Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Nie powiedziałem, że "F3 powinien być w konwencji FPP" tylko, że "moze być w konwencji FPP"!

Moim zdaniem zmiany są nam potrzebne. Bardzo bym się ucieszył, gdyby F3 był w rzucie izometrycznym, lae niemal równie szczęśliwym bym był, gdyby został wydany w konwencji FPP! Niedawno sobie uświadomiłem, że zmiany są nam potrzebne. Spójrzcie sobie na takich Commandosów - trzy części jako strategie, a czwarta jako bardzo dobry FPS - i wyszło im to na zdrowie!

Oczywiście Fallout RPGem być musi i basta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teaser już jutro...

Teaser już jutro...

Teaser już jutro...

Teaser już jutro...

Cholera, już nie mogę się doczekać! Czy to koniec "radioaktywnego pyłu" czy może też jego renesans? Tyle pytań... większości z nich pewnie ten teaser nie rozwieje ale lepsze to niż nic. Chyba spać nie pójdę :)

Niech na tym forum, razem ze wschodem słońca, rozgorzeje wojna, wojna która nigdy się nie zmienia. Niech nuklearna iskra, skrzesana przez nasze dłonie nigdy nie zgaśnie i pogrąży świat w chaosie jakiego jeszcze nigdy nie zaznał.... :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po malutkim obniżeniu jakości grafiki (bo co udźwignie coś TAKIEGO?!) byłbym jak najbardziej za! Wszystko utrzymane w klimacie, postać ma nawet bandaże i bąble na rękach! Normalnie cudowny renderek...

Jeśli mam być szczery, to F3 moze wyjść nawet w konwencji FPP (uwaga: nie jako FPS!) - zmiany są nam potrzebne.

"Nam"? Mow za siebie.

Od FPP-ka w takich klimatach mam STALKERA

Wiesz, Stalker był nieco... cóż. Był to po prostu dobry FPS. Jednak jeżeli już ma być widok z oczu postaci, to ja wolę F3. Jednak większa swoboda będzie, a nie latanie po w sumie niewielkich lokacjach... cóż, przynajmniej mam nadzieję.

Stalker to Stalker, Fallout to Fallout. Jedyne, co ze sobą mają wspólne, to nadmiar promieniowania, alkohol i strzelaniny. No i mutanty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeeee... co z tym teaserem?! Czekałem do późna w nocy, a tu nic. Budzę się rano, znowu nic, teraz znowu... Ale można było się tego spodziewać. Zawsze takie jaja się dzieją jak coś popularnego wychodzi. Ale dobra, czekałem dotąd, poczekam jeszcze trochę :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join us while we wait for the highly anticipated teaser that will be released sometime on fallout.bethsoft.com within the next 17 hours or so (June 5th in Bethsofts EST timezone).

Oh, and please don't post misleading youtube links or whatever that doesn't really have anything to do with Fallout 3, thanks.

And since this is an english forum, please use english, thanks. To jest dokładny tekst który bapisał jakis mod na forum bethesdy. Oj coś mi sie wydaje ze sie pospieszyli z tym terminem i ten teaser to bedzie lipa jakich mało!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś mi sie wydaje ze sie pospieszyli z tym terminem i ten teaser to bedzie lipa jakich mało!

Taaaa... To bardzo prawdopodobne. Możliwe, że ten teaser będzie marny-bo poganiani przez wszystkich chcieli wypuścić coś co zaspokoi ciekawość. Ewentualnie ten teaser będzie trwał 20 sekund i akurat zdąży się pokazać logo F3 (jeśli można mówić o Fallout 3 robionego przez bethesdę). Tani chwyt :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout w konwencji Morrowinda nie musi być wcale grą złą. Najważniejsze aby trzymał klimat... olać konwencje. Nie ważne czy będzie w FPP, TPP, Izometrycznym, czy widok z jakiejkolwiek innej perspektywy, najważniejsza jest treść gry i klimat odpowiadający F1 i F2. Więc przestańcie psioczyć na widok FPP bo to jest najmniej ważna kwestia dotycząca samej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przestańcie psioczyć na widok FPP bo to jest najmniej ważna kwestia dotycząca samej gry.

Najmniej ważna?!

Szczerze mówiąc po prostu sobie nie wyobrażam Fallouta w konwencji fpp... Zresztą jeżeli zrobili by z niego fpp co pociągnęło by za sobą fps to pewno fabuła nie była by zbyt wyszukana :P (przynajmniej w 95% fps-ów tak jest ;P)

Może z tą izometrią przesadziłem, a możliwość obrotu kamery to w wielu przypadkach zwyczajny bajer i nic poza tym :/.

poza tym to moje własne subiektywne zdanie i mogę psioczyć na fpp ile chcę ^^ (no chyba że jakiś moderator stwierdzi że jest inaczej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie chodzi o to by zrobić z Fallouta standardową strzelankę. Gdzie pakowało by się tony ołowiu we wszystko co się rusza. W wypadku Fallouta to tryb FPP pewnie ma znikome znaczenie dla fabuły. Po prostu niektórzy fani psioczyliby, że to już nie ten Fallout...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udał obejrzeć tego teasera :P. Bezpośredni link do pliku http://static.bethsoft.com/fo3/fallout.mov i program wspomagający ściąganie z możliwością wznawiania zerwanego połączenia (w moim przypadku FlashGet) czynią cuda :D (choć ściągnięcie tych niecałych 32MB trwało jakąś godzinkę). Nie czytać dalej, jeśli nie chcecie sobie zepsuć przyjemności oglądania :).

Ogólnie teaser jest dość falloutowy (widać nawiązania do intr poprzedników, szczególnie jedynki), można zobaczyć parę obrazków z PipBoyem. Nie podoba mi się tylko za bardzo moment, w którym muzyka nagle się zmienia, lepiej by było, gdyby ta piosenka leciała przez cały filmik (ale koleś w PA wygląda fajnie - i ma logo BOS na piersi :)). Teaser sprawia wrażenie wygenerowanego na engine gry (przynajmniej częściowo), co widać miejscami (kanciaste obiekty). Trochę niepokoi mnie brak stylizacji na lata 50-60 - podobnie, jak na artworkach, te wszystkie ruiny wyglądają raczej na pozostałości współczesnych budynków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...