Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Jak dla mnie FIFA 99 jest jedną z lepszych FIF. Jak za pierwszym razem zobaczyłem znaczki firm to oniemiałem :D. Muza też spoko, ale najlepsza była w WC 2002. Ogólnie fajna giera, z dobrą jak na tamte czasy grafiką :D. Oprócz 99 najlepsze były:

:arrow: FIFA 98

:arrow: FIFA 2000

:arrow: WC 2002

:arrow: I jak dla mnie EURO 2004 :D

PS. Bero jesteś z Przemyśla. Ja też :D. Jaka ulica??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Ekans_Dilos:.
Oczywiscie. PES3 to moim zdaniem genialna pilka nozna, ale to jest SUBIEKTYWNE doznanie. Jesli SaQuallowi podoba sie FIFA to dobrze. On woli realizm, ja i ty, Ekans - grywalnosc.

Spoko, spoko, rozumiem ze subiektywne, ale chce mu uswiadomic, bo wiele osób poprostu nie grało w PES a mówi ze jest gorsze dlatego tak napisałem, to taka moja zyciowa misja ze puki nie wyjdzie naprawde pożadna gała od EA to bede ludzi uświadamiał ze jest jeszcze o wiele lepsze KONAMI. Denerówje mnie za to jedna rzecz, dlaczego ludzie uwarzają ze FIFA jest bardziej realna niż PES :shock: Przecież to jest bullshit na kółkach. PES jest realniejszy i zarazem bardziej grywalny. Powie Ci to kazdy gracz HC czyli taki ktory sie zna naprawde na tym co sie nazywa "Elektroniczna rozrywka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.
Oczywiscie. PES3 to moim zdaniem genialna pilka nozna, ale to jest SUBIEKTYWNE doznanie. Jesli SaQuallowi podoba sie FIFA to dobrze. On woli realizm, ja i ty, Ekans - grywalnosc.

Spoko, spoko, rozumiem ze subiektywne, ale chce mu uswiadomic, bo wiele osób poprostu nie grało w PES a mówi ze jest gorsze dlatego tak napisałem, to taka moja zyciowa misja ze puki nie wyjdzie naprawde pożadna gała od EA to bede ludzi uświadamiał ze jest jeszcze o wiele lepsze KONAMI. Denerówje mnie za to jedna rzecz, dlaczego ludzie uwarzają ze FIFA jest bardziej realna niż PES :shock: Przecież to jest bullshit na kółkach. PES jest realniejszy i zarazem bardziej grywalny. Powie Ci to kazdy gracz HC czyli taki ktory sie zna naprawde na tym co sie nazywa "Elektroniczna rozrywka".

Ok , moze Pes jest bardziej realniejszy itp , ale nie mow , ze FIFA to bullshit na kolkach - bo tak wcale nie jest ! Nie ukrywajmy sie FIFA ma swoje zalety ( takze wady ) , jednak totalnym dnem NIE jest !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Ekans_Dilos:.

Źle to zabrzmiało, zle zredagowałem wypowiedz. Bullshitem na kółkach jest to ze fifa jest realniejsza od PES. To stwierdzenie. Fifa sama w sobie dnem nie jest i jest odrazu po PES. Chodziło mi ze bullshitem jest stwierdzenie a nie gra. I nie mówcie ze PES to arcadówka, bo arcadówka jest Virtua Strike 3 a róznica jest KOLOSALNA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rabbit
Spoko, spoko, rozumiem ze subiektywne, ale chce mu uswiadomic, bo wiele osób poprostu nie grało w PES a mówi ze jest gorsze dlatego tak napisałem, to taka moja zyciowa misja ze puki nie wyjdzie naprawde pożadna gała od EA to bede ludzi uświadamiał ze jest jeszcze o wiele lepsze KONAMI. Denerówje mnie za to jedna rzecz, dlaczego ludzie uwarzają ze FIFA jest bardziej realna niż PES :shock: Przecież to jest bullshit na kółkach. PES jest realniejszy i zarazem bardziej grywalny. Powie Ci to kazdy gracz HC czyli taki ktory sie zna naprawde na tym co sie nazywa "Elektroniczna rozrywka".

Niom, nie ma to jak stwierdzenie prawdziwych-graczy-ktorzy-wiedza-jaka-jest-gra-chociaz-w-nia-nie-grali. No i fifa realniejsza od pes'a - no, wiekszego bullshitu tez nie slyszalem. ;)

Jak się nie zgadzasz to podaj argumenty - posty tego typu to będę wywalał - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka wymiata!!!!! Do tej pory w to gram (czasem) i mam z tego wielką radochę!! Uważam, że to jedna z najlepszych części całego cyklu FIFA, w każdym razie na pewno jedna z bardziej grywalnych. Ma sporo bugów, grafika też już nie tego, ale wciąż miło się w to pyka (2 na jednym kompie). Szkoda, że poziom trudności jest w tej grze strasznie dziwaczny, tzn mam na myśli poziom "klasa światowa" czyli najwyższy, bo na nizszych nawet nie ma co grac, bo za łatwe. Czasem przy prowadzeniu nawet 3 bramkami, komputer na kilka chwil uruchamia "wyższy bieg" i może Cie rozklepać jak nic..... To ewidentne oszustwo!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość happydrech

Zgodzę się z przedmówcą :) Ta gra wymiata! Moim zdaniem jest to najlepsza FIFA jaka wyszła. Nie pod względem grafy oczywiście, lecz pod względem grywalności. Także czasami lubię do niej wracać, ale za każdym razem już(niestety) na krócej. Szkoda tylko, że EA nie zrobi remake'a tej gry, czyli mogli by poprawić grafike i zaaktualizować składy. Niech sterowanie zostanie takie jakie jest :P . Wszyscy mówią, że EA ma czerpać wzory z PES3, zapominając, że ta firma ma na swojej liście równie dobre produkcje(o piłce nożnej), a FIFA99 na pewno do nich należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik

Też zgodze sie z przedmówcami 8):) IMO najlepsza Fifa jaka wyszła do tej pory. Giera już troche stara (pamietam jak jeszcze zagrywałem sie na niej na starej PlayStation [to były czasy :cry: :lol: ] ) i ma też sporo niedociagnieć, nie ma co nawet porównywać do PES3, ale i tak nadal bardzo grywalna i warta uwagi (muzyka wymiata, głównie Fatboy Slim). Jeśli EA dalej chce robić te zakichane Fify to niech czerpie pomysły i rozwiązania własnie z tej części!

Cuth>> Zgodze sie że poziom trudności troche dziwaczny (jeden z wiekszych bugów), ale ja sie do tych jego "oszustw" nawet przyzwyczaiłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elendil

Nie zadobrze przypominam sobe tą część, tzn. jedyne co mi zapadlo w pamięc, to chyba najgorsza muzyka w historii serii ( wg. mnie, oczywiście ), oraz możliwość wykonywania niesamowitej ilości sztuczek technicznych, zwodów etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość happydrech
Mi sie osobiście FIFA 2004, a ni też 2003 w ogóle nie podobala. Dlaczego? Ano może dlatgo, że zamiast zręcznościówki starali siue zrobić z tego symulator. PES3 pokazało, co to piłka nożna na kompa :twisted: FIFA jak na razie mi nie leży, zobaczymy co przyniesie najnowsza FIFA 2005. Mnie sego czasu bardzo wciągnęło EURO 2000.

Co do FIFY 2004, to się zgodzę, ale według mnie edycja 2003 była bardziej zręcznościowa i mnie się osobiście podobała. Była (i jest :) ) znacznie lepsza, niż jej nowsza wersja. :twisted:

Racja. FIFA 2003 była bardziej zręcznościowa i miała dużo większą grywalność od Fify 2004. Po za tym kiedy zagrałem w Fife 2004 grafika wydała mi się gorsza i bardziej sztuczna niż w Fifie 2003. Co jest dobrą wiadomością, niedawno widziałem w Empiku Fife 2003 za 34PLN. Tak samo jest z wszyskimi grami EA Sports z tego roku. Moim zdaniem to się opłaca. Z utęsknieniem i nadziejami czekam na kolejną gre z tej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

Jak dla mnie obok Fify 2000 najlepsza czesc cyklu. Miala jak na swoje czasy dobra grafike, komentarz nie byl jeszcze tak wkurzajacy :) a jak sie wlaczylo to sie oderwac nie mozna bylo. Zaluje ze juz mnie tak nie ciagnie do tych nowych Fif i PESow... ciekawe czemu? moze dlatego, ze co za duzo to nie zdrowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. FIFA 2003 była bardziej zręcznościowa i miała dużo większą grywalność od Fify 2004. Po za tym kiedy zagrałem w Fife 2004 grafika wydała mi się gorsza i bardziej sztuczna niż w Fifie 2003. Co jest dobrą wiadomością, niedawno widziałem w Empiku Fife 2003 za 34PLN. Tak samo jest z wszyskimi grami EA Sports z tego roku. Moim zdaniem to się opłaca. Z utęsknieniem i nadziejami czekam na kolejną gre z tej serii.

Grafika w Fifie 2004 jest piekna !!! Szczegolnie repy - miodne :P Fifa 2003 za 34 zl ?! Pierwsze slysze , zawsze myslalem , ze jest drozsza :? Skoro tak mowisz , to pewnie tak jest , to dobra wiadomosc :) Bede musial chyba sobie fundnac fife 2003 , bo 2004 ostatnio zrobila sie troche nudawa ,,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was oglądał trailer FIFA2005, do którego link zamieszczony był w newsach na stronie CDA. Bo jeśli tak, to czy nie uważacie, że grafika idzie w złym kierunku - na tym filmiku piłkarze wyglądają jakby zrobiono ich z plastiku - kopacze są o 3 klasy brzydsi niż w FIFA2004.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was oglądał trailer FIFA2005, do którego link zamieszczony był w newsach na stronie CDA. Bo jeśli tak, to czy nie uważacie, że grafika idzie w złym kierunku - na tym filmiku piłkarze wyglądają jakby zrobiono ich z plastiku - kopacze są o 3 klasy brzydsi niż w FIFA2004.

Hmmm ja nie oglądałem, ale nie moge tego znaleźć... :evil: Możesz dać link bo bardzo chętnie bym zobaczył trailer FIFY 2005. Chociaż coś mi sie wydaje, że bedzie on w najnowszym wydaniu CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kilka lat temu jeszcze niesamowicie zagrywałem się w tą grę. Teraz raczej już nie wracam do niej, nawet nie pamiętam gdzie ją mam (chyba komuś porzyczyłem, ale komu? :D ). Ale gierka jak na tamte czasy to pierwszorzędna była. Oprócz tego grałem jeszcze dużo w Fifa 98:RTWC. To też była dobra gierka. No i muza też fajna (Blur!). Potem grałem jeszcze w Fifa 2002, ale juz krócej. Teraz kumpel ma mi porzyczyć 2004. No zobaczymy coż to panowie z EA wymyślili :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kumpel ma mi porzyczyć 2004. No zobaczymy coż to panowie z EA wymyślili :)

Uprzedzam - nie wymyślili kompletnie nic :) IMHO BARDZO przeciętna część, postawiłbym ją obok 97.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 99, pierwsza któej poświęciłem naprawdę sporo czasu, czego nie żałuję. Wcześniej była tylko FIFA z numerkiem 98, a wiele chwili oprócz nich spędziłemt też (tylko) z 2002. I w ogóle to tragedia osobista mnie dotknęła ostatnio - jakiś miesiąc temu krążek z 2002 rozpadł się w napędzie. Może nie całkiem, płyta pękła i raczej nic jej nie przywróci do stanu używalności. A więc mogę na razie zapomnieć... A że nieszczęścia chodzą parami, po zmianie kompa (nic potężnego, nawet Windowsa 98 zostawiłem) instaluję "kopaną" 99 i co? Wszystko pięknie, tylko sterowanie nie działa! W ogóle nie reaguje na klawisze, echh... A może ktoś mi pomoże? Może wie ktoś co się zrąbało, bo to jedyna FIFA jaka mi pozostała. Wiem, że to nie wątek na to, ale ja, fan kopanej, w dodatku zdołowany powyższym faktem, nie mógł sie powstrzymać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA99 była moją pierwszą sportówką i sprawiła, że bardzo spodobały mi się tego typu gry na PC. Miała fantastyczną grafikę (szczególnie jeśli posiadało się VooDoo – wtedy murawa kolorem przypominała te z najnowszych wersji, a nie była wściekle-rażąco zielona, ogólnie grafika z tym sprzętem była 2x lepsza). Pamiętam jak z ligi Angielskiej razem z bratem zrobiliśmy ligę polską – ubaw był niezły, tyle tylko, że bardziej podobało nam się tworzenie – po jakimś miesiącu (a grałem w tą grę z 3 lata) wróciliśmy do standardowych ustawień bo głupio było grać np Anglią z Frankowskim na pomocy. Na tej grze nauczyłem się grać w FIFY, choć na początku bardzo przeszkadzało mi rozwalenie rąk na całej długości klawiatury, to teraz nie potrafię grać inaczej.

A i jeszcze jedno – najlepsza tryb to oczywiście wyłączenie kartek i zabawa kto skosi większą liczbę przeciwników (Q rulez!!!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja się starzeje i robi się ze mnie zgred:), albo panowie z EA cofnęli się w rozwoju. W Fifie 2003 było tak pięknie - fajna muza, grafa, ciekawe powtórki, jedynie brakowało treningu. No to mam - w Fifie'2004 trening jest, a pozostałe rzeczy schrzanione. Widać, że Fifa'04 była robiona przede wszystkich pod konsole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widzę ze wszyscy objeżdżają FIFE 04 a chwalą 03 lub PES3...owszem,najnowsza FIFA nie jst kunsztem geniuszu czy szczytem możliwości - ale gra się naprawdę fajnie (szczególnie, gdy ma się lige Polską... 8) )...no i gra ma masę fajnych drobiazgów,które cieszą. Trójwyniarowe wstawki z kibicami,fenomenalnie wykonane piłki (zobaczic e na nie z bliska na powtórkach), pełno lig,świetna otoczka meczy (przypiewki itp.). Nie zauważyliście tego? Wcześniej pisałem,że w/g mnie FIFA jest lepsza od PES-a (przez wymienione przeze mnie błędy w japońskiej kopaninie). I podtrzymuję to...ale teraz z wielką niecierpliwością czekam na FIFE 2005 i PES-a 4. Kto będzie lepszy? Ja na razie nie mam pojęcia. Jeśli panowie z EA spełnią swoje wszystkie obietnice (co niestety wychodzi im rzadko), moze być naprawdę ciekawie...pożyjemy,zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...