Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zagadki słowne

Polecane posty

No to może No One Lives Forever?

Osoba strzelająca z łuku, choć niekoniecznie z niego.

Główna bohaterka nazywa się Cate Archer, czyli łucznik :wink:

Światu groziło wielkie niebezpieczeństwo, pokój był zagrożony i wcale nie przez wojne w Wietnamie czy też ruchy hippisowskie.

Jak zawsze byłą w tej grze zła organizacja która chciała doprowadzić do 3 wojny światowej i zniszczyć świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. :biggrin: Kasia wprawdzie z łuku nie strzelała, ale chodziło tu o nazwisko. Druga podpowiedź zawierała też informacje o czasach w których gra się odbywała, czyli lata 60.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zarzucam pierwszą podpowiedź. Jako że nie mam pomysłu zagadka dość prosta (chyba...)

Myślałem że chociaż podczas burzy będę miał spokój. No i jak zwykle się myliłem...

@kajor3k - Nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki mały offtop ale moim zdaniem lepiej by było zamiast dawać cytaty bohaterów, dawać takie coś jak opis - czyli strzela ale nie z łuku - gdzie trzeba pomyśleć, a nie znać na blachę dialogi, monologi etc. Nawet jeśli ktoś grał w daną grę, to po prostu może nie pamiętać, albo mieć inne tłumaczenie ( nowsza wersja, albo cos )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że coś słabo idzie, więc kolejna podpowiedź.

Jak zwykle jeden doktorek musiał wszystko spartolić, a ja muszę po nim sprzątać. Dobrze że chociaż córka się mu udała...

PS. To nie są cytaty z gier, tylko podpowiedzi pisane w pierwszej osobie. Tak mi się po prostu lepiej pisze.

@Aiden - To nie to, ale dobrze węszysz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo ja cały czas myślałem, że to cytaty i zastanawiam się skąd to wzięte jest... ale jak inni robili - cytaty, czy forma podpowiedzi taka jak u B3rta?

Ale teraz jest jaśniej: gra, gdzie jest lekarz, który wszystko partoli i jego ładna córka - stawiam na Fallout

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden pan jeszcze nie zgadł.

A co tam, daję ostatnią (prawdopodobnie) podpowiedź:

Nigdy nie wiem czego oczekiwać kiedy strzelam przeciwnikowi w głowę. Czasem coś wylezie, czasem nie...

@Ruffian - o ile się nie mylę to nie grałem w AitD: Koszmar Powraca, więc siłą rzeczy odpada :tongue:

@Nie - Ruffian, Dante1993, kajor3k, ButcherBob.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo ja cały czas myślałem, że to cytaty i zastanawiam się skąd to wzięte jest... ale jak inni robili - cytaty, czy forma podpowiedzi taka jak u B3rta?

Forma podpowiedzi leży wyłącznie w gestii zadającego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Alone in the Dark: Koszmar powraca

Jak zwykle jeden doktorek musiał wszystko spartolić, a ja muszę po nim sprzątać. Dobrze że chociaż córka się mu udała...

Jedną z grywalnych postaci jest bodajże domniemana córka brata psychola, który modyfikował genetycznie istoty mroku i w efekcie mu takie jakieś zombiaki i inne monstra powychodziły :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to z Prince of Persia ( najnowszy ) kojarzy...

Uzasadnienie : Nasz "Prince" szuka swojej oślicy podczas burzy. Później przez 99.9% gry chodzi razem z Eliką, córką kolesia, który zrobił to małe zamieszanie.

No, ale ten doktorek to raczej deklasyfikuje tą grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Ostatnia próba - Resident Evil 4

Nigdy nie wiem czego oczekiwać kiedy strzelam przeciwnikowi w głowę. Czasem coś wylezie, czasem nie...

Wieśniacy, którym jak się odstrzeli łeb, to im macki wyrastają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje, patrzę, a tu cisza. Czyli czas na kolejną podpowiedź :wink:

Nie dość że z najemnikami muszę się użerać, to jeszcze jakieś dziwne zombie się pojawiają. I jeszcze niemiłosiernie buja. Ja to mam przewalone...

@eddy1 - No niee....

@czyzyk - ------||-------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...