprawdę dobrych przedmiotów...A co do samego Diablo, to od 5 lat zawsze wracam do grania w DII w wakacje chyba 5 lat temu w wakacje 1 raz w DII zagrałem i tak mi zostaje :) co nie znaczy, że nie pogrywam jak nie ma wakacji :P Ogólnie to jest dla mnie cudowna gra........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo... fajna gierka przeszłem pare razy i na BN grałem ale denerwuje mnie (do dzisiaj) ze kazdą postacią gre przechodzi się dokładnie tak samo (nie licząc innych ataków i takie tam) chodzi mi o to ze kazda postać ma dokładnie taką samą historię w np. Sacred (choć gra moim zdaniem o duzo gorsza) początek gry kazdą postacią jest inny. Ale i tak Diablo przykuwa do komputera na wiele dni wybijania w pień sił piekielnych i poszukiwania nowych artefaktów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tak samo bo w końcu każdą postacią wychodzi się z innego miejsca w mieście :D A jak grasz palem to jest najłatwiej,czar "modlitwa" który leczy cie nawet podczas walki i niezłe obrażenia.Gorzej kiedy grasz czarodziejką:to moja ulubiona postać ale może być nią ciężko bo na początku zadaje małe obrażenia swoimi czarami,lecz już w 2 akcie możesz zobaczyć jej prawdziwą moc :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tak samo bo w końcu każdą postacią wychodzi się z innego miejsca w mieście A jak grasz palem to jest najłatwiej,czar "modlitwa" który leczy cie nawet podczas walki i niezłe obrażenia.Gorzej kiedy grasz czarodziejką:to moja ulubiona postać ale może być nią ciężko bo na początku zadaje małe obrażenia swoimi czarami,lecz już w 2 akcie możesz zobaczyć jej prawdziwą moc

Zaznaczę, że nie od postaci zależy gdzie wychodzisz z miasta, bo za każdym razem świat jest generowany losowo. Poza tym moim zdaniem paladyn to cienka postać, leczenie pomaga może w 2-3 pierwszych aktach, potem daje małe korzyści, o wyższych poziomach trudności nie wspominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pall niby cienki jest? Człowieku co ty za brednie opowiadasz. Hammer, smite czy zeal dobrze rozwinięty jest jedną z lepszych postaci. A pal dla nowego w sanktuarium jest nalepszym sposobem zapoznania z grą i jej prawami :) Nie ma to tamto, na CBNie też się świetnie sprawdza i tani equip nosi :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak sobie nie radzisz to nie bierz tego za wyznacznik jakości postaci :twisted: Zabka to tylko trapka 8) Inne zabki sa zbyt słabe :wink: A 1000 dmg to jest prawie nic :lol: Dru wali około 9000 dmg uśredniając :P Blizzka fireballem to około 5k dmg, hammer 4k - 5k młotkiem pociągnie więc

twój dmg jest mały ale przypuszczam że dopiero zaczynasz i niskie lvl masz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o sposób przejscia tylko o samą gre choćby troche questy pozmieniali dla danych postaci, takie urozmaicenie dłuzej by sie grało.

A jak by się grało na BN?? Żeby przejść qesty dla czarodziejki musisz znaleźć serwer z samymi czarodziejkami tak?? Troche to dziurawe... Ale jak naprawde tak tego potrzebujesz napisz maila do blizzarda może udostępnią taką opcję w następnym patchu... w co szczerze wątpię, chociażby z powodu BN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na BN nie muszą zmieniać ale wiedz ze choc internet jest tak sławny to nie wszyscy go mają, A co do misji to uwazam ze dałoby sie na BN tak zrobic.

chocazby wsadzili jakis poczatek, a nie tak nagle niewiadomo skąd pojawia sie "łowca przygód" i walczy za darmoche, to troche dziwne. Ale to nie zmienia faktu ze lubie blizzard i szanuje ich za robote jaką wykonali nie tylko przy diablo II ale i całej serii (łacznie z dodatkami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na BN nie muszą zmieniać ale wiedz ze choc internet jest tak sławny to nie wszyscy go mają,

Internet jest sławny, i nawet w polsce (kraj który ledwo mieści się w normach unii europejskiej:D), ten internet ma dużo osób!!

Ale masz rację jakieś urozmaicenie fabuły by się przydało. Ale mi się wydaje że blizzard ciągnie po tradycji... tzn. w pierwszym diablo był bezimienny bohater, to w dwójce też będzie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh człowieku jak nie jeśteś dobrze poinformowany to się nie odzywaj... Wyszły już 4 książki oparte na fabule diablo "w tym trzy przelozone na naszą ojczystą mowę), więc lepiej pójdź do (no może nie najbliższej) księgarni która zajmuje się głównie fantastyką (poznasz taką zwykle po tym że na wystawie, oprócz książek znajdziesz różne figurki i inne gadżety), poczytaj polecam. Chociaż one nie pasują do żadnej klasy postaci głównego bohatera możesz wyobrazić sobie jak chcesz :D. I przy okazji rozwiniesz wyobraźnię :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie wyszły ksiązki oparte na diablo, ale mówie o grze w której gracz będzie się czuł całkowicie zaangazowany. Bo wiesz Diablo rozwala Tristram a jakas czarodziejka chce z nim walczyć po 1 łowczynia przygód rozumiem, więc jak jest lowczynia przygód muszą być tez inni łowcy (wiem sa wojskowi walczący broniąc miast, ale to nie to samo), zmienia się to troche w Harrogath. Ale nie zadowoliło mnie to w pełni. Po 2 mogliby wreszcie (moze w 3) wprowadzic jak juz wyzej pisałem początek historii postaci np kazda postać ma inny powód osobisty i jeden wspólny (np zniszczenie Tristram) do walki z diablo i jego braćmi. Uwazam ze w ten sposób gracz będzie bardziej zachęcony do gry i wielorazowego jej przechodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie wyszły ksiązki oparte na diablo, ale mówie o grze w której gracz będzie się czuł całkowicie zaangazowany. Bo wiesz Diablo rozwala Tristram a jakas czarodziejka chce z nim walczyć po 1 łowczynia przygód rozumiem, więc jak jest lowczynia przygód muszą być tez inni łowcy (wiem sa wojskowi walczący broniąc miast, ale to nie to samo), zmienia się to troche w Harrogath. Ale nie zadowoliło mnie to w pełni. Po 2 mogliby wreszcie (moze w 3) wprowadzic jak juz wyzej pisałem początek historii postaci np kazda postać ma inny powód osobisty i jeden wspólny (np zniszczenie Tristram) do walki z diablo i jego braćmi. Uwazam ze w ten sposób gracz będzie bardziej zachęcony do gry i wielorazowego jej przechodzenia.

Niezły pomysł chociaż do zrobienia tylko w singlu... Widzisz powiedzmy że bohaterowie się złączyli w jedną drużynę, każdy bohater ma inny powód osobisty, i po pokonaniu diablo zaczynają się sprzeczki... np. nekromanta chce wskrzesic diablo zeby uslugiwal tylko jemu itp. itd. Chociaż powiem ci że na BN jestem bardzo zachęcony do gry... gram już miesiąc przeszedłem normalny poziom trudnosci kazda postacia, a koszmar 2, i nikt mi nie zrobil zadnego taxi!! Zawsze wybierałem serwer gdzie są postacie na moim lvl, i przechodziłem dany qest... Wiec nie mów mi że nie jesteś zachęcony do gry w diablo bo i tak nie uwierze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPAWN rację co do fabuły. Ludzie to tylko action RPG a jak niektórzy wolą Hack&Slash. Tu fabuła choć jest wskazana nie musi być epicka :wink: W diablo po necie tyle ludzi gra i jakoś fabuła (raczej prawie brak) ich nie powstrzymuje. Przyznam gdy grałem w singla to czytałem i słuchałem wszystkich textów odnośnie questów i filmiki z zachwytem obejrzałem. Teraz na singlu nie mam ani jednej postaci :P Wszystkie siedzą na CBNie i nie zdażyło mi się aby wsłuchiwać się w historię postaci. Jednak jedno jest zaimplementowane postacią, iż podczas rozmowy np necro od nitha słyszy "a nekromanta ..." i tego jest więcej 8):wink: SPAWN jak byś miał ochotę to gg i pisz do mnie to taxi się zrobi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz spawn ja na BN tez gram dość długo i ciągle chce wracać do gry na nim, ale nawet nie mam serca zeby włączyć singla (przeszłem trzema postaciami i więcej razy mi sie juz nie chce), w ten zwolniony czas moge zagrać w cos podobnego do diablo (bo przewarznie gram tylko w RPG).

A co do BN to uwarzam ze Blizzard wykonał kupe roboty i to takiej wielkiej a nie cuchnącej (do dzisiaj nie spotkałem się z grą o tak rozwiniętej opcji multiplayer).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...