Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

S4nch3z

Rozwiązany: Mage Knight Apocalypse, gra się nie uruchamia

Polecane posty

Ciekawe czemu mój post został usunięty?? hmm cda się boi??

Pytam się czy wkońcu dostaniemy jaką kolwiek odpowiedź? Czy pracujecie nad rozwiązaniem problemu?

Myślę że ludzie z CDA rozwiązują ten problem...Trzeba przyznać że ten coverek był robiony za pięć dwunasta i nie zauważyli jeszcze błędów gry. Cóż..mają za swoje.

A co do MP w tej gierce to myślę że próba uruchomienia gry metodą zablokowania dostępu do neta spowodowała, iż gra nie łączy się z siecią co ciągnie za sobą brak MP. :(

Mam wielką nadzieje że problem zostanie szybko wyjaśniony i ROZWIĄZANY przez załogę CDA.

Więc pozostaje tylko czekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu mój post został usunięty?? hmm cda się boi??

Pytam się czy wkońcu dostaniemy jaką kolwiek odpowiedź? Czy pracujecie nad rozwiązaniem problemu?

Myślę że ludzie z CDA rozwiązują ten problem...Trzeba przyznać że ten coverek był robiony za pięć dwunasta i nie zauważyli jeszcze błędów gry. Cóż..mają za swoje.

A co do MP w tej gierce to myślę że próba uruchomienia gry metodą zablokowania dostępu do neta spowodowała, iż gra nie łączy się z siecią co ciągnie za sobą brak MP. :(

Mam wielką nadzieje że problem zostanie szybko wyjaśniony i ROZWIĄZANY przez załogę CDA.

Więc pozostaje tylko czekać...

To cos z multi ci się odpala ja mam max czerwonątą pozycję w menu czyli 0 multi .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z długim uruchamianiem gry, ale radzę sobie z nim tak:

1. Blokuje dostęp MK Apocalypse do sieci

2. Uruchamiam MageKnight Apocalypse

3. Minimalizuje grę i odblokowuje jej dostęp do internetu

4. Można już dobrze grać ^_^

I tak w tej grze przeszkadza mi ustawianie kamery, jakieś dziwne jest.

Co do multi to też mam czerwoną opcję i sądzę, że to pewnie tak jak z Two Worlds w CDA, czyli wersja light, bez multiplayera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu mój post został usunięty?? hmm cda się boi??

Pytam się czy wkońcu dostaniemy jaką kolwiek odpowiedź? Czy pracujecie nad rozwiązaniem problemu?

Myślę że ludzie z CDA rozwiązują ten problem...Trzeba przyznać że ten coverek był robiony za pięć dwunasta i nie zauważyli jeszcze błędów gry. Cóż..mają za swoje.

A co do MP w tej gierce to myślę że próba uruchomienia gry metodą zablokowania dostępu do neta spowodowała, iż gra nie łączy się z siecią co ciągnie za sobą brak MP. :(

Mam wielką nadzieje że problem zostanie szybko wyjaśniony i ROZWIĄZANY przez załogę CDA.

Więc pozostaje tylko czekać...

To cos z multi ci się odpala ja mam max czerwonątą pozycję w menu czyli 0 multi .....

Nie nie, źle mnie zrozumiałeś. Ja TEŻ mam to na czerwono.

Spróbuje się pobawić w "usuwanie plików typu update" czyli tych co mogą powodować brak reakcji ze strony gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje inszy problemik... otóż przy próbie instalacji jaki skopiowania folderu z instalacją pokazuje się komunikat z błędem "Błąd danych (CRC)"... czy to oznacza uszkodzoną płytę... czy można to jakoś załatwić?? :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z grą. Wprawdzie uruchamia się w miarę poprawnym czasie ok 2min. lecz gdy chcę wczytać save lub rozpocząć nową grę po długim czekaniu wywala mnie do menu głównego.

Zna ktoś przyczynę lub rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

ja tez mam problem z gra...

gre odpalilem raz ale nie dzialaly skroty do paska skilli i przedmiotow podrecznych ...

teraz gra sie uruchamia [ troche dlugawo ale trudno ] intro sie zdeczka tnie [ to tez przeboleje ] jednak tego ze nie moge zaladowac gry ani rozpoczac nowej tego juz nie moge przebolec... wyskakuje komunikat podczas wczytywania ze gra nie moze sie skontaktowac z serwerem i mam poszukac nowego albo zrestartowac...

reinstalowalem program chyba juz z 2-3 razy i nic. tryb zgodnosci tez nic nie pomogl [ vista 32 ]

jakies pomysly?

probowalem uruchamiac i z wlaczonym i wylaczonym netem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dostępu do internetu nie blokuj całkowicie!! Tylko częściowo Firewallem. Zezwól na odbieranie danych a nie pozwól na wysyłanie.

2.Próbowałeś w trybie zgodności ze wszystkimi Windowsami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie uruchamianie trwa około 2 minuty. Gra działa dość stabilnie z tą różnicą że mam kilka problemów:

1. Ustawienia dźwięku. Nie da się ich zmienić, po prostu jakakolwiek zmiana w opcjach nie daje efektu. Dźwięk i tak zlewa się w jeden wielki szum gdy jakiś NPC coś mówi, w pobliżu jest rzeka czy wodospad oraz inne efekty dźwiękowe.

2. Animacje siadają, zdarza się członkowie ekipy nagle zaczynają się teleportować zamiast chodzić.

3. Bugi, gram magiem i zdarza się że po użyciu "kamiennej pułapki" na wrogu jakiś członek ekipy wpada na nią i blokuje się. Ani pułapka nie znika ani NPC się nie uwalnia ( ja też się na tym zaklinowałem ). Zdarza się że moi kompani leżą na ziemi niczym martwi mając jeszcze połowę HP.

Mam Xp Home Edition z SP2.

AMD Athlon 3000+ ( 1,8GHz ) ( aż dziw bierze że najsłabszy możliwy procek sprawia mniej problemów niż wasze wypasione :P )

1x1GB RAM DDR2

GeForce 8600 GT

Ustawienia grafiki zostawiłem bez zmian.

Wszystko poza tym jakoś działa, jest oczywiście jeszcze kilka baboli ale da się przymknąć na nie oko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...