Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

S4nch3z

Rozwiązany: Mage Knight Apocalypse, gra się nie uruchamia

Polecane posty

Witam,

Mam pytanie czy Wam gra też wczytuje się i wczytuje po czym wychodzi do głównego menu? Dzieje się to przy nowej grze jak i wczytaniu.

Jeśli ktoś mógłby pomóc będę wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbując odpalić MageKnight pomimo blokady w zone alarm gra i tak "jest w pulpicie" z miutę po czym tak jakby już miała się uruchomić - ekran robi się czarny, po czym słychać dźwięk błędu w windows, gra wraca do windy z następującymi komunikatami (pojawiają się w przedstawionej kolejności po wciskaniu OK):

bledy.th.jpg

komfiguracja kompa

core 2 duo 8400

radeon hd4850

2gb ram

win xp

jakies pomysly jak te gre odpalic? raczej nie bede instalowal tego sdk bo raz ze nie usmiecha mi się ściągać i instalowac 500mb directx'a (tyle wazy ten sdk) kiedy pewnie i tak nie pomoze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś nie tak ze sterownikami, albo DirectX. Gierka najwyraźniej nie potrafi znaleźć odpowiedniego (wspierającego niezbędne technologie) adaptera (sterownika karty graficznej) i próbuje użyć adaptera referencyjnego (takiego co emuluje wszystko, ale BARDZO wolno).

Drugi komunikat mówi, że ten referencyjny adapter nie jest zainstalowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś nie tak ze sterownikami, albo DirectX. Gierka najwyraźniej nie potrafi znaleźć odpowiedniego (wspierającego niezbędne technologie) adaptera (sterownika karty graficznej) i próbuje użyć adaptera referencyjnego (takiego co emuluje wszystko, ale BARDZO wolno).

Drugi komunikat mówi, że ten referencyjny adapter nie jest zainstalowany.

hm... spróbuje przeinstalować sterowniki ale o ile pamiętam to mam te ostatnie catalyst 9.4 a i directx bierzący i nic takiego nie pojawiało się w żadnej innej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra odpala się szybko, ale mam dwa problemy:

1.Jeśli jest to prawdą co mówi lucasatan to cda nas oszukało, proszę adminów o wyjaśnienie.

2.Po wybraniu postaci, gdy ładuje mi się do gry gra mi się wyłącza.

Majowy egzemplarz to mój pierwszy, trochę lipne pierwsze wrażenie chyba już nie kupie kolejnych numerów ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas włanczania gry nie moge wejść do gry wieloosobowej ale pisze że można grać z nawet 5 kumplami. Czyli że jak to pełniak to czemu nie moge wejść i "pograć z kumplami"? Zawiodłem sie na CDA pierwszy raz...

No chyba że trzeba mieć jakieś programy(oprucz Xfire) żeby to działało.

Takowy "ludz" gra sobie w mage knight i mu sie spodobała. Dowiedział sie że jego kolega też ma mage knight(obydwaj maja MK:A z CDA) więc chce z nim grać. Dowiaduje sie ze na pełniaku z CDA nie można grać z kumplami jak to pisze na tej mini recenzji więc pobieraja pirata z internetu - tak rodzi się piractwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie jakies linki friwellów żeby działały i jak można krótka instrukcije ;)

Linki czego? Freeware? Firewalle? - Lord Nargogh

COMODO, jako zestaw jest całkiem całkiem, jedyne co może nieco denerwować to system Defense+, ale to w końcu ma chronić nasz komputer i do tego jest za FREE!! :biggrin:

link --> http://www.comodo.com/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A co do problemów z uruchomieniem to wystarczy odłączyć kompa i odpalić grę, a po podłączeniu neta i przy drugim odpalaniu (po restarcie kompa) działa bez zadnego zacięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jezeli sie ma orginalnie gre i pobiera sie pirata to nie jest piractwo tylko robinie zapasowej kopii -ale tak mi sie tylko wydaje ;p

Źle Ci się wydaje. Kupując nośnik z grą masz prawo korzystać tylko ze swojej kopii. Nie możesz sobie ściągnąć tej gry nawet jeśli płyta Ci się zniszczy. Takie jest prawo i nic na to nie poradzisz, możesz tylko bardziej dbać o płyty - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jak to odblokować w Avaście? Mam go po angielsku, przeleciałem wszystkie opcję i nic.

Przepraszam, że przeszkadzam, ale Avast to antywirus z funkcją zapory przeciw wirusowej. Tak więc obawiam się że nie masz firewalla kontrolującego połączenia internetowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jak to odblokować w Avaście? Mam go po angielsku, przeleciałem wszystkie opcję i nic.

Przepraszam, że przeszkadzam, ale Avast to antywirus z funkcją zapory przeciw wirusowej. Tak więc obawiam się że nie masz firewalla kontrolującego połączenia internetowe...

No dobra to niby do czego służy opcja "Network Shield" i "Web Shield"? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc podsumowując, najczęściej zdarzaja się 3 błędy:

1. Wolne uruchamianie (u mnie to zajmuje mniej więcej minutę ale jeśli u innych to kilkanaście minut to faktycznie grac się odechciewa).

2. Brak multiplayera.

3. Po stworzeniu postaci i próbie rozpoczęcia gry ta wywala do windowsa- niestety ale to ostatecznie likwiduje możliwość grania.

Teraz przydałoby się aby ktoś z CDA się do tego odniósł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc podsumowując, najczęściej zdarzaja się 3 błędy:

1. Wolne uruchamianie (u mnie to zajmuje mniej więcej minutę ale jeśli u innych to kilkanaście minut to faktycznie grac się odechciewa).

2. Brak multiplayera.

3. Po stworzeniu postaci i próbie rozpoczęcia gry ta wywala do windowsa- niestety ale to ostatecznie likwiduje możliwość grania.

Teraz przydałoby się aby ktoś z CDA się do tego odniósł :)

Pierwsze 2 punkty zgodze się ale w 3 nie. Dlaczego? Ponieważ u mnie coś się takiego nie robi. Gra normalnie działa. Błąd jest u ciebie. Zrób formata to gra powinna dobrze działać.

Co do 1punktu: Jak coś lubisz lub nawet kochasz to poczekasz nawet godzinę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 punkty zgodze się ale w 3 nie. Dlaczego? Ponieważ u mnie coś się takiego nie robi. Gra normalnie działa. Błąd jest u ciebie. Zrób formata to gra powinna dobrze działać.

Co do 1punktu: Jak coś lubisz lub nawet kochasz to poczekasz nawet godzinę :)

Jakbyś przeczytał kilka postów wcześniej to byś zauważył, że nie tylko on ma problemy (odnośnie pkt 3).

A odnośnie gry to już mi się odechciało w nią grać - skoro tyle problemów to jakoś odstrasza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...