Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Fabuła ciekawa, ale ta Legia to trochę nie pasuje. Niektórzy kibice pewnej drużyni mogli by trochę tytuł zbojkotować. Zresztą nie wydaje mi się, żeby to fabuła była przeszkodą. Larę wskrzesili, kogoś tam sklonowali to i z fabułą Diabo nie powinni mieć większych kłopotów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

WARCRAFT IV JUŻ W GRUDNIU 2017 ROKU!!! :D

Że co? Tak wcześnie? I że ja mam sie niby na to nabrać? Phi! :P

A tak wogole zapewne wiecie ze Blizzard sie podzieliło... i Roper zamierza zrobić jakąś krawa gre z masą pentagramów... czyżby Diablo3? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że jedynka ma lepszy klimat niż dwójka. Grałem w jedynke (tzn hellfire)po tym jak przeszedłem dwójke. I pierwsza częsć bardziej chyba wciąga.

Wjedynke grałem baaaardzo długo a w dwójke tylko 1 akt jakoś mnie znudziła:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że jedynka ma lepszy klimat niż dwójka. Grałem w jedynke (tzn hellfire)po tym jak przeszedłem dwójke. I pierwsza częsć bardziej chyba wciąga.

Wjedynke grałem baaaardzo długo a w dwójke tylko 1 akt jakoś mnie znudziła:(

Diablo 2 jest lepsze pod kazdym wzgledem do Diablo. Czuc tu powiew swiezosci jak i bardziej rozbudowany Battle.net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś argumenty?

Poza tym kilkanaście tysięcy graczy na całym świecie zdaje się temu przeczyć. Gra jest pod każdym względem lepsza od poprzedniczki, no może tylko nad muzyką możnaby się zastanawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie jedynka i dwójka są super. :twisted: Jedne z najlepszych gier wszechczasów (zresztą wszystko Blizzarda jest najlepsze :twisted: )

A co do Diablo 3 to kto wie, może kiedyś....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jednak nie przeslania tego ze gra jest co najwyzej srednia :(

Coś wczoraj szybko Ci posty przychodziły (o ile się nie mylę coś ok 70 :shock:), tylko jakieś bezsensowne są niektóre, patrz wyżej!!

Gra jest średnia :?:, a mogę wiedzieć dlaczego taq uważasz? Mnie wciągnęła na cały rok, teraz szaleję na trasach NFS'a lecz mimo to gdy tą odinstaluję Diablo2 wróci na HDD, i będę grał dalej (może Battle.net, może poraz n-ty single :wink: ), oczywiście razem z LoD, jeśli uzbieram te 99 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czytałbyś lupus ostatnich kilka postów, to wiedziałbyś, że trzeba uzasadniać swoje zdanie.

Ale poruszono tu ciekawą kwestię. Chodzi o patch 1.10. Ja osobiście uważam, że zmiany są na plus, ale troche niesprawiedliwe wydaje mi sie to, że niektóre postaci sa krzywdzone. O co mi chodzi? Na pewno wiecie, ze w tym patchu są umiejętności "powiązane" ze sobą, czyli nim wyższy poziom jednej, tym lepsze działanie drugiej - powiązanej. Ale na przykład czaro ma takich umiejętności mnóstwo, a assa czy ama prawie żadnych. Przez to ja, który gram amazonką byłem rozczarowany. Przez to niektóre postaci zanadto sie wzmocniły (czarodziejka, którą wspomniałem chociażby).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgadza.Jak sie zrobi amke ze switchem i z honorem,wfem i innymi smieciami to naprawde ma sie bardzo duze szanse nawet z najlepsza czaro.Chociaz trzeba przyznac ,ze enigma niezwykle wzmocnila barbow,palow i druidow ,co znacznie utrudnia gre innymi postaciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny wypas.Jak gram to nie ruszaj mnie bo bedzie zle:)

Może byś tak uzasadnił co Cię tak w tej grze zaciekawiło. :?: A nie wypadasz z tym postem w ogóle nie na temat i nie wadomo po co. JA bym chciał wiedzieć do jakiej postaci jesteś tak przykuty ze aż strach cię "dotknąć" -__^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stalowy_szczur
Normalny wypas.Jak gram to nie ruszaj mnie bo bedzie zle:)

Może byś tak uzasadnił co Cię tak w tej grze zaciekawiło. :?: A nie wypadasz z tym postem w ogóle nie na temat i nie wadomo po co. JA bym chciał wiedzieć do jakiej postaci jesteś tak przykuty ze aż strach cię "dotknąć" -__^

Gram Paladynem.Gra ma ciekawa fabule i klimat.I bardzo nielubie jak ktos mi przeszkadza w czasie grania.Pasi?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1.10... Mimo, że masa rzeczy zostałą poprawiona, postacie wzmocnione (ama już nie taka niepokonana :twisted: ) to parę rzeczy to czyste partactwo :( : w duelach właściwie przestał istnieć ll i ml, przez to ani nie ma many, a i duel kończy sie właściwie po 2-3 ciosach w większości przypadków. Pvp i TvT w 1.10 teraz (nawet dośc mocno) sux, bo kto z melle rozwali bez zgona dobrego nekrosa z wymaxowaną Krwawą Dziewicą?? Tutaj lipa na całej linii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbytnio pala wypakowali.Bylem swiadkiem ,co jakis pal z botdem itd. rozwalil caly team ,ktoremu naprawde nie bylo co zarzucic.Wkurzylo mnie zmniejszenie DR do max 50%,co uniemozliwia takiej amazonce przezycie jednego ciosu barba :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi mody (np ja, jako odwieczny legit wręcz ich nie cierpie, bo takie pozwalające kupować runy w sklepie to już normalnie #@#@ , zabijające całą radośc z grania). Co mi po "niby" totalnych konwersjach, skoro engine D2 uniemożliwia (włąściwieeee) tworzenie fanowskich potworóww, lokacji itd :idea: To nie W3 w którym możemy nawet tworzyc własne kampanie (dlatego tak wiele zalezy od graczy, którzy swoimi tworami wydłużają cza gry na singlu/mp), tu jesteśmy na łasce (lub niełasce :P ) Blizza (który się nawiasem mówiąc sypie :shock: )

Na polskich "fanowskich" serwerach panuje niepodzielnie 1.09, ale w ten sposób tracimy też wiele zalet 1.10 ,a poza tym granie na oryg. cd-keyu na BN także daję satysfakcje :) . Jak ktoś chce szkolić na servach pl umiejętności to niech gra na angrenoście, w którym w 10 minut ma najlepsy sprzęt w grze i liczą sie jedynie umiejętności gracza 8) . Ja sam nie próbowałem, ale od 1.10 na pl CBN zapanowała moda grania na ag. Nie mnie oceniać czy to dobrze, czy źle.

Co do ip... Jesteś IMO w błędzie sądząc, że grając w ten sposób nie czuje się klmatu D2. Wyobraź sobie, że większość ludzi grający na IP to gromadki znajomych, ziomków :) itd. W takich teamach przemierzanie krain Sanktuarium daję naprawdę dużą satysfakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...