Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Ja jest drugim napastnikiem ( ale jeżeli chodzi o formę to jestem pierwszy smile_prosty.gif ), przede mną jest Kevin Mirallas który ma 78 ale gram o wiele więcej od niego, bo ja mam przerwę co 6-7 meczy i to z powodu po prostu zmęczenia. Więc skorzystam z twojej rady i poczekam jeszcze trochę smile_prosty.gif I mam jeszcze jedno pytanie gdzie mogę znaleźć ile mi jeszcze kontraktu pozostało?

Edytowano przez LordRevan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Grając online zauważyłem, że zawodnik przciwnika często po wykonaniu podania odrazu rusza do przodu, wychodzi na pozycje, znacznie przyspiecza to gre i wydaje mi się, że może to być bardzo przydatne.Pytanie - jak to wykonać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem mój skład w FUT prężnie się rozwija. Zakupiłem graczy, którzy idealnie wpasowali się do zespołu i przed chwilą pokonałem najnowszą drużynę tygodnia aż 5:0 na poziomie Ultimate. Jeśli macie możliwość tanio kupić takich graczy, jak Sneijder (mnie kosztował aż 6 tysięcy, ale było warto), Moutinho (950 nie jest chyba wygórowaną ceną jak za gościa, który z pomocy strzela bramy jak na zawołanie), Higuain (dałem 3,5 tysiąca, ale w duecie z kolejnym drogim napastnikiem - z Mario Gomezem tworzy nieziemską parę). Wytargowałem także Essiena za śmieszną wręcz kwotę 650 monet i Donovana, który na skrzydle robi u mnie furorę. Skład marzeń. Już w najbliższej przyszłości nic nie zmieniam, gra mi się fantastycznie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100zgrania grając ekipą z różnych lig? Bo tak się zastanawiam czy nie zaniechać mojego przywiązania do BPL-jest tyle fajnych grajków poza tą ligą, kusi mnie choćby Pedro;p

a tymczasem pierwszy udział w złotym turnieju od razu zwycięstwo i... Kompany w paczce którą dostałem za wygraną! niestety do formacji 3421 ale szybko to skorygowałem kartą.

Teraz chyba trochę pozbieram na Suareza, z tego co widzę można go wyciągnąć za jakieś 15k. No to brakuje mi 10tysięcy, do roboty^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgranie liczone jest na różne sposoby - narodowość, liga, drużyna. Nie mam 100, ale w razie potrzeby mam takich zawodników na rezerwie, aby zbudować najlepsze zgranie kosztem umiejętności składu oczywiście.

EDIT: @Smigol - Fellainiego opchnąłem ostatnio za 1500 kupując wcześniej za marne 800. Nie wiedziałem, że jest tyle wart...

Edytowano przez PLDan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jednak Eto, około 5k mnie wyniósł. Do tego Fellaini za 4k i karta zmiany formacji dla Ramiresa bo zgranie nie pasowalo:P

Teraz tylko jakiegoś środkowego defa do pary dla Kompanego i mam skład kompletny. Czaję się na Vermalena albo Aggera. W niedalekiej przyszłości Hulk na prawe skrzydło za Ben Arfę i nieznany jeszcze z nazwiska jegomość na lewe za Arszawina. Myślę nad Youngiem, Pedro albo Villą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w 12 ale w 13 możesz sobie kupić za złotówki wirtualną walutę którą potem wymieniasz na paczki z piłkarzami. Te same paczki można kupić też za żetony zdobywane w grze także nie jest to żaden problem.

Hulk już zakupiony, jeszcze nim nie grałem i poczekam z tym chyba do jutra:P póki co jestem pod wrażeniem Eto, ubóstwiam tego człowieka. 4gwiazdki do trików do tego świetna prawa noga i główka, niewiele gorsza lewa, szybki, świetny w strzałach sytuacyjnych z dobitek a na dodatek nie gubi piłki przy przyjmowaniu w pełnym biegu. Jeśli już będę go wymieniać to chyba tylko na Kuna/Ronaldo/Messiego.A do tego czasu mam genialnego napastnika:D

Teraz tylko ktoś z dwójki Verma/Agger do środka za Kolo Toure i skład kompletny, będzie się można z czystym sumieniem bawić w otwieranie paczek...chociaż z drugiej strony na lewe skrzydło przydałby się ktoś szybszy za Arszawina:D

ed:

jednak w obronie pojawił się Terry, jestem zadowolony ale boję się trochę tej szybkości a raczej jej braku-o 20mniej od Vermy i Aggera. No ale nie można mieć wszystkiego, Kompany nadrobi fizyczne braki kolegi. Teraz tylko lewe skrzydło-nie wiem czy postawić na wariant z fajnym strzałem i wykończeniem(Villa) czy szybkość(Pedro). Bo kogoś takiego jak Hulk który łączy te dwie cechy na tą stronę raczej nie znajde:p

Edytowano przez Smigol
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up kup sobie Garetha Bale'a bardzo szybki i wytrzymały, dobry w przepychankach, wysoki i w dodatku obdarzony potężnym uderzeniem. Moim zdaniem nie znajdziesz nikogo lepszego na lewe skrzydło, w dodatku młody chłopak i szybko mu wzrastają umiejętności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o karierze w singlu tylko FUT- a tutaj Bale kosztuje fortunę więc mnie nie stać. Villa to wydatek maks 5k żetonów, Pedro 2,5k a karty Bale chodzą po kilkaset tysięcy...robi różnicę:)

a w karierze już go mam:p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na skrzydłach bardzo wielu piłkarzy, ale takiej perełki, jak Donovan to jeszcze w tej grze nie widziałem. Zwinny jak Nani, podobnie z szybkością i z celnością strzałów. Bajka. A na prawym bez zmian u mnie nadal gra Valencia. Jak na Fifę to dość przeciętny gość mimo overalla na poziomie 83, bo zgodnie z rzeczywistością ma tylko prawą nogę, ale umie skutecznie minąć rywali swoją szybkością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia u mnie w multi przy 433 gra z Kagawą i Roo na środku pomocy-w ataku faktycznie przez brak lewej nogi przydaje się średnio. Na prawym skrzydle po zejściu do środka strzał jest bez sensu a na lewym wrzutki czy strzały też odpadają. Za to jak jest trochę dalej i się rozpędzi to mało kto go powstrzyma. A i z dystansu tym prawym kikutem potrafi uderzyć.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, posiedziałem trochę przy FUT (110-2-1, głupi remis doszedł od ostatniego razu, z Arsenalem w singlu, Czezny bronił wszystko nawet strzały na pustą bramkę) i skleiłem sobie następujący skład

Cesar

Johnson-Kompany-Terry-Richardson

Ramires-Fellaini-Oscar

Hulk-Eto-Lavezzi

generalnie nic już nie zamierzam zmieniać bo i za bardzo nie wiem co. Żeby realnie wzmocnić skład musiałbym wymienić Oscara na Rooneya/Teveza a ci to wydatek kolejno ponad 100k i 50k. Czyli długo bym zbierałsmile_prosty.gif Bo Silva czy Mata jakoś specjalnie lepsi od niego nie są i nie ma sensu jak dla mnie ich brać. Zresztą i tak pomoc śmiga mi bardzo dobrze, Ramires biega gdzie się da, Fellaini czyści tyły a Oskarek rzuca prostopadłe piłki do napastników. W singlu jak i w multi doszedłem do pierwszej ligi, singla nawet wygrałem;p

i jeszcze rezerwy:

Given

Rafael-Kolo Toure-Dawson-Fabio

Anderson-Huddlestone-Beckham

Ben Arfa-Cisse-Arszawin

jako bonus żeby zapełnić ostatni slot na karty na pasku trzymam sobie Welbecka:P

Byłby ktoś chętny na jakiś meczyk na PC?

ed:

a tymczasem w świeżo otwartej paczce ujrzałem mordkę Lewego do formacji 4411^^ kto chce?

Edytowano przez Smigol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko warto wziąć pod poprawkę oszustów z czołówki rankingu którzy jakimś cudem mają wygranych KILKADZIESIĄT TYSIĘCY meczów. Dotyczy to każdego w top100 w kategorii zarobki meczowe Gdy to sobie przeliczyłem to wyszło mi że ten z pierwszego miejsca powinien grać przez.... 560 dni pod rząd:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem swietnego srodkowego ale ofensywnego wiec nie wiem czy ci bedzie odpowiadał ale jest chyba jednym z najmlodszych zawodnikow w fife i swietnie sie rozwija. Jest to Adryan ( nie wiem czy dokladnie tak sie pisze) daj najnizsze widelki wiekowe i powinno go znalezc o ile sie nie myle liga brazylijska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek91 polecam Ci Wellingtona Nema, w prawdzie jest to ofensywny pomocnik ale wystawiałem go na środku i sprawdzał się kapitalnie, dobrym rozwiązaniem może też być Obi z interu albo Sigur?sson grający w tottenhamie (choć nie pamiętam czy on był tani)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...