Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obiraq

[PS3/X360/Wii] Jaki monitor/telewizor wybrać?

Polecane posty

Halo 3 Uncharted

Rzeczywiście, identyczne gry :/

jak wyżej , tytuły gier wychodzace tylko na x boxa sa dla mnie troche gorsze niz na play'a

Więc jaki problem? ;) Skoro gry Ci się bardziej podobają, w w dodatku jak sam pisałeś, chcesz pooglądać filmy na BD, więc wybór chyba prosty?

ps. mam PS3 i jestem mega zadowolony :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć coś na X0 podobne do Uncharted :P

Dla mnie lepsze X0 bo jest ładniejsze, więcej RPG i exluziwy[konkretnie Forza]

To aż tak się nie róźni,ale pamiętaj na X0 będzie NATAL, a na Ps3 jest jakaś tam kamerka, dzisiaj idę do kumpla to Ci powiem jak się bawiłem :D

To zależy jakie gry wolisz, i czy konsola jest tylko do grania czy też do czegoś innego :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam x'a. Mam już 3-go i to, że płacę za net to tylko i wyłącznie jedyna wada ;)

Oczywiście każdy powie Ci coś innego (trudno nie być fanbojem mając konsolę), ale najlepiej jak przetestujesz obie konsole. wiadomo, że exclusivy są zaletami, ale jeśli szukasz czegoś podobnego do Uncharted 2 to bierz GoW 2 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obie i zdecydowanie jeżeli chodzi o gameplay lepszy jest Xbox, a dodatki/sprzęt PS3. Konsola Sony służy mi tylko do exclusivów. Natomiast na Xboxie przechodzę wszystkie pozostałe produkcje jakie mnie interesują. A i usługa sieciowa. Wolę płacić te 120 rocznie i mieć grę bez lagów, a nie jak chciałem pograć w GT5: P to z godzinę próbowałem dołączyć do gry i wraz nic z tego. Usługa sieciowa na PS3 moim zdaniem jeszcze kuleje. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam telewizora pod xboxa360. Przeszukując internet trafiłem na takie modele:

Samsung le32b350

Samsung le32b450

Samsung le32b460

Samsung le32b530

Który z nich najlepiej nadawałby się do grania, ewentualnie co powinien mieć telewizor pod konsole tak by najlepiej wykorzystać moc x-bestii.

Dobrze by było gdyby, telewizor taki miał możliwość podpięcia kablówki, złączem antenowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jako że mój monitor nie spełnia zbytnio swojej normy postanowiłem kupić coś do konsoli.I wybór padł na W\W monitor z tunerem TV.

Zmieniam swojego Xbox'a na rzecz PS3 i postanowiłem własnie do PS3 kupić ten monitor.Są filmy na YT lecz jakość jest słaba(film z MGS4).I nie wiem jak sie prezentuje.

Czy ktos ma ten monitor do PS3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Samsung T190 - sporo mniejszy, lecz z tej samej linii, za to bez obsługi Full HD i tunera. Względem jakości jest naprawdę porządna (choć nie oczekujmy cudów na miarę EIZO!), jak na swoją cenę - ale nie wiem, czy nie powinieneś umieścić takiego pytania w temacie o monitorach, a nie o konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupił bym ostatni model (Full HD) ale coś mi tutaj nie pasuje, każdy TV ma podany "wysoki kontrast" ale nigdzie nie jest napisany jaki dokładnie. Na twoim miejscu dowiedział bym się o szczegółowe dane techniczne i nie brał nic z kontrastem mniejszym niż 1: 30 000.

PS: odświeżanie też nie jest największych lotów, sam bym poszukał 60-100Hz (co najmniej, bo te mają po 50Hz i czasami może trochę smużyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, o ile telewizor posiada wtyki AV - bądź na gniazdach RCA (chinch) - żółte, białe i czerwone, bądź gniazdo SCART (Euro). Używasz kabla multi-av dołączonego do konsoli, ew. z przejściówką chinch-SCART (też w zestawie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Będzie krótko: noszę się z zamiarem kupna nowego telewizora - mój stary CRT do rewelacyjnych nie należy, a że niedawno zakupiłem Playstation, to tym bardziej wypadałoby zainwestować w coś dużego i płaskiego. A więc tak: mam do wydania ok. 2000zł, chcę za to kupić telewizor 32 lub 37 cali, Full HD, na którym można spokojnie i przyjemnie pograć na PS3, ale także obejrzeć film czy mecz. Jako, że na telewizorach się nie znam, to zwracam się do Was z prośbą o pomoc - na co patrzeć wybierając konkretny model, jaką firmę obdarzyć zaufaniem, czy w ogóle da się w takiej cenie kupić odpowiedni telewizor? Dodam jeszcze, że najchętniej kupiłbym na raty, więc jakby ktoś podał od razu namiary na sklep to będę tym bardziej wdzięczny. Na razie na oku mam jeden model: LG37LH3000 . Co o nim sądzicie?

No i jeszcze jedno pytanie: jest może jakaś tabelka lub coś w tym stylu, która pozwala dobrać odpowiednią przekątną ekranu do odległości z jakiej się patrzy na ekran?

Z góry dzięki serdeczne za pomoc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o marki - zwróć uwagę na Samsunga (jakość Sony lub Sharpa za trochę przystępniejszą cenę). Co do przekątnej vs odległość - są w necie takie dane (pogoogluj), ale to tak naprawdę zależy czy kupisz plazmę czy LCD i jakiego rodzaju sygnał będziesz odbierał (jeżeli tylko HD na LCD to możesz kupić nawet 50'' do pokoju 2x2 m, jeżeli oprócz HD -gry, filmy, TV - będziesz oglądać analogową TV lub podłączać konsolę poprzedniej generacji to kup raczej mniejszy odbiornik ;). Z przydatnych bajerów (o oczywistych jak odświeżanie, kontrast, ilość wejść HDMI, port USB etc nie będę pisał - to osobny i dość obszerny temat) zwróć uwagę na obsługę MPEG4 (nawet jeżeli nie bawisz się w naziemną TV to z takim dekoderem łatwiej będzie Ci ten telewizor sprzedać w momencie kiedy przejdziemy z TV analogowej na cyfrową).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przydatnych bajerów (o oczywistych jak odświeżanie, kontrast, ilość wejść HDMI, port USB etc nie będę pisał - to osobny i dość obszerny temat)

Tak w skrócie - kontrast im więcej tym lepiej, odświeżanie przy LCD aż takiego znaczenia nie ma? Przynajmniej tyle zrozumiałem przeglądając jakieś info w necie;)

A czy podany przeze mnie model jest, wg Ciebie opłacalny? Z opinii jakie o nim przeglądałem sprawdza się bardzo dobrze, ale zawsze to lepiej zapytać kogoś jeszcze.;]

Dzięki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam SHARP. Rok temu szukałem jakiegos 32 calowego telewizora do oglądania TV i grania na X360. Kupiłem go w Media Markt za niecałe 2000zł ( model LC-32DH65E ale nie jestem pewny na 100% ) Mogę powiedziec ze jestem zadowolony z tego zakupu. Gra się ok, a i mecze niezle się ogląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, też przemyślę:)

Polecono mi jeszcze coś takiego: Toshiba 37RV685DG.

Jakieś uwagi?

I jeszcze jedna kwestia: jak wygląda różnica między 50 a 100Hz? Czytałem parę dyskusji na ten temat i jedni twierdzą, że różnica jest ogromna, drudzy, że praktycznie żadna. Jak ktoś głębiej siedzi w temacie to będę wdzięczny za komentarz na ten temat;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał telewizor za 2000zł... Po jakimś czasie kupił projektor z acera, po wyświetleniu na ścianie obraz miał ze 80 cali. Powiem tylko tyle, że za żadne skarby nie kupił bym telewizora do xbox'a :D Obraz wygląda bardzo ładnie.

A co do telewizora to polecam LG 37LH3000

http://www.electro.pl/produkt-LG_TV_LCD_LG..._-105907,3.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie jest teraz kwestia wyboru między tym LG a Toshibą 37RV685DG - ta druga podobno bardzo fajnie radzi sobie z podbijaniem rozdzielczości przy sygnale SD - orientuje się ktoś czy to prawda i czy warto się nią interesować czy brać LG i się nie zastanawiać dłużej?:)

BTW: Brawa za przyklejenie tego tematu:)

Skleiłem chyba z 18 różnych tematów :ninja: - Kagex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się podłączyć PS3 do telewizora Philips 21" 50Hz z [beeep] że się tak wyrażę :) (Nie znam modelu gdyż instrukcje się gdzieś zapodziały)

Telewizor ma wejścia Euro,gniazda chinch:żółte, białe i czerwone z przodu.Nie ma żadnego HDMI bądź inny rzeczy.Po prostu TV który miał swoją premierę dobre 5 lat temu

Jest to stary TV a nowego będę miał za 2 miesiące gdzieś więc chciałbym wiedzieć czy się da i jaka będzie grafika?

Gdyby starsi pozwolili mi podłączyć do swojego nie było by problemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...