Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

dziś jakiś patch się ściągał przez origin, zauważył ktoś jakieś różnice czy coś?

Ja jestem w szóstej lidze, ale liczę, że niedługo 4-3 liga będzie. Jeśli chodzi o puchar to wygrałem tylko raz, ale w późniejszych próbach maksymalnie do półfinału dochodziłem. A czy ktoś z was gra w pierwszej lidze pojedynków, bo ja zaprosiłem pare osób z tej ligii na mecz towarzyski i to co wyczyniali na boisku to był totalny hardkor xD

he, jak to się wspaniale grało w szóstej lidze :P w drugiej chwila nieuwagi i tracisz bramkę... i ledwo się utrzymuje, coś mi się wydaje, że polece na pysk do trzeciej tym razem :P

jeśli ktoś ma ochotę zagrać towarzyski przez neta to mój login IIGambitII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 6. lidze ledwo sobie radzę. Ostatnio na remis skończyłem mecz i akurat się utrzymałem na styk. Nie ogarniam kompletnie tej nowej obrony, a do tego dochodzi jeszcze lag, który uniemożliwia zabranie piłki spod nóg rywala poprzez wciśnięcie 'B'. Wślizgi też rzadko wchodzą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - to niech Ciebie nie zdziwią takie perełki, jak VidiK, AndersEn i De Gea (poprawna wymowa jest inna) z samego Manchesteru. Poza tym jest wiele innych wpadek. Przez całą historię polskiego komentarza w Fifie 'ciągną się' niektóre błędy w wymowie komentatorów i nie wiem dlaczego nikt tego nie poprawia :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rok temu pragnąłem nowego komentarza, bo słuchanie Szarana & Szpaka bardzo się przez te lata znudziło. Problem w tym, że nikt nie nagra kwestii za darmo, a przecież kasę na te wszystkie studia nagraniowe też trzeba wydać. O ile się orientuję, to wcale nie małą, a robienie wszystkiego od początku to nie takie 'hop, siup'. Sam Szaranowicz przyznał, że przez cały czas, gdy udzielał głosu w grach z serii Fifa, nagrywał coraz mniej kwestii, bo główne są już nagrane, a teraz tylko to wszystko aktualizują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było posłuchać kogoś nowego, to fakt. Bardzo podobają mi się komentarze panów z Canal +, albo właśnie z N-ki. Cóż począć, że akurat w 2005 roku najbardziej popularny w Polsce był właśnie Szpakowski...? :(

Euro 2012 lekko mówiąc - zwisa mi to, czy wyjdzie, bo i tak nie kupię. Choć pewnie będzie to dobra gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpaku też się podnieca zagraniami piętką :) Mi tam komentarz nie przeszkadza w grze. Jest całkiem przyjemny i o dziwo nie ma juz takiej duzej ilości wpadek jak kiedyś. Jednak pozostał bład z tym jak bramkarz łapie po dośrodkowaniu piłke a ci drą się " NIe złapał! Piłka dalej w grze" itp.

Co do samej gry to od kiedy ją kupiłem jestem na prawde zadowolony. Kariera jest ok. Jednakże ostatnio mam duzy problem aby znalazło mi przeciwnika w "sezony pojedynków". Muszę się naklikać dużo razy aby kogoś znalazło i nie straciło z nim połączenia.

Aha nie wiem jak dodać znajomych do listy w Fifie. A chciałbym dodac Polaków i pewnie kogoś z forum bo chętnie bym pograł z Wami!

Niestety niektóre "niemce lub hiszpany" to jak przegrywają 3:0 to już odpuszczaja i tylko sobie cały czas samobuje strzelają lub w ogole nei grają a nie chcą się rozłączyć...

Aha jak ktoś chętny do znajomych w fifie i do grania meczyków to zapraszam do działu - gramy w sieci - temat o Fifie 12 powienien się pojawić zaraz po zatwierdzeniu przez Moda.

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - ostatnio w ogóle Fifa nie wykrywa mi znajomych z Origina, nie wiem co się stało. Jeśli ktoś wie jak z powrotem 'włączyć' znajomych w Fifie 12, to proszę, niech da znać, bo lubię sobie popatrzeć na wyniki innych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw w serii PES bodajże PES6 był komentarz Borka i Kołtonia (nie cierpie gościa, jak komentuje mecze to nie oglądam, bo się go słuchać nie da)

Ja nie wiem czemu tak sporo ludzi nie lubi Kołtonia , jak dla mnie to jest spox. Nie denerwuje mnie pod żadnym względem.

Albo uczcie się angielskiego :P Angielscy komentatorzy są świetni, moim zdaniem i nie wyobrażam już sobie zamienienia ich na Szpakowskiego

Co do komentatorów Angielskich to przyznam , są świetni. Ta pierwsza para i ta druga chociaż jeden z komentatorów w drugiej parze to ma taki piskliwy głos troche to irytuje. Ale jest jedno ale , mianowicie juz w 11 sprawdziłem ze nie idzie mi gra jak mam angielski komentarz a jak mam polski to elegancko wszystko.

Ja tam proponuje zmienić komentatora na pana Bartosza Glenia (wdg. mnie bardzo dobry komentator , dobry głos i przyjemnie się słucha)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram bez zadnego komentarza, bo nie rozprasza i można się w pełni skoncentrować na rozgrywce, a to bardzo ważne w grze online.

bo w przypadku kariery i gry z komputerem, to i sobie nawet szpaka lubię posłuchać i jego teksty w stylu "jak powiadają młodzi ludzie, masakracja"

Edytowano przez magots
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w przypadku kariery i gry z komputerem, to i sobie nawet szpaka lubię posłuchać i jego teksty w stylu "jak powiadają młodzi ludzie, masakracja"

Ta kwestia musze przyznac im sie udała. Ja lubie bardzo jak w jakiejś akcji bramkowej jest moj ulubiony piłkarz Rafael Van Der Vaart i Szpakowski wtedy taki podekscytowany wymawia jego Nazwisko.

ja gram bez zadnego komentarza, bo nie rozprasza i można się w pełni skoncentrować na rozgrywce, a to bardzo ważne w grze online.

Ja sobie nie wyobrażam grać bez komentarza , czasem nawet jak gram to puszczam sobie jakąś muzykę.

A przy 10 miałem tak ze jak grałem na multi to bardzo sie denerwowałem (nie chodzi mi o jakies wkurzenie tylko po prostu o niepokój ) co owocowało przegranymi meczami , przy 11 juz przestałem sie denerwowac.

Nie potrafię grać rozmawiając z kims albo jesli ktos patrzy mi na monitor , niesamowicie mnie to rozprasza.

Edytowano przez VanNerd93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zazwyczaj dzieje się to jak przeciwnik ogląda powtórki strzelonej bramki... nienawidzę tego!

Mam dokładnie tak samo , i za każdym razem mówie do komputera " no dobrze juz dobrze naciesz sie dzieciaczku ze strzeliłeś gola" śmiesznie to musi wyglądać. Czasami są takie mecze w których nie wiem co wyprawia przeciwnik takie dziwne sytuacje sie rozgrywają że szok i właśnie w takiej sytuacji raz odłączyłem klawiature i wywaliłem o ściane ( no niby nie ma czym się chwalić , tu trzeba płakać że dochodzi do takiego zachowania) przy Fifie 10 pamiętam że padem też cisnąłem o ściane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...