Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Ja każdą drużyną tak robię :wink:

Druzyny który prowadzę, różnią się tylko nazwą, bo skład zawsze jest prawie taki sam :wink:

No oprócz Arsenalu, bo jego nie ośmieliłbym się zmienić :wink:

Mam swoich ulubionych zawodników, tak więc często w moim składzie można znaleźć: Dudka (choć czasami nie mogę oprzeć się pokusie i inwestuje w Kahna;)), Brighi (overall 97!!!), Henry, Nesta, Maldini, Elber i wiele innych również mniej znanych:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mangal

No cóż i na wszystko przyjdzie pora na koniec. Tak też się stało z moją FIFĄ 99. Kiedy giercowałem sobie w nią to mój napęd fatalnie zmielił płytę z grą. I po zabawie. No ale ma to i dobre strony, bo teraz przerzucam się na wersję z 2002 r. Ta jest dla mnie druga po roczniku '99.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmówcami, 99 to jedna z najlepszych FIF :) Chociaz IMO bardziej grywalna była 2000. A pamietacie glowny motyw muzyczny? "Shake and right now, to funk so bravo" :)

nooooo, ta muza była świetnie dobrana!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż i na wszystko przyjdzie pora na koniec. Tak też się stało z moją FIFĄ 99. Kiedy giercowałem sobie w nią to mój napęd fatalnie zmielił płytę z grą. I po zabawie.

Mnie też sie to zdarzyło, jest taka porysowana, że cho, cho :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów fifki!

Każdy kto strzelił jakąś naprawdę unikalną bramkę i chce się nią pochwalić może do mnie przesłać pod ten adres-natsirt@interia.pl prosiłbym o spakowane obojętnie jakim programem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmówcami, 99 to jedna z najlepszych FIF :) Chociaz IMO bardziej grywalna była 2000. A pamietacie glowny motyw muzyczny? "Shake and right now, to funk so bravo" :)

nooooo, ta muza była świetnie dobrana!

W ogóle w każdej Fifie muzyka stała na dobrym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba racja.

Nie wierzę że w ciągu roku można zrobić grę która nie powielałaby pomysłów/rozwiązań poprzedniczki.

Napiszemy do EA sports zeby rozwazyli nasz prosbe :P

Możemy pisać.

Na dodatek to samo ma być z Unrealem :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skurczfun

może powiem czego ja wymagam od tej fify 2004:

- treningu

- polskiej ligi

- wbudowanego, rozbudowanego edytora

- ładniejszej niż w 2003 grafiki

- wpływu warunków pogodowych na fizykę lotu piłki i zachowanie piłkarzy

- prowadzenia różnorodnych stylów gry przez komputer

- CHCĘ ŻEBY W MECZACH TOWARZYSKICH BYŁA NIEOGRANICZNONA LICZBA ZMIAN!!!!! TAK TRUDNO TO ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!

- mają być kontuzje i trwające nie mecz czy dwa, tylko tyle ile leczy się daną kontuzję - nawet żeby było tak że ktoś fauluje mi piłkarza na inaugurację sezonu a ja nie mogę go wykorzystać już do końca!!!!

- wprowadzenie kilku rodzajów trenerów

- i ostatnie - trybu który wprowadzałby cały sezon ligowy włącznie z powoływaniem piłkarzy do reprezentacji, transferami międzyligowymi etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość henry chinaski

przed chwilą pisałem o commandosach, ale o fifie 99 muszę też napisać. pierwsze podejście (bo była to moja pierwsza sportowa giera na pc) było niezbyt miłe. na amatorze łoiłem wszystkich, ale już na profesjonalu dostawałem od wszystkich; mówię: kurdę jego psia wara mać! to tak nie może być !!! :) więc jako mądry polak, po prostu olałem tę gierę... ale ambicja (?) wzięła górę i po krótkim czasie wziąłem się ponownie za fifę 99 i po paru godzinach męczarni, opanowałem sterowanie bez patrzenia na klawiaturę... potem... ahhhhhh: te rajdy na skrzydle, wrzutki na pole karne i strzały... po prostu poezja; mimo schematyczności akcji, ta gra miała coś takiego, że trzeba było usiąść ponownie, i jeszcze raz, i kolejny............ (teraz henry roni łezkę...) potem grałem w fifę 2000 i world cup 2002 (którą nabyłem za okazjonalną cenę 129 złp... :( ) ale magia gdzieś prysła. jak upgraduję kompa to pewnie kupię fifę 2008 :) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej widziała FIFA 98 RTWC. Była najlepsza i pod względem grywalności i muzyki. Ale chyba i tak najwięcej grałem w 99. Powiedziałem mamie żeby mi kupiła Fife 98, a jej się pomyliły roczniki :) . Ale nie biadołiłem długo, bo 99 też była niezła (powiedzmy, że ma 2 miejsce :wink: ).

_____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...