Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Razorer

Rozwiązany: The Elder Scrolls III: Morrowind, Bezdomny szuka domu

Recommended Posts

Witam!

Coraz więcej widzę, że społeczność Morrowinda nakłada nacisk na zakwaterowanie. Ja również postanowiłem się tym zainteresować. Szukałem domu odpowiedniego dla mnie ale coś mi nie wychodziło. Mam na myśli taki domek treściwy tzn. mały i pożyteczny a nie jak te wielkie wille przy których potrzeba pół godziny, żeby przejść z jednego końca do drugiego. Jeśli można to chciałbym taki domek w którym będzie: sypialnia i zbrojownia(o manekiny sam się zatroszczę:) ).

Link to comment
Share on other sites

bardzo polecam taki pliczek, balmorahouse 2 chyba się nazywał. Jeśli masz wersję z CDA to na płycie powinieneś mieć dołączony tam w tych dodatkach. Jak łatwo się domyślić, w Balmorze pojawia się domek, nieduży taki ale praktyczny, gdzieś obok sklepu jubilera chyba. Plik jest stary i z tego co pamiętam to oficjalny jeszcze z 2002 roku, sam jak grałem to zawsze z niego korzystałem.

Link to comment
Share on other sites

OK. Zdecydowałem się na Balcony House. Mimo że zbrojowni nie posiada jest użyteczny. Co do alchemii widziałem lepsze rozwiązanie (chodzi mi o organizację). Bodajże w A good place to stay były pojemniczki z obrazkiem danego składnika na tymże pojemniku, ale ponieważ nie jestem alchemikiem zwisa mi to :tongue:.

Bardzo dziękuje za pomoc... Temat do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...