Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #2: "CD-Action się byczy!"

Polecane posty

he he a moje CDA byczy sie troche innaczej :biggrin: tak bardziej dosłownie :thumbsup:

p1040180.th.jpg

p1040179.th.jpg

aaa.... jeśli chodzi które zdjęcie na konkurs... to oba są prawie takie same wiec chyba bez różnicy ale jeśli jest różnica to to drugie :)

Proszę zapoznać się z zasadami wstawiania obrazków na forum.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie mam dostęp do kompa z netem i aparatu jednocześnie :D

KONKURSOWA FOTKA

Więc CD-A się byczy z dziewczynami, Colą, pączkiem a na dodatek ma kelnerów, a ja po weekendzie(ooops...miałem na myśli WWWeekend :) ) do szkoły muszę zasuwać...

Postaram się wstawić jeszcze jakieś ale już niekonkursowe(chyba...) fotki.

PS. Jak byście mogli to skomentujcie ;)

EDIT:

@lordgraver- te znaczki "witcher fan" "House watcher" itp. to się ustawia w ustawieniach twojego profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż kiedy wybrałem się z rodzinką na majówkę, zabrałem ze sobą CDA. Zostawiłem je w aucie, zapominając o nim (przepraszam, wiem, że zgrzeszyłem). Rozłożyliśmy koce, grilla mieliśmy rozpalić po spacerku. Po powrocie czekała nas niespodzianka... Zdjęcie wszystko wyjaśni.

cdakonkurs.th.jpg

A wasze CDA tak potrafi? To tylko moje czy to uniwersalna "super-moc"? Coś jak wybielanie Perwoll'a czy tarcza ochronna "Actimel'a!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action podziwia parowozy na Paradzie Parowozów w Wolsztynie

http://img8.imageshack.us/img8/1853/cda1.jpg

http://img8.imageshack.us/img8/9393/cda2.jpg

Fajny pomysł - zabrać CDA na jakieś ciekawe wydarzenie. Mało tu takich fotek - a nie uwierzę, że w weekend wszyscy siedzą w domu/na ogródku. Idziesz na koncert Dody? Wbijasz się na hip-hopową fristajlową bitwę? Podziwiasz kowbojów w westernowym miasteczku? Czy twoje CDA nie robi tego czasem razem z tobą? :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wezmę udział a co :)

1000221.th.jpg

Obrazek poprawiam, ale na wszystkich bogów, jak jeszcze raz wrzucisz obrazek 3,7MB bezpośrednio na forum, to Ci ostrzeżenie wystawię.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a moje CDA byczy sie troche innaczej :biggrin: tak bardziej dosłownie :thumbsup:

p1040180.th.jpg

p1040179.th.jpg

aaa.... jeśli chodzi które zdjęcie na konkurs... to oba są prawie takie same wiec chyba bez różnicy ale jeśli jest różnica to to drugie :)

Proszę zapoznać się z zasadami wstawiania obrazków na forum.

[wies.niak]

nie rozumiem niby co zrobiłem źle?? zdjęcie jest prawdziwe to żaden fotomontaż

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...