Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Gra ujdzie. Lepsza od 10-tki. Niestety dopadłem parę filmików "szkoleniowych" na you tube i doszedłem do wniosku, że porzucam ten sport jako wszelkiego rodzaju gry na PC. Kiedyś to wszystko było proste. Wystarczały dobre, przemyślane podania i strzelanie bramek. Teraz dryblingi i sztuczki. Nie wiem jak można to wszystko robić i się w tym nie pogubić. Zdecydowanie wolę się pościgać, czy postrzelać, gdzie nie muszę ćwiczyć 12h/day żeby móc wygrać, no dobra przegrać różnicą tylko 3 bramek z najlepszymi. Przynajmniej nie na klawiaturze. Na padzie jest łatwiej, lecz przyzwyczaiłem się do klawy, a to wciskanie na siłę pada do XBoxa jest denerwujące. Na PS3 też jest pokazywany kontroler do XBoxa w ustawieniach?

Ja też nie umiem wykonywać tych tricków. Jedyne co potrafię po kilkunastu meczach w demie to oszukanie strzału i zatrzymanie się tym przyciskiem do dryblingu. Jak próbuję czegoś ciekawszego i wymagającego więcej inwencji, to równa się to jednemu - stracie piłki :wink: . Ale bez tego też gra mi się wyśmienicie, bo tak jak w twoim przypadku: lubię pobiegać, popodawać, próbować nowych wystawek czy wrzutek. Nawet na najwyższych poziomach trudności można taka grą wygrywać. Zazwyczaj grałem w Pes-a. Tam kilka podstawowych tricków było sporo łatwiejszych. Ogółem było ich sporo mniej, ale mi to nie przeszkadzało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!

czy ktos moze wie, czy w najnowszej fifie PC bedzie komentarz szaronowicza i szpakowskiego. jesli tak to czy bedzie tez mozna opcjonalnie wlaczyc komentarz angielski?

pozdro

Tak, będzie komentarz Szpakowskiego i Szaranowicza, co do włączenia abgielskiego komentarze, to nie będzie takiej możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zachęcające demko, polecam gre na dobrym padzie (np. Chillstream), asysty w podaniach itd częściowe - ja mam to co się da na częściowe przestawić to mam częściowo, a reszta ręczna. Częściowe mam bodajże podania, dośrodkowania i strzały, ręczne podania górą i podania prostopadłe. Polecam, bo gra się i fajniej i trudniej, a i większa satysfakcja jest. Próbowałem wszystko na ręczne, ale doszedłem do wniosku, że to za trudne dla mnie. ;)

Czekam na pełną wersję z wielką niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że jedna z piosenek w menusach to dzieło Gorillaz (A może Blur ), tylko nie wiem jakie ;/, więc jeśli ktoś wie niech napisze.

Jak jesteś w tym trybie treningu i zaczyna się nowy utwór to klepiesz esc, czy tam pauzę i masz czarny pasek na dole, gdzie leci nazwa utworu i wykonawca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKAZJA NABYCIA FIFY 11 O 30 ZŁOTYCH TANIEJ!!!

Jak to działa? A no tak, że przy kupnie nowej FIFY, przynosisz ze sobą starszą oryginalną część serii, w sklepie (Empik) zabierana Ci jest gra, którą przyniosłeś, a nową FIFĘ kupujesz z 30zł rabatem.. Fajne, co nie ^^

Akcja na razie ma miejsce tylko w Empiku, ale być może w najbliższym czasie rozprzestrzeni się na inne sklepy.. Promocja trwać będzie ponoć tylko 3 dni..

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcę sobie pograć w demku fify 11 bramkarzem na arenie, ale nie wiem jak przełaczyć tryb z piłkarza na bramkarza. Znalazłem coś takiego:

"W arenie wciskasz back, bierzesz wybierz strony i tam będzie strona bramkarza."

Ale który to jest klawisz "back" Chodzi mi o wersje na pc. Mam pada.

Edytowano przez chyzy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...