Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

LoleQ nie masz racji.

Dziadek był dostępny już w podstawowej wersji Diablo2 bez dodatku i bez path-ów. Problem polegał na tym że jako przedmiot elitarny był cholernie trudny do wylosowania. Po zainstalowaniu dodatku prawdopodobieństwo to trochę się podniosło. Chociaż ja go jeszcze w rękach nie dzierżyłem. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie swietna gierka nieraz jeszcze siadam i zagrywam sie na kilka godzin to jest gra tak jak starcraft czy warcraft 1,2 niebyly naszprycowane ociami grafikom czy kubeczkiem w pudelku:)ale mialy w sobie to cos mialy klimat nie to co wienkszosc gier teraz..... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na 1.10 jest nowe wypasione słowo runiczne, które z Balrogowym ostrzem może dać niezłą kombinację, poza tym przybył nowy elitarny miecz - też wypasiony, niestety nie pamiętam nazwy i statsów, ale jak zdobędę, to wrzucę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na stronkę, którą podałem parę postów wcześniej, cos powinno tam być. Ponadto zobacz na www.piekielko.glt.pl, tam też coś chyba znajdziesz.

A tak ogólnie to wystarczy w wyszukiwarce wpisać "diablo2" i wyskoczy wam kilkaset stron, na których znajdziecie mnóstwo takich modów. Wystarczy poświęcić 10 - 15 minut i ma sie co trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIABLO 2....najlepsza gra jaka wyszla na swiecie obok BLOOD 2..bynajmniej u mnie......narazie gram caly czas barbarzynca na 73 poziomie i wcale nie jest tak latwo..a wydawalo mi sie ze z tym poziomem to juz DIABLO to bedzie pryszcz 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gregore

Żeby pograć w D1 jeżdziłem do kuzyna rowerem. On miał komputer a ja rower :) . Graliśmy poziomy na zmianę, aż się dymiło z jego P133. Gdy już uzbierałem na własną skrzynkę, zgadnijcie co pierwsze zainstalowałem? Shogo, he,he. Ale zaraz potem D1. Dwójka powaliła mnie ogromem przestrzeni- sporo chodzenia, ale co mi tam- młody jestem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka powaliła mnie ogromem przestrzeni- sporo chodzenia, ale co mi tam- młody jestem :D

Mnie z koleii do chodzenie trochę denerwuje - czasmi trzeba stracić sporo czasu na doście do portalu czy przeszukanie lokacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Diablo 2 jest super. To jedan z moich ulubionych gier. Mnogość przedmiotów, potworów, Boss-ów itp. Kocham tą grę :twisted: A grałem w nią Amazonką :D :D :D i Paladynem :D

A mój ulubiony przedmiot to nasycone Buty (nie pamiętam nazwy :twisted: ) dzięki którym mój nekrmanta, biegnąc, wytwarzał Pożogę :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo? Oj, kawał historii. Zagrywałem się w nie kiedyś do upadłego, ale któregoś dnia brat pożyczył tą grę koledze i tyle ją widziałem :( . Na szczęście dostałem ją w tym roku pod choinkę i od tego czasu znów ją męczę :D . Pierwszy raz w życiu odważyłem się zagrać łuczniczką - damn, nie wiedziałem, że ona jest o wiele lepsza od warriora! Ależ ja głupi kiedyś byłem... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka powaliła mnie ogromem przestrzeni- sporo chodzenia, ale co mi tam- młody jestem :D

Mnie z koleii do chodzenie trochę denerwuje - czasmi trzeba stracić sporo czasu na doście do portalu czy przeszukanie lokacji.

Dlatego robisz sexowna czarodziejke z teleportem, albo dajesz postaci na druga bron taka siekierke z ladunkami teleportu. No i oczywiscie przedmiotu Faster Run/Walk szczegolnie Charmy sie przydaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...