Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Thomas

Rozwiązany: Gothic II: Noc Kruka, Problem z uruchomieniem

Polecane posty

Mam problem z uruchomieniem dodatku Noc Kruka. Nie mam pojęcia jaka jest jego przyczyna. Instaluję podstawkę - w porządku, wszystko działa, gra się normalnie uruchamia, mogę grać. Instaluję dodatek do folderu gdzie jest już podstawka, wszystko przebiegło niby sprawnie.

I tu już jak sądzę występuje jakiś błąd. Z pulpitu znika mi skrót do Gothica II i pojawia się skrót Gothic II - Noc Kruka, jednak bez ikonki. Klikam na nim i pojawia mi się komunikat "Element <Gothic>, do którego odwołuje się ten skrót, został zmieniony lub przeniesiony i dlatego skrót ten nie będzie działał poprawnie."

Odpalam w takim razie z płytki od dodatku (lub bezpośrednio z folderu), wyskakuje mi okienko, że następuje właśnie inicjalizacja i konfiguracja (czy coś takiego) i może to potrwać kilka minut. Czekam więc po czym następuje próba uruchomienia gry, pojawia się czarny ekran i przez kilka sekund coś tam trybi, monitor wyłącza się i włącza, po czym powrót do pulpitu i wyskakuje mi okno "application error - access violation". Reinstalacja nic nie pomogła.

Mam Gothica z Extra Klasyki Next, podstawka i dodatek oddzielnie, v2.6. Mój komputer to Athlon 1.3Ghz, GeForce 2 MX/MX 400 64MB, 512 RAM. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zainstaluj to u kogoś innego (np.kolegi) i zobacz czy wtedy będzie działało. Jeśli tak, to znaczy, że jest jakiś problem z twoim komputerem (tzn. z Windowsem)... A jeśli nie to może te wersje gry nie są ze sobą kompatybilne?? Nie mam pojęcia co wtedy, najlepiej popróbować metodą "prób i błędów" :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...