Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obiraq

[PS3/X360/Wii] Jaki monitor/telewizor wybrać?

Polecane posty

U mnie na CRT grafika była Dobra minus, musiałem ustawić dużą jasność ( na wszystkich TV CRT na jakich grałem) bo było mało widać szkoda że nie masz 60 Hz bo niektóre gry na 50Hz nie odpalają. Podłączyć najlepiej do EURO ponieważ podłączone z przodu telewizora czincze wyglądają nieładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jakoś będzie słaba to wiem heh to nie FullHD :D

Mój temat został że tak powiem usunięty bądź doklejony.A pytałem się w nim o monitor Samsung 2333HD.Wiem ze ktoś ma ten monitor lecz nie wiem kto i używa go do PS3.Ma ktoś go?Jak się sprawuje w grach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić konsolę PS3. Tylko do czego najlepiej ją podłączyć? Mam monitor, i dwa telewizory. Zaczne od monitora: Philips LCD 19 cali. TVs: Philips Plazmowy 42 cale HDready, złącze HDMI, Grundig LCD 26 cali HDready i też złącze HDMI.

I najlepiej właśnie będzie jak będzie podłączona przez kabel HDMI, czy ten co jest w zestawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kablem HDMI.

W zestawie jest tylko kabel analogowy MultiAV, przydatny w zasadzie tylko w sytuacji, gdy masz stary telewizor SD (ew. do puszczenia analogowego dźwięku stereo, np. na słuchawki)

Jeśli monitor również ma złącze HDMI, lub DVI z HDCP, to możesz podłączać do dowolnego z tych 3 odbiorników wedle potrzeb, 720p to i tak maks tego, co wyciągają największe tytuły.

Plazma 42" będzie miała raczej lepsze kontrasty i czernie, niż ten LCD, na większym ekranie lepiej też grać w parę osób lub jeśli masz bardziej oddalone fotele czy kanapę... Ale jeśli np. 26" stoi u ciebie w pokoju, bądź po prostu jest rzadziej używany do innych celów - to pewnie będzie wygodniejszy w ostatecznym rozrachunku.

Najlepiej, jak samemu sprawdzisz i ocenisz :)

Dodatkowo po HDMI powinien bez problemu pójść do tv również dźwięk - co prawda stereo, bo nie sądzę, by TV miał dekoder 5.1 ;] Jeśli masz kino domowe, to dźwięk wypuść po optyku, lub (najlepsza chyba opcja, ale nie każdy amplituner ją posiada, podobnie jak złącze optyczne) podepnij PS3 do ampli, a ampli do TV - wszystko na kablach HDMI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie przymierzam się do kupna TV, mam na oku Samsunga 40 (B550). Najlepszy materiał o telewizorach jaki znalazłem na necie to

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3-site-te...-konsoli/32509/

Wszystko opisane idealnie nawet polecają tego Samsunga. Nie wiem tylko co to jest ten Input Lag (ktoś napisał o tym w komentarzach). Czy to nie jest zwiazane z tymi ulepszaczami obrazu o którym pisze w tym artykule (a ktore trzeba wyłaczyć podczas grania albo właaczyć tryb do gier).

Jakie telewizory poleciace?

Samba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zastanawiam się nad kupnem nowego telewizora i mam pytanie.Czy ten telewizor http://www.allegro.pl/item907336176_telewi...00k_bravia.html nadaje się do grania na ps3 i czy będzie miał dobrą jakość,dźwięk i czy jest on na tej aukcji wystawiony za rozsądną cenę(jak nie to jaka jest jego ogólna cena)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

java - do grania na PS3 nada się każdy tv co najmniej HD Ready i mający HDMI, kropka.

Opinii o sprzęcie RTV szukaj na dedykowanych serwisach/forach, gdzie masz więcej userów z większym doświadczeniem i skalą porównawczą.

Sony Bravia mają opinię sprzętu b.dobrego, ale jednak o dość wysokiej cenie. Po resztę odsyłam do porównywarek cen (skąpiec, ceneo, twenga... w cholerę tego w sieci) i na fora specjalistyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie: Czy monitor iiyama Prolite E431S posiada wsparcie dla HDCP? Chcę podłączyć PS3(dopiero zamierzam kupić) do tego monitora. Jeśli nie posiada to czy istnieje inna możliwość podłączenia PS3? Czy taki kabel zadziałałby? http://icomp.pl/produkty.php?sid=konsole-189 Jaka byłaby jakość obrazu?

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak trochę z innej beczki - ależ się zdziwiłem, gdy kumpel odpalił demko Bayonetty na X360... na normalnym, kilkuletnim telewizorze CRT. Czemu się zdziwiłem? Bo spodziewałem się okropnego widoku, rozmazanego, pikselowatego obrazu, a wyglądało naprawdę przyzwoicie. Różnicę widać przy efektach świetlnych - na HD wyglądają o wiele, wiele lepiej (choć na CRT nie wzbudzają odruchu wymiotnego :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chcę zakupić monitor do konsoli PS3 ponieważ, 42" Bravia jest rodziców a oni nie lubią gier ;D. Monitor chciałbym z hdmi żeby w pełni korzystać z możliwości PS3. Myślałem o tym;

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id...mp;skad=skapiec (Monitor LCD Gateway HD2201 Black)

Moje pytania czy podłącze go kablem HD, i czy nada się do konsoli i zarówno do kompa.

Pozdrawiam

A i jeszcze jedno przywieszę go do ściany ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania czy podłącze go kablem HD, i czy nada się do konsoli i zarówno do kompa.

Podłączysz, tyle, że:

a) imho do PS to jednak za mały ekran - jak dla mnie większość frajdy z konsoli to rozwalenie się na kanapie z padem w ręku i psucie sobie wzroku przy wpatrywaniu się w duży tv. Ponadto ten monitor nie korzysta chyba w pełni z dobrodziejstw Full HD.

A i jeszcze jedno przywieszę go do ściany ?

Jak dobrze pokombinujesz to na pewno, ale fabrycznie taka opcja chyba nie jest przewidziana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...